Dövmeler, her yaş grubunun kalıcı olan bacak zırhında olmasını sevdiği yaratıcı ve yaratıcı tasarımcı aksesuarlarından biridir. Bu dövme tasarımına zarif bir görünüm kazandırmak için dövme sanatçısı, ana tema olarak farklı beyaz ve siyah kuğu içeren kuğu dövmesi temasını dahil etti..

Anlamlı Kuğu Dövme Tasarım Fikirleri

En İyi Kuğu Dövmeleri Tasarımları ve Görselleri:

İşte en iyi 9 kuğu dövmesi tasarımı, ayrıca Kuğu dövmesi resimlerine göz atın ve sizin için en iyisine karar verin!!

1. Beyaz Kuğu Kol Dövme Tasarımı:

Beyaz Kuğu Kol Dövme Tasarımı

Suda taşınan bu kuşu düşündüğümüzde beyaz, göze çarpan renktir. Beyaz renk sulu boya veya sprey boya ile güzel bir şekilde ortaya çıkar. Kuğu boyutu değişebilir.

2. Siyah Kuğu Kanatları Dövme Tasarımı:

Siyah Kuğu Kanatları Dövme Tasarımı

Siyah kuğular beyaza benzer, ancak en şaşırtıcı fark, dış siyah ve iç beyaz renge sahip olan kanadın rengidir. Bu dövme tasarımı, akılda kalıcı kelimeler veya kanatlar arasındaki çerçeve ile birlikte arka omuz bölgesindeki kızlar için çok uygundur..

3. Kırmızı Güllü Siyah Kuğu Dövme Tasarımı:

Kırmızı Güllü Siyah Kuğu Dövme Tasarımı

Siyah kuğu, muhteşem vücut duruşu ile hayranlık uyandıran bir kuğu türüdür. Bu postüral hareketler, filmlerde de metamorfoza tabi tutularak satın alındı. Siyah kuğuyu kırmızı bir gülle birleştiren kızlar için tasarım, uygun bir kol veya arka omuz dövme tasarımıdır..

4. Kabile Kuğu Dövme Tasarımı:

Tribal Kuğu Dövme Tasarımı

Kabile tasarımları, bu kabile kuğu tasarımına dahil edilen şekil ve formatta benzersizdir. Bu çizgi dövme tasarımları, bir desen gibi bir yaprakta kuğu kanatlarının güzelliğini ortaya çıkarır. Bu dövme bir kol dövme tasarımına çok yakışıyor.

5. Kuğu Kalp Görünümü Dövme Tasarımı:

Kuğu Kalp Görünümü Dövme Tasarımı

Kuğu, son derece güzelliğe sahip zarif kuş olarak tanımlanır. Dövme tasarımının başı, aşkı temsil eden kalp sembolü oluşturmada kullanılır. Bu dövme deseni çoğunlukla bilek bölgesi çevresinde çizilir..

6. Kırmızı Kalp Zincirli Kuğu:

Kırmızı Kalp Zincirli Kuğu Dövmesi

Basit kuğu dövmesi tasarımından bir fark yaratmak için, bu tür yenilikçi sanatsal fikirler, kuğu dövmesi türlerinin oluşturulmasında kullanılır. Kuğu gövdesi ve yüzü, büyük kırmızı renkli bir kolye tasarımı ile boyuna sarkan uzun bir zincir ile birlikte basit bir renkle çizilmiştir..

7. Taç Dövme Tasarımlı Kuğu:

Taç Dövme Tasarımlı Kuğu

Kadınsı dokunuşlu bir dövme tasarımına sahip olmayı seven kızlar için bu doğru dövme türüdür. Her zaman feminen karakterle karşılaştırılan, tam bir zarafete sahip, dengeli bir kuş olarak kabul edilen kuğu, üstüne bir taç ekleyen gerçek pastadır..

8. Nokta Çalışması Kuğu Dövme Tasarımı:

Dot Work Kuğu Dövme Tasarımı

Bu tür dövme tasarımı, basit ve küçük kuğu dövme tasarımına girer. Nokta işi dövme tasarımı, bu sanatsal ve gerçekçi dövme tasarımını oluşturmak için iyi miktarda Sabır ve zamana ihtiyaç duyar. Bu tasarım, dövmeyi tasarlamanın bir türü olan kuğu gövdesinin etrafında noktalara sahiptir..

9. Geometrik Tasarım Kuğu Dövmesi:

Geometrik Tasarım Kuğu Dövmesi

Geometrik dövme tasarımı, arzu edilen figürü oluşturan çizgi diyagramları kullanılarak yapılan, yaklaşmakta olan bir dövme tasarımıdır. Diyagramın boyutu tasarımın türüne bağlıdır. Kuğu dövmesi için en iyisi küçük ila orta boy dövme tasarımı olarak önerilir..

Bir Kuğu dövme tasarımı seçmek kesinlikle yanlış bir karar değildir, çünkü bu zarif dövme tasarımını giymenin gerçeği, dövme tasarımında ciddi bir hata bulmaktan ziyade insanların takdir etmesini sağlayacaktır..