Dövme yapmak büyüyen bir trend. İğneleme yetenekleriyle tanınan dünyaca ünlü birkaç sanatçı var. Bu sanatçılar iyi bilinmektedir ve ünlü müşteriler üzerinde tasarımlar yapmışlardır. Bu günlerde eski ve diğer kabile kalıpları daha trend hale geliyor. Geleneksel külot tipi tasarımlar gibi başka biçim türleri de vardır. Ayrıca diğer boyama türü kuşları ve çiçek tasarımlarını da yaptırabilirsiniz. Çeşitli çiçek tasarımları yapmakta uzmanlaşmış bazı profesyoneller var..

Bu kalıp uzmanlarının çoğu, zevkinize uygun özelleştirilmiş tasarımlar da verebilir. Genellikle, özel kalıplar için ücretler daha yüksektir ve bunlar için daha fazla para harcamanız gerekecektir. Ayrıca, bu desen uzmanlarından bazılarından bir kafatası gibi diğer cesur desen türlerini ve kiraz çiçeği ve diğer Koi balık desenleri gibi başka bir Asya türü desenleri de alabilirsiniz. Bu tür desenleri yapan birçok sanatçı var. Birçoğu belirli formatlarda uzmanlaşmıştır ve size her türlü dövme tasarımını verebilecek başka profesyoneller de vardır..

En İyi Dövme Sanatçıları:

Aşağıda dünyaca ünlü olan en iyi 15 ünlü dövme sanatçısı bulunmaktadır..

1. Rob Kelly:

dövme sanatçıları

Geleneksel ve Japon tasarımlarıyla tanınır. Dövmelerinin, Asya desenlerine çok benzeyen bir trendi ve formatı var. Modern ve diğer geleneksel desenleri de bu kişiden alabilirsiniz. Bu yaratıcı çizgide tanınmış bir sanatçıdır. Ayrıca çeşitli gül desenleri veya geleneksel kız ve serçe tasarımları yaptırabilirsiniz. O dünyanın en iyi dövme sanatçısı.

2. Keith Underwood:

Keith Underwood

Birkaç tasarım yapmış olan ünlü sanatçıların çizgisinde bir öğrencidir. Bu sanatçı, yaratıcı çalışmalarını on yıldan fazla bir süredir yapıyor. Merhum Mike Malone’un öğrencisidir. Keith, geleneksel tasarımlarıyla ünlüdür. Dükkanından rengarenk desenler yaptırabilirsiniz. Dükkanı Chicago’da bulunuyor..

3. Lana Wingo:

Lana Wingo

Lana, şeker kafatası ve diğer cüretkar desenler yapmakta uzmanlaşmıştır. Dergilerde ve diğer sergilerde çeşitli çalışmalarını görebilirsiniz..

4. Valarie Vargas:

Valarie Vargalar

Valerie, geleneksel ve diğer çiçek tasarımlarında uzmanlaşmıştır. Onun dükkanından yapılan hemen hemen her türlü deseni alabilirsiniz..

5. Bailey Avcı Robinson:

Bailey Avcı Robinson

Bailey, geleneksel ve sanatsal tasarımlarda uzmanlaşmıştır. Birkaç renkli ve diğer halk sanatı desenleri yapıyor.

6. Placaso:

Placaso

Çok popüler ve ünlü bir sanatçıdır. Onun dükkanından çeşitli desenler alabilirsiniz. Dünyanın en büyük dövme sanatçılarından biridir..

7. Nao Takamura:

Nao Takamura

Bu sanatçı, Japon desenleriyle ünlü, çok tanınmış bir Asyalı desen uzmanı olarak biliniyor. Ayrıca dükkânından kişiye özel renkli desenler de alabilirsiniz. Japon tasarımlarının çok ünlü olduğu biliniyor..

8. Regino Gonzales:

Regino Gonzales

Regino çeşitli tasarımlar yaptı. Sanatsal çalışmaları siyah mürekkepler ve diğer geleneksel tasarımlardan oluşuyor..

9. Woon Kim:

Woon Kim

Kadın figürü dövmeleri çok popüler. Müşterilerinin çoğu için çeşitli desenler yaptı. Aynı zamanda dünyanın en iyi dövme sanatçılarından biridir..

10. Hatalar:

Hatalar

Bugs, tanınmış bir ressam ve aynı zamanda bir dövmeci olarak bilinir..

11. Thomas Hooper:

Thomas Hooper

Tanınmış bir sanatçıdır. Kabile kalıpları istiyorsanız, bu profesyonel size çeşitli antik kalıplar sağlayabilir. Bu günlerde Maori ve Polinezya tasarımları çok popüler hale geliyor. Tasarımlarını bir dizi tanınmış müşteriye yaptı. Desenleri ve çizimleri bir dizi dergide ve ayrıca bir dizi haber makalesinde yer aldı..

12.  Bert Krak:

Bert Krak

Brooklyn’den çok popüler bir kalıp uzmanı olduğu biliniyor. Dergilerde ve diğer yeni makalelerde yayınlanan çok sayıda eserini görebilirsiniz. Çeşitli tasarımlar ve ayrıca geleneksel desenler yapıyor. Sanat çalışmalarını bir dizi ünlü ünlü üzerinde yaptı..

13. Norm:

Norm

Galeri işlerinden ün kazandı. Çeşitli dergilerde eserleri sergilenmektedir. Röportajları birçok yeni makalede yayınlandı. Çiçek baskılarından diğer şeker kafatası tasarımlarına kadar çeşitli desenler yaptığı bilinmektedir. Tasarımları, sanatsal yazı biçimleriyle tanınır. Müşterilerine çeşitli font tasarımları yaptı..

14. Horishow:

Horishow

Geleneksel bir koi balığı deseni arıyorsanız, bu sanatçı sizin için özel yapılmış bir desen yapabilir. Bu tanınmış profesyonel, bir dizi Japon ve Asya dergisinde yer aldı. Sanatsal ve renkli sanatları ile tanınır. Mağazasından çeşitli desenler alabilirsiniz. Kiraz çiçeği ve diğer samuray boyama formatı desenleriyle dolu bir sırt tasarımı gibi bir şey istiyorsanız, dükkanına göz atabilirsiniz. Ayrıca özel Çin tasarımları da yapabilir. Bu sanatçıdan başka tür desenler de alabilirsiniz. Çiçekli baskılar istiyorsanız, rahatınıza göre renkli 3D çiçek baskıları da alabilirsiniz. Bu tür kalıpları herhangi bir pozisyonda alabilirsiniz. Geleneksel Çin desenleri istiyorsanız, o zaman kollarda, sırtta veya ön kısımda yapabilir ve uyluklarda da yapabilirsiniz. Bunlar oldukça popüler ve modaya uygun. Horishow, bir dizi Japonca formatta uzmanlaşmıştır. Dükkanından çeşitli sanatsal desenler alabilirsiniz..

15. Daniel Dimattia:

Daniel DiMattia

Bu dövmeci geometrik ve kabile desenleriyle ünlüdür. Dükkanından çeşitli kabile tasarımları alabilirsiniz. Desenleri ve çizimleri çeşitli dergilerde ve ayrıca birkaç haber makalesinde yayınlandı. Sanatsal desenleriyle tanınır. Bir Maori, Polinezya veya tam bir antik desen istiyorsanız, bunu Daniel’den alabilirsiniz. Pek çok ünlünün dükkânından kalıplar yaptırdı. Geometrik ve diğer koyu mürekkep desenleriyle tanınır. Ayrıca antik tasarımlar üzerine yaptığı çiçek desenleriyle de tanınır. Mağazasından çeşitli koyu renkli özel çiçek baskıları alabilirsiniz..