Yin Yang, Tai-Chi sembolü olarak da bilinen bir Çin sembolüdür. Çin felsefesinin en büyük başarısıdır ve Çin’in araştırma, bilgi ve geliştirme açısından iyi tanınmasından sorumludur. Bu sembolün iki yüzü vardır. Siyah olana Yin, beyaz olana Yang denir..

Eşsiz Yin Yang Dövme Tasarımları

Yin Yang hakkında fark edilen ilginç bir şey, her ikisinin de birbirinden ayrılamaz olmasıdır; birbirleri olmadan kalamazlar. Yin Yang dövmelerinden bahsetmişken, bu günlerde çok popüler hale geldiler ve neredeyse her yerde görülüyorlar. Rakamlar her gün artmaya devam ettiği için gençler için yeni bir moda ifadesi gibi görünüyorlar. Bazı havalı ve modaya uygun Yin Yang dövme tasarımları arıyorsanız, size kolaylık sağlamak için en iyilerinden bazılarını listeledik..

Ying Yang Dövmelerinin Farklı Türleri:

Yin Yang dövmesi, doğanızı dünyaya göstermek için en iyi seçeneklerden biridir. İnsan doğasının her iki tarafını da gösterir. Ekosistem de bu sembolün anlamına bağlıdır..

1. Sisters Yin Yang Dövme:

Kızkardeşler Yin Yang Dövme

Kız kardeşlerin asla ayrılamaz sevgisi. Yin Yang sembolü, kız kardeşlerin de sahip olduğu iki tarafa sahiptir. Her iki kız kardeş de hayatın karşı tarafını üstlenir ve hayatın her alanında birbirleriyle ilgilenir, iki kız kardeş Yin Yang dövmesini zıt ayaklarına boyar ve tam bir Yin Yang dövmesi yapmak için onları bir araya getirir. Aynı zamanda, tam bir tasarım yapmak için bir araya gelen zıt doğaya sahip iki kız kardeşi de tasvir edebiliriz. Bu Yin Yang dövmelerinde kız kardeşlerin sevgisi, her iki tarafa da güneşli günü ve yıldızlı geceyi ekler.

2. 3D Yin Yang Dövme:

3D Yin Yang Dövme

Yukarıdaki tasarım 3D tasarımlar altında gelir. Sanatçılar dövmelerde çok çeşitli tasarımlara sahiptir. 3D tasarımlar bugün gençler tarafından oldukça seviliyor. Tasarım, sanki gerçek yanları varmış gibi görebildiğimiz gerçek bir sanat eseri yanılsaması yaratıyor. Bu yin yang 3D tasarımı, mavi mürekkep ve kırmızı, beyaz ve siyah mürekkeple kabartılmış gri mürekkeple yapılmıştır, böylece 3D etkisi verir. Bu hoş tasarım, göze pürüzsüzlüğünü ve parlaklığını hissettiren ışıltılı bir gölgeye sahiptir..

3. Deniz Kızı Yin Yang Dövmesi:

Deniz Kızı Yin Yang Dövme

Yin yang sembolünü oluşturan iki deniz kızını birbirine bağlayan bu muhteşem tasarım, evrenin iki tarafının da soyut dünyayı içerdiğini gösteriyor. Renkli deniz kızı ve solmuş deniz kızı, madalyonun iki yüzünü gösterir. Hayatın mutlu kısmı ve üzücü kısmı da demek. Deniz kızlarına eşlik eden küçük balıkları, solmuş deniz kızının yanındaki renkli balıkları ve rengarenk deniz kızının arkasındaki siyah balıkları görebiliyoruz, bize hayatın tüm hüzünlü ve mutlu zamanlarında her zaman bir umut olduğunu gösteriyor..

4. İnanılmaz Gizemli Yin Yang Dövmesi:

İnanılmaz Gizemli Yin Yang Dövme

Yukarıdaki yin yang dövmesi çok gizemli. Yin ve yang’ın her iki tarafındaki tasarım, aslında aynı tasarımlara ait olan ancak gölgelerle ters çevrilmiş siyah ve beyaz kısımlarla farklılaşıyor. Bu dövmedeki çiçek ama geometrik tasarım, güzel sanatlar tasarımının mükemmel bir örneğidir. Karanlık n açık taraflar bu desende şaşırtıcı bir şekilde gösterilebilir. Bayanlar onu arka boyunda tasarlamayı sevecekler.

5. Yin Yang Dövmesi Yapan Balıklar:

Yin Yang Dövme Yapan Balıklar

Buradaki balıklar, yin yang anlamını simgeleyen güzel bir şekilde mürekkeplenmiştir. Dövmenin hem yin hem de yang tarafları, renk çarkının soğuk tarafını gösteren mavi ve sıcak tarafı ve aynı zamanda hayatın zıt taraflarını gösteren kırmızıdan oluşur. Tüm tasarımı kaplayan gölgeler, dövmeye bir kıvılcım katıyor. Bu dövme bilekte veya hatta omuzda yapılabilir. Kadınlar balıkların renklerini sevdikleri için erkekler yerine mürekkep yapmayı tercih ederler..

6. Kalp Yin Yang Dövmesi:

Kalp Yin Yang Dövme

Diğerlerine kıyasla hoş bir şekilde farklı olan bir Yin Yang dövmesini nasıl oluşturabileceğinizi hiç merak ettiniz mi? Varsa, muhtemelen kalp Yin Yang dövmesini gözden kaçırmış olmalısınız. Bu tasarım oldukça basittir, ancak kalbin şekli ona bakmayı ilginç ve güzel kılmaktadır..

7. Yin Yang Dövme Çin Tasarımı:

Yin Yang Dövme Çin Tasarımı

Geleneksel görünüm için gitmek isteyen bazı insanlar var. Çin Yin Yang dövme tasarımı onlar için en iyisidir. Size cesur bir görünüm verirler ve ayrıca dövmenin çekiciliğini arttırırlar. Bu dövmeler ancak bir profesyonelin yardımıyla yapılabilir. Çok yetenekli biri bu tasarıma özgün ve muhteşem bir görünüm kazandırabilir..

8. Dragon Yin Yang Dövme Tasarımı:

Dragon Yin Yang Dövme Tasarımı

Ejderhalar, Çin kültürünün ve tarihinin çok önemli bir parçasıdır. Doğaları, gazapları ve güçlü statüleri ile önemli ölçüde hatırlanırlar. Yin Yang sembolünü pençeleyen kızgın bir ejderhanın görüntüsünü gösteren bir dövme yenilikçi görünüyor. Ejderhanın arkasındaki alevlerin varlığı onu daha da çekici kılıyor..

9. Ejderhaya Karşı Kaplan Yin Yang Dövmesi:

ejderha vs kaplan yin yang dövme

Yin Yang dövmeleri için harika bir fikir, ejderhaya karşı kaplan olanıdır. Gerçekten güzel görünüyorlar ve Çin kültürü ve mitolojisinin güçlü bir temsili olarak duruyorlar. Bu tasarım dinamiktir ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilebilir..

10. Çiçek Yin Yang Dövme Tasarımı:

Çiçek Yin Yang Dövme Tasarımı

Yin Yang dövmenizin olağanüstü, prezentabl ve muhteşem görünmesini istiyorsanız, çiçekli Yin Yang dövme tasarımı harika bir fikir olacaktır. Yeşil renktedir, iyi bir tarza sahiptir ve bir yaratıcılık unsuru içerir..

11. Ateş ve Su Yin Yang Dövme Tasarımı:

Ateş ve Su Yin Yang Dövme Tasarımı

Yin Yang dövmeleri, kötülüğünün yanı sıra melek tarafını da göstermek isteyenler için gerçekten harika. Görkemli görünen ateş ve su Yin Yang dövmeleri burada mükemmel bir seçimdir. İyi tasarlanmış ve bakmak çok moda ve modaya uygun.

12. Alıntılanan Yin Yang Dövme Tasarımı:

Alıntılanan Yin Yang Dövme Tasarımı

Güzel bir ifadeyle çevrili bu geleneksel Çin sembolünü gösteren bir Yin Yang dövmesi harika görünüyor. Bu, kadınlara çok kadınsı bir görünüm kazandırdığı için kadınlar için harika bir dövme tasarımıdır..

13. Ayak İzi Yin Yang Dövme Tasarımı:

Ayak İzi Yin Yang Dövme Tasarımı

Yin Yang dövmeleri için benzersiz bir tasarım, ayak izi dövme tasarımıdır. Eşsiz, farklı ve çok çekiciler. Bu muhtemelen çok dikkat çekecek ve size birkaç iltifat getirecek..

14. Manzaralı Yin Yang Dövme Tasarımı:

Manzaralı Yin Yang Dövme Tasarımı

Sanatsal bir tarzda yazılmış bir Yin Yang dövmesi kesinlikle harika görünecek. Biri gün batımını, diğeri gecenin romantik güzelliğini gösteren iki farklı sahnenin varlığı, büyüleyici ve göze hitap ediyor..

15: Sanatsal Güneşli Yin Yang Tasarım:

Sanatsal Güneşli Yin Yang Tasarım

Buradaki Yin Yang sembolü güneş ışınları kullanılarak yapılmıştır. Orijinal Yin Yang sembolü güneşin ve ondan çıkan ışınların içinde yapılmıştır. Bir erkeğin sırtında yapılır. Kız aynı tasarımı belinde veya midesinin ortasında yapmayı da sevecek. Bu dövme, koyu siyah mürekkep ve açık mürekkep tonlarıyla boyanmıştır..

Çin geleneği, hayatın gerçeği ile ima edilen güzel düşünce ile dünyaya çok iyi öğretir, aslında evrenin gerçeği hatta gök cisimlerinde bile. Hayatın her alanında iki taraf vardır. İyi ve kötü, aşk ve nefret, parlak ve sıkıcı. Dövmeli sembol, seçilebilecek en iyi tasarımlardan biri olacaktır. Öyleyse evrensel bir tasarıma sahip bir dövme yaptırın.