Dövme meraklısı için dövme, o kişinin kişiliğinin veya karakterinin belirli bir baskın yönünü tanımlayan bir şeydir, kişinin kendisinin sanatsal bir tasviridir. Dövme, son yıllara kadar ünlü olan asırlık bir gelenek olmuştur. Yaygın olarak bilinen bu dövme sendromunun insanlarla iletişim kurmanın farklı yolları vardır..

Bir Hristiyan olarak gururlu görünmek ister misiniz? Hristiyan dövmeleri ile inancınız ve maneviyatınız hakkında veya ayrılan bir sevilenin anısına bir açıklama yapmak mümkündür. Bu dövmeleri kullanarak, inancınızla nasıl gurur duyduğunuzu inanmayanlara göstererek inanç seviyenizi artırın..

Anlamları Olan En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları

Bu nedenle, Hıristiyan dövme tasarımları çok nadir değildir, dünyanın her yerinde bulunan büyük Hıristiyan toplulukları ile her biri kendi dinlerini kendi yollarıyla sevindirir. Bu tasarımlar oldukça yaygındır, örneğin, çarmıha gerilmiş haç, büyük ölçüde yaygın dövme tasarımlarının bir parçasıdır. Bu tasarımları seçen kişiler normalde dindardır veya Hristiyan dinine belirli bir bağı vardır..

Pek çok Hıristiyan, Tanrı ile birliklerini kutlamak için bu dövmeleri almaya karar verdi. Hayatınızı İsa’ya adadığınızı göstermek isteyen biriyseniz, o zaman Dua Eden Eller, Kadehler, Kutsal Kalp, Melekler gibi farklı tarzlarda mevcut olan bazı havalı Hıristiyan dövmelerine sahip olmanın bu dövme fikirlerine düştünüz. , Meryem, Havariler ve hatta İsa’nın kendisi! Ayrıca güvercinler, savaş sahnelerinde iblislere karşı savaşan melekler, İncil hikayelerine referanslar, çarmıha germe sahneleri ve daha pek çok şey gibi semboller içeren başka dövme stilleri de alabilirsiniz..

Anlamları Olan İnanılmaz Hıristiyan Dövme Tasarımları:

Aşağıda, Hristiyanlar tarafından benimsenen basit ve çeşitli dövme tasarımlarından bazıları, anlamları ve resimleri ile tüm dünyada verilmiştir..

1. Hıristiyan Atasözü Dövme Tasarımı:

Hıristiyan Atasözü Dövme Tasarımı

Atasözü Dövme tasarımları hem erkekler hem de kadınlar tarafından daha akıllıca beğeniliyor. Erkekler genellikle, nasıl göründüğünden alıntılar veya alıntılar yapan bir erkeksi olmasını tercih eder. İncil kitabında yazılan alıntılar gibi temsil edilebilir ve herhangi birinin herhangi bir sorundan muzdarip olması durumunda kesinlikle İsa tarafından kurtarılacağı gerçeğini temsil etmek için dua eden ellerle bir güvercin kuşu ile tasarım yapmaktır. İsa. Bunun dışında internette birçok tasarım mevcut ve bu tür dövmelere çeşitli online siteler üzerinden kayıt olarak sahip olabilirsiniz. En iyi Hıristiyan dövme tasarımlarıdır..

2. Mary Holding Bebek İsa Dövmesi:

Meryem Holding Bebek İsa Dövmesi

Hristiyanlar, bebek İsa’yı tutan Meryem’e her zaman bir lütufta bulunurlar. Mary dövmesi yaptırmak çok güzel ve çekici görünüyor. Bu dövme antik dönemden beri çok popüler olmuştur ve günümüzde Hristiyanlar bu dövmeyi yaptırmayı daha çok tercih etmişlerdir çünkü bu onların dini inançlarını daha fazla yansıtacaktır. Bu dövmeye sahip olmak istiyorsanız, ona mükemmel bir dokunuş verecek bir dövme uzmanından almaya çalışın. Dindar biri değilseniz ama haç dövmesi yaptırmak istiyorsanız, o zaman kabile haçlarını araştırmalısınız ve bu dövmelerin belirli bir dini anlamı yoktur..

3. Hıristiyan İlham Verici Dövme Tasarımları:

Hıristiyan İlham Verici Dövme Tasarımları

Çoğu ilham verici alıntı, o kişinin güçlü ve güçlü niyetini temsil edecektir. İlham verici alıntılar insanların vücuduna dövülürse, kendi kendilerini motive edecek ve karşılaştıkları mücadelelere karşı savaşmak için kendilerine ilham vereceklerdir. Bu dövme sayesinde tüm çatışmalarının üstesinden gelebilir ve sorunlarına karşı çıkmak için savaşabilirler. Güçlü alıntılar göğsünüze dövülmüşse, diğerleri arasında en iyi izlenimi verecektir. Bu, kızlar için en iyi Hıristiyan dövme fikirlerinden biridir..

4. İsa ve Haç Dövme Tasarımı:

İsa ve Haç Dövme Tasarımı

Muhtemelen dövmeler, daha dindar Hıristiyan topluluğu arasında hiç bu kadar popüler olmamıştı. Dindarlar, geçmişte yaşlılar tarafından kesinlikle küçümsendi, ancak yıllar geçtikçe insanlar birçok yeni ve modern adanmışlık yöntemini benimsediler. Dövme yaptırmak acı vericidir, bu yüzden insanlar bunu sadece moda için yapmıyorlar, aynı zamanda bir inanç aracı olarak yapıyorlar. Ama dövme yaptırmak için Hıristiyan dövme tasarımlarını seçiyorlar.

5. Son Akşam Yemeği Hıristiyan Dövme Tasarımı:

Son Akşam Yemeği Hıristiyan Dövme Tasarımı

Son akşam yemeği, özellikle Hıristiyan dinindeki en önemli olaydır ve İsa’nın, müritlerinden ölümüne yol açan kendi ihanetini nasıl tahmin ettiğini gösterir, ancak onun ölümü insanlığı günahlarından arındırdığı için çok önemlidir. Son akşam yemeği bugün bile bir ibadettir ve bu dövmeyi yaptırmak saf bir bağlılıktır. Bu, İsa’nın hayatının en iyi durumudur, bu yüzden insanlar bu tür Hıristiyan dövmelerini ellerine alırlar..

6. Hıristiyan Çağıran İsa Dövmesi:

Hıristiyan Çağıran İsa Dövmesi

Bu dövme, İsa’nın sizi cennetin krallığına çağırdığını ve Tanrı’nın krallığına yalnızca saf kalplerin girmesine izin verildiği söylendiği gibi, birinin gerçekten tanrının oğlu tarafından çağırılması için saf inanç olması gerekir. Tamamlanması zor bir dövme ve mükemmel bir şekilde tamamlanması için en az 5 saat oturması gerekiyor.

7. Hıristiyan 3 Boyutlu Çapraz Dövme Tasarımları:

Christian 3 Boyutlu Çapraz Dövme Tasarımları

Bu başka bir 3D çapraz Hıristiyan dövme tasarımıdır. Bu haç, tüm kolu veya yan gövdeyi kaplayabilen daha yeni bir dövme türüdür. Bugün oldukça moda olan bu dövme, Hıristiyan dininin mükemmel bir sembolüdür..

8. Meleklerin Hıristiyan Dövmesi:

Meleklerin Hıristiyan Dövmesi

Hıristiyan melek dövmesi, Hıristiyan dövme tasarımları listesindeki en iyilerden biridir. Melekler, gerçeğin ve masumiyetin koruyucuları olan tanrının askerleri olarak kabul edilir ve bir melek dövmesi yaptırmak onların korunmasını istemektir. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç yüz melek var, bu yüzden akıllıca seçin. Kadınlar için mükemmel bir Hıristiyan dövme tasarımıdır..

9. Çapraz Dövmeli Yükselen Kurtarıcı:

Çapraz Dövme ile Yükselen Kurtarıcı

Yükselen kurtarıcı, tartışmasız, Hıristiyan dini hakkında bilinçli insanlar tarafından benimsenen en temel ama en dindar dövme tasarımlarından biridir, benzersiz gölgeleme ve ‘yükselen kurtarıcı’ kelimeleri, özellikle dünyadaki bin tane konuşabilen tek dövmelerden biridir. kelimeler. Bu, sonsuza dek en güzel Hıristiyan dövme tasarımlarından biridir..

10. Tesbih Ve Çapraz Hıristiyan Dövmesi:

Tesbih Ve Çapraz Hıristiyan Dövmesi

Bu dövme, Hristiyan dinindeki tüm duaların temeli olan hem haç hem de tespih içerdiği için duayı tasvir eder. Kendini tamamen dine adamış insanlar çoğunlukla bu dövmeyi yaptıranlardır. Bu Hıristiyan dövme tasarımı, kollarda mükemmel bir şekilde eşleştirilmiştir..

Daha Hıristiyan Dövme Tasarımları Galerisi:

Anlamları ile En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları 1

Anlamları ile En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları 2

Anlamları ile En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları 3

Anlamları ile En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları 4

Anlamları ile En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları 5

Anlamları ile En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları 6

Anlamları ile En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları 7

Anlamları ile En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları 8

Anlamları ile En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları 9

Anlamları ile En İyi Hıristiyan Dövme Tasarımları 10

Bir kez bir Hıristiyan dövme tasarımı almaya karar verirseniz, mükemmel olanı seçmeden önce haçların tasarımını veya Hıristiyan diniyle ilgili diğer çeşitli anlamlarda mevcut olan diğer tasarımları araştırmak akıllıca olacaktır..