Dövme dünyasında çeşitli tasarımlar bulunmaktadır. Dövmeler, gençlerden yirmili yaşlara kadar insanları cezbetmektedir. Bu, dövmelerin mevcut nesilde en popüler hale geldiği anlamına geliyor. Dövme yaptıran kişi farklı fikirler ve güzel tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Küçük nesneden veya canlıdan büyük nesnelere veya canlı organizmaya kadar farklı bir dövme tasarımı üretiyorlar. Ot dövmeleri, bitkinin yasallaştırılmasını destekleyen gençler arasında giderek daha popüler hale geliyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz en iyi yabani ot dövmelerinden bazılarına göz atın.

Bu Sezon Denenecek En İyi Ot Dövme Tasarımları

Ot Dövmelerinin Önemi:

Yabani ot veya kenevir bitkisi, kanama ve kanama gibi bir dizi rahatsızlığı tedavi etmek için birçok yaştan beri kullanılmaktadır. Madde bağımlılığı için kullanıldığı için ticari kullanımı yasaklanmıştır. Weed, esas olarak yüksek almak için yasadışı pazarda satılan popüler bir ilaçtır. Yasak nedeniyle bu bitkinin tıbbi özellikleri ihtiyaç sahiplerine ulaşamamaktadır. Birçok insan Weed’i yasal hale getirmek için protesto etti. Bu mücadele sürecinde vücutlarına yabancı ot yaprağı dövmesi yaptırmayı tercih ediyorlar..

Erkekler ve Erkekler İçin Ot Dövme Tasarımları İçin En İyi Yerleşimler:

Ot dövmeleri, bu yeni sigara içme kültürünü spor yapmayı seven erkekler arasında oldukça popülerdir. Çoğu erkek bu dövmelerin erkeklerin omuzlarında ve kollarında güzel durmasını tavsiye eder. Bununla birlikte, bazı erkekler ve erkekler biraz daha ileri giderek göğüs ve karın bölgelerini ot yaprakları ve bitkilerin büyük, parlak görüntüleriyle boyadılar. Bir diğer en iyi yer, gömleksiz bir görünüm tercih edildiğinde yabani ot tasarımlarını ortaya çıkaran sırt bölgesidir..

Kadınlar ve Kızlar İçin Ot Dövme Tasarımları İçin En İyi Yerleşimler:

Birçok kadın da bu ot kültürünün sadık destekçileridir. Derilerini en iyi tasarımlarla boyamak için dövme sanatçılarına başvurdular. En çok tercih edilen noktalar boyun, omuzlar, kol bölgeleridir. Diğer popüler noktalar arasında göğüs bölgesi, deniz, uyluk, bel, baldır ve ayak bilekleri bulunur. Bu kadınlar, en son trendleri yakalamanın yanı sıra, sanatı bir amaç için kullandıklarını dünyaya göstermeyi de seviyorlar..

Fotoğraflarla En İyi Ot Dövme Tasarımları:

Farklı tarzlarda yapılmış resimlerle en iyi ot dövme tasarımlarından bazıları.

1. Kabile Ot Dövmeleri:

Kabile Ot Dövmeleri

Bu Tribal Weed Tattoo en popüler tasarımlardan biridir. Yerli Amerikan sanatından esinlenmiştir ve tasarımlarında oldukça sıra dışıdır. Yakından bakıldığında, bir ottan çıkan ateş ve dumanı andırır. Bu, hem erkekler hem de kadınlar için en iyi ot dövme tasarımlarından biridir..

2. Kafatası Ot Dövmeleri:

Kafatası Ot Dövmeleri

Bu korkunç kafatası otu dövmesi, sıcak sanatın güzel bir eseridir. Yapraklardan çıkan dumanın kafatası şeklini almasıyla akıllıca yapılır. Yabancı ot bitkisinin bağımlılığını ve insanlar üzerindeki etkilerini ifade eder. Bu, işleri farklı yapmayı sevenler için başka bir popüler tasarımdır..

3. Midede Ot Dövmeleri:

Midede Ot Dövmeleri

Karın bölgesindeki bu renkli, parlak ve cesur ot dövme tasarımına göz atın. Bu, renk kombinasyonunda da oldukça belirgin olan tavus kuşu tüyü tasarımlarından esinlenmiştir. Bu, doğanın unsurlarını vücut sanatıyla birleştiren güzel bir sanat eseridir..

4. Alt Sırtta Çiçek Otları Dövme Tasarımı:

Alt Sırtta Çiçek Otları Dövme Tasarımı

Alt sırt, dövme tasarımını lekeleyen yerlerden biridir. Dövmeler artık çok moda. Dövmeci, benzersiz bir şekilde dövme yaratmak için yenilikçi düşüncelere sahip olmalıdır. Kullanıcının dövmelerde çeşitli stiller ve tasarımlar gerektirmesi nedeniyle. Bu tür ot dövmeleri, çiçek veya çiçek ve bal arıları, kelebekler ve küçük yaratıklar gibi böceklerin kombinasyonu ile yapılır..

5. Kulak Arkası Ot Dövmeleri Tasarımı:

Kulak Arkası Dövme Tasarımı

Kulağın arkasına birçok farklı dövme dövmesi yapılır. Müzik notaları, alevler, kelebekler vb. dövmelerden bazıları kulak arkasına yapılır. Bunların arasında ot da bir tanedir. Ot çok daha küçük boyutta yapılabilir, çok temiz ve basit boyanmış ama çok zarif görünüyor. Bu, kızlar için en iyi ot dövme tasarımlarından biridir..

6. Tam Sırtta Ot Dövme Tasarımları:

Sırtta Ot Dövme Tasarımları

Tam sırt uzunluğu, bir dövmeyi lekelemek için çok fazla alana sahiptir. Birçok büyük dövme, içinde çok yer kapladığı için tam sırt boyunda yapılır. Yabani otlar sadece tek ve basit bir şekilde değil, içindeki diğer resimlerle de yapılacaktır. Küçük kelebekler veya böceklerin birleşimi olabilir. Doğayı temsil edecek..

7. Tam Kol Ejderha Otu Dövmeleri:

Tam Kol Ejderha Otu Dövmeleri

Dövmeler, çeşitli tasarım ve desenlerle çeşitli stillerde yapılır. Dövme dünyasında çok çeşitli dövmeler mevcuttur. Ot dövmesi, izlemek veya bakmak için çok yeşil olacak tam kolda yapılır. Ot dövmesi, içinde yer alan çeşitli görüntülerin veya nesnelerin kombinasyonu ile temsil edilecektir..

8. Bilek Otu Dövme Tasarımları:

Bilek Otu Dövme Tasarımları

Ot dövmeleri küçükten büyüğe doğru yapıldığından vücudun birçok yerinde lekelenir. El bileğine ot yapılır. Çok temiz ve basit olacak. Bilekte çok güzel görünen sadece üç yaprak içerir..

9. Ayak Bileği İçin Yaprak Otları Dövme Tasarımları:

Ayak Bileği İçin Yaprak Otları Dövme Tasarımları

Ayak bileği vücudun en çok maruz kalan kısmıdır. Çoğunlukla yabani ot dövmeleri kadınlar tarafından yapılır. Bu dövme, dövmeci tarafından yenilikçi düşüncelerle yapılacaktır. Genel olarak, ot çok küçük olacaktır ama dövmeciler çok akıllıdırlar, bunu çok akıllı bir çalışma ile yapacaklardır. Güzel görünmesini sağlıyorlar. Kadınlar için popüler ot dövme tasarımlarından biridir..

10. Kolda Ot Dövme Tasarımı:

Kolda Ot Dövme Tasarımı

Kollarda farklı stiller ve tasarımlar dövmeler yapılır. Yabani otlar daha küçük boyuttan daha büyük boyuta doğru yapılır. Yabani otlar, karınca boyutlarında ve herhangi bir desende olabilir. Bu ot dövme sanatı çok düzgün bir şekilde yapılacak. Ot, içinde başka birçok tasarımla yapılır.

Ot Dövmeleri giderek daha popüler hale geliyor ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarım var. Tıbbi esrarın yasallaştırılması için savaşan insanlarla birlikte, hem tasarım hem de amaç açısından önemlidir. Weed’in sağlık üzerindeki kötü etkilerini kafatasları gibi tasarımlarla yaymak isteyen başka insanlar da var. Bu dumanlı sıcak dövme tasarımları, bu tartışmalı konu hakkında görüş ve düşüncelerini ifade etme kanalı haline geldi. Bir dahaki sefere mürekkep almayı planladığınızda, kafatasları, kuşlar, kadınlar veya başka herhangi bir nesne gibi unsurlarla da birleştirilebilen bu popüler ot yaprakları ve bitki dövmelerini düşünebilirsiniz..