Örümcekler, tamamen zararsız veya ölümcül olabilen kısır kemirgenlerdir. Boyutları çok küçükten oldukça büyüğe değişir ve birçok kişi için derin korku kaynağıdır. Yine de örümcek dövme tasarımları her zaman harika görünüyor! Büyük anlamları simgelemezler ve çoğu zaman görünüşleri için tercih edilmezler. İster kara dul gibi özel bir örümcek türü, isterse sekiz ayağıyla genel örümceğin ürkütücü formu olsun, tasarım her zaman havalı görünmeyi ve kendini tutmayı başarıyor..

Anlamlı Örümcek Dövme Tasarımları

Örümcek dövmeleri modaya uygun bir tasarım olarak kabul edilir ve hem erkekler hem de kadınlar tarafından beğenilir. 3D ve tribal vb. gibi çeşitli tasarımlar vardır ve tasarımı kendi tercihinize, algınıza ve kişiliğinize göre seçebilirsiniz. Örümcek dövmeleri, içinden geçmekte olduğunuz hayatınızın koşullarını da gösterir..

Resimlerle İnanılmaz En İyi Örümcek Dövme Tasarımları:

Örümcek dövmesi çok yaygındır ve eğer yapılabilirlerse gerçekten gerçekçi görünmesini sağlayabilir ve size örümcek size doğru yürüyormuş hissi verebilir. Bu yüzden dövmeyi tanınmış bir sanatçıyla tasarlamaya çalışın. Erkekler ve kadınlar için resim ve anlamları olan 15 harika ve sevimli örümcek dövme tasarımı aşağıdadır..

1. Güllü Güzel Bir Örümcek Dövmesi:

Gül tasarımı üzerine güzel bir örümcek

Örümcekler, çoğu Cadılar Bayramı dekorasyonunun ayrılmaz bir parçasını oluşturan sürüngen böceklerdir ve güller, tüm aşk sembollerinin ayrılmaz bir parçasını oluşturan tüm çiçeklerin en güzelidir. Asla daha iyi bir kombinasyona sahip olamazsın. Çelişkili gelebilir ama tam da bu yüzden mükemmel ve derin görünüyor. Bazen en zıt şeyler birbirini en iyi şekilde tamamlar. Gül ve örümceğin birleşimi böyledir. Renk ekleyerek ve nesnelerin gerçekçi görünmesini sağlayarak tasarım daha da güzelleşir.

2. Boyunda Küçük Örümcek Dövmesi:

boyunda örümcek dövmesi

Boyundaki dövme, bu yer her zaman başkaları tarafından görülebildiği için sergilemek için iyi bir yer olarak kabul edilir. Boynundaki örümcek dövmesi, gücünüzü ve her gün kaderin ağına karıştığımız gücü andırıyor, ancak içsel gücünüz nedeniyle her durumun üstesinden gelebilirsiniz. Tasarlanan örümcek dövmesi, kullanıcının boynunda bir örümcek yürüyor gibi görünüyor. Yani bu tür bir dövme yaptırmak istiyorsanız, o zaman yetenekli bir sanatçı tarafından yaptırmalısınız..

3. Dirseğinizdeki Örümcek Dövmesi:

dirseğinizdeki örümcek dövmesi

Dövme için en yaygın yerlerden biri dirsektir. Daha önceki zamanlarda dirseğinize yapılan örümcek dövmesi, hapiste olduğunuzu ve yüzüklerin hapiste geçirilen yılların sayısı olduğunu ve ayrıca bir düşmanı öldürmek veya uyuşturucuya maruz kalmak anlamına geldiği biliniyordu. Ancak modern zamanlarda, farklı insanlar, örümcek dövmesi, kader ağını, hayatınızdaki zor zamanları temsil ettiği gibi farklı bir inanca sahiptir..

4. Örümcek Adam Örümcek Dövmeleri:

Örümcek Adam Örümcek Dövmeleri

Örümcek adam dövme tasarımları çok yaygındır ve çizgi romanda ve uyarlanmış filmde çok yaygın bir karakterdir. Temel arsalar, bir örümcek tarafından ısırılan ve süper kahraman güçleri kazanan genç bir yetişkin üzerinde yaşıyor. Benzer şekilde birçok genç, cesur, dayanıklı ve başkaları için hayat kurtarıcı olduklarını göstermek için göğüslerine veya ellerine örümcek adam dövmeleri tasarlar. Üstelik örümcek adam dövmeleri sizi gösterişli ve akıllı gösteriyor ve başkaları üzerinde de harika bir izlenim bırakıyorsunuz..

5. Tribal Örümcek Dövme Tasarımı:

Tribal Örümcek Dövme Tasarımı

Bir  örümcek kabile tasarımı, dövme olarak mükemmel görünüyor. Örümceğin formu, aynı sayıda uzuv ve diğer vücut parçalarına sahip olmasına rağmen, geleneksel form değildir. Buradaki örümceğin yapımı gerçekçi olmaktan çok soyut ve sanatsal. Kabile örümcek dövme tasarımları siyah beyaz yapılır ve vücudunuzu süslemek için çok güzel bir yol olur, aşiret tasarımı örümceğin vahşiliğini ortadan kaldırır ve dövmenin korkutucu ve tehlikeli yerine daha samimi ve dekoratif görünmesini sağlar..

6. Gerçekçi Görünümlü Örümcek Dövmesi:

Gerçekçi Görünümlü Örümcek Dövmesi

Bu örümcek tasarımı daha ürkütücü çünkü daha gerçekçi görünüyor. Renk ve gölgeleme kullanımı sağlar ve son derece havalı görünür! Size bakan insanları çığlık atmak için mükemmel bir yol! Bu nedenle, bu tür bir dövme yaptırmaya karar verirseniz, iyi bir sanatçı tarafından tasarlandığından ve insanları korkutmak için gerçek bir örümcek gibi göründüğünden emin olun..

7. Kızlar İçin Sevimli Renkli Örümcek Dövmesi:

Kızlar İçin Sevimli Renkli Örümcek Dövmesi

Vücudunda başka şeyler basılmış olan sevimli çizgi film benzeri bir örümcek çok sevimli görünüyor. Renkler onu daha canlı ve çekici hale getirir. Bu dövme tasarımı daha kız gibi ve erkekler tarafından pek tercih edilmiyor. Renkli bir örümcek, bu yaratığa farklı bir görünüm kazandırır ve sizi güzel ve aynı zamanda şaşırtıcı da gösterebilir..

8. Örümcek Kafatası Dövmesi:

Örümcek Kafatası Dövmesi

Bir başka mükemmel ve yenilikçi tasarım, bir örümcek kafatası dövmesidir. Bu tasarımda örümceğin küçük yüzü yerine garip şekilli bir kafatasınız var! Gerçekten sevimli görünüyor. Üstelik fikir benzersiz ve kutunun dışında. Bireyselliğinizi temsil eder ve sizi sürüden ayırmanıza yardımcı olur..

9. Örümcek Ağı Dövme Tasarımı:

Örümcek Ağı Dövme Tasarımı

Örümcek denilince aklınıza ilk gelen şey ağdır. Bu nedenle, dövme tasarımınızda bir ağ olması çok farklı bir fikir değil ama kesinlikle resme bir bütünlük hissi katıyor. Web’ler aynı zamanda hoşunuza gidecek ve hoşunuza gidebilecek iki özellik gibi görünüyor..

10. Bir Ampul Örümcek Dövmeleri:

Bir Ampul Örümcek Dövmeleri

Sevimli ve korkak bir tasarım, bir ampul örümceğinin tasarımıdır. Ampulün örümceğin gövdesine dahil edilmesi yenilikçidir. Bütün görünüm biraz karikatürize ve bu tür bir tasarım, renk kullanılmadan eksik görünüyor..

11. Omuzda 3d Örümcek Dövmesi:

Omuzda 3 Boyutlu Örümcek Dövmesi

Kara dul örümceği, vücudundaki kırmızı bir işaretle diğerinden ayrılır. Bir 3d örümcek dövmesi ürkütücü görünüyor ve ilham verici. Düzgün yapılırsa, vücudunuzda sürünen bir örümcek görünümü verir. Bu, sonsuza kadarki en gerçekçi 3d örümcek dövme tasarımlarından biridir..

12. Malezya Kabile Örümcek Dövmesi:

Malezya Tribal Örümcek Dövmesi

Örümcek dövme tasarımlarının Malezya’nın bir yerli kabilesinden geldiğine inanılıyor, bu nedenle Malezya’nın çeşitli yerli kabilelerinin kabile dövmelerinin çoğunda güçlü bir şekilde öne çıkıyor. Bu tür dövmeler, yerin kültürünü ve mitlerini gösterdiği için hem erkeklerde hem de kadınlarda çok yaygındır. Farklı eleman ve dekorasyon ile ilişkili birçok farklı tasarım, renk ve stilde tasarlanabilir. Böylece örümcek dövmesini kendi tercihinize göre boyayabilirsiniz..

13. Zarlı Sevimli Örümcek Dövmesi:

Zarlı Sevimli Örümcek Dövmesi

Genellikle insanlar güzel, dekoratif, sanatsal ve yenilikçi görünmek için dövmeyi oyarlar. Dövmenin kendinizi ifade etmenin harika bir yolu olduğunu düşünüyorlar ve hatta kişinin doğasını tasvir ediyor. Bu tür örümcek dövme tasarımları omzunuzda tasvir edilebilir ve ayrıca iyi görünmesi için sayılar, kartlar ve yıldızlarla dövülebilir..

14. Anahtarlı Siyah Örümcek Dövmesi:

Anahtarlı Siyah Örümcek Dövmesi

Örümceğe ekleyebileceğiniz belirli bir süsleme anahtardır. Farklıdır ve bu nedenle dövmenin gizemine katkıda bulunur. Çoğu insanın dikkatini çeker çünkü hiçbiri anahtarın ne için olduğunu kolayca çözemez. Tüm dövme tasarımının siyah bir siluet gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Ek ayrıntılar, dövmeyi daha ayrıntılı ve çekici hale getirir.

15. Boyundaki Örümcek Dövme Sayısı:

Boyunda Örümcek Sayısı Dövmesi

Bir örümcek daha minimalist görünüyorsa, boyun, kol, ayak parmakları veya sırt gibi vücudunuzun çeşitli yerlerinde sürünen örümcek sayısını düşünürsünüz. Bu dövmeler sıcak bir görünümden vazgeçiyor ve hatta dövmeleri farklı renk ve stiller ile süsleyerek harika görünmesini sağlayabilirsiniz..