Megan Fox, görünüşü, kendine güveni ve oyunculuk becerileri ile milyonların kalbini kazanmış bir Hollywood ünlüsüdür. Ekranda görülen en seksi kadınlardan biri ve dünyanın en ateşli ikinci kadını olarak derecelendirildi. Bir model ve oyuncu olmasına rağmen, üzerine birkaç dövme yaptırdı..

Anlamları Olan En İyi Megan Fox Dövme Tasarımları

Bu dövmeleri neden sevdiği sorulduğunda, bunun kendisi için ayağa kalkma yolu olduğunu, herhangi bir düşmanlık duygusunu, özellikle dövme fikrini onaylamayan annesinin ifade etmenin bir yolu olduğunu söylüyor..

Megan Fox Dövme Tasarımları Resimlerle Söyler:

Megan Fox tarafından imzalanan anlamlı ve en iyi dövme tasarımlarından bazıları aşağıdaki paragraflarda listelenmiştir..

1. Megan Fox Kol Dövmesi – Marilyn Monroe:

Marilyn Monroe Dövme

Megan Fox kendini bazı harika dövmelerle süsledi ama bugüne kadarki en iyi dövme, sağ koluna yazılan Marilyn Monroe dövmesi. Megan onu bir idol olarak tutuyor ve çocukluğunda sesini her duyduğunda ağladığını iddia ediyor..

2. Megan Fox William Shakespeare Alıntı Dövme Sırtında:

William Shakespeare Dövmesi

Megan Fox hayatına çok değer veriyor gibi görünüyor. Önemini anlıyor ve geldiği gibi alıyor. Hayata karşı bu tutum, William Shakespeare dövmesinde gösterilmiştir. Sağ omzunun altında bulunur ve “Hepimiz yaldızlı kelebeklere güleceğiz” diyor..

3. Bacakta Megan Fox Ay ve Yıldız Dövmesi:

Bacakta Megan Fox Ay ve Yıldız Dövmesi

Megan’ın bacaklarındaki ay ve yıldız dövmesi, seçimini gerçekten tamamlıyor ve bireyselliğini ifade ediyor. Bu, yapılan ilk renkli dövme ve oldukça ilginç ve yenilikçi görünüyor. Dövme temel olarak bir yıldızın üstüne binen turuncu bir ayın resmini içerir. Dövme, Megan’ın şehvetli doğasına katkıda bulunur ve aynı zamanda göz alıcı görünümüne katkıda bulunur..

4. Boyunda Megan Fox Çin Dövmesi:

Boynundaki Megan Fox Çin Dövmesi

Megan Fox’un boynunun arkasında bir Çin dövmesi var. Yazılı kelime “güç” anlamına gelir ve yapılan en küçük dövmelerden biridir. Saçlarının arkasına gizlendiği ve fazla ilgi görmediği için pek fark edilmez. Ancak, fark edilirse, dövme onun üzerinde çok şık ve modaya uygun görünüyor..

5. Kaburgalarda Megan Fox Kaburga Dövmesi:

Göğüs kafesi alıntı dövme

Megan Fox’un göğüs kafesine yazılmış harika bir şiiri var. “Bir zamanlar, bir adam kalbini kırana kadar aşkı hiç bilmeyen küçük bir kız varmış” yazıyor. Dövme Eski İngilizce yazı tipiyle yazılmıştır ve kendisi tarafından yapılmıştır..

6. Megan tilki Koca Adı Dövmesi:

Megan fox Koca Adı Dövme

Megan Fox, kocası Brian Austin Green ile birlikteyken, sağ alt kalçasına adını okuyacak bir dövme yaptırmaya karar verdi. Dövme, Brian’a olan sevgisini ve onunla olan ilişkisine ne kadar değer verdiğini gerçekten yansıtıyor..

7. Bilekte Megan Fox Tribal Dövme:

Megan Fox Tribal WavesDövme

Megan Fox, okyanusların sevgilisidir. Bu yüzden iki güçlü okyanus dalgasını gösteren bir dövme yaptırmaya karar verdi. Bu dövme bileğine yazılmıştı ve adı Yin Yang dövmesiydi. Son zamanlarda, bu vücut sanatı parçası, Megan’ın istediği gibi çıkmadığı için kaldırıldı..

8. Yandaki Megan Fox Mickey Rourke Dövmesi:

Yandaki Megan Fox Mickey Rourke Dövmesi

2010 yılında Mickey Rourke ile bir filmde oynadıktan sonra Megan Fox, onu onurlandırmak için ona bir dövme yaptırdı. Bu dövme sağ göğüs kafesine yazılmıştır ve “Dans ederken görülenlerin hepsini duymayanlar tarafından deli zannedilmiştir” yazıyor..

9. Megan Fox, Dövmeli O’nu Oynat:

Megan Fox Dövme O'nu Oynat

Megan Fox’un piyano çalan sevimli bir kedinin resmini gösteren son bir dövmesi daha var. Altında “Play Him Off” yazıyordu. Dövme yeni, ancak önemini deşifre etmek zor.