Doğalarını çok fazla çaba ve acı çekmeden etkili bir şekilde ifade edebilen bir dövme yaptırmaktan daha iyi ne olabilir? Küçük boyutlu dövmeler! Minik dövmeler, genç nesiller arasında, özellikle de görünür vücut kısımlarını küçük dövme tasarımlarıyla boyayan ünlüler arasında son derece popüler hale geldi! Elementlerden doğaya, sevdiklerinizin baş harflerine kadar, küçük dövmeler arasından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarım var. Boyut olarak küçük ama stil olarak yüksek olabilecek en iyi küçük dövme fikirlerini bu yazıda derledik.!

Küçük Dövme Tasarımları

Küçük Dövmelerin Önemi:

Küçük dövmeler, vücut sanatı fikrini seven ancak aşırıya kaçmak istemeyen insanlar için mükemmel alternatiflerdir. Daha küçük boyutlu dövmelerin avantajı, size çok fazla para, çaba ve acıya mal olmamalarıdır, ancak silme işlemi de kolaydır. Ayrıca, gelecekte kararınızı yeniden gözden geçirmek isterseniz, küçük dövmeler sorunsuz bir şekilde tamamen yeni bir görüntüye dönüştürülebilir. Yaygın dövme motifleri çiçekler, yapraklar, gökkuşakları, isimler, baş harfler, yıldızlar ve diğer dini sembollerdir. Küçük dövmeler, yüksek sesle resim yapmak zorunda kalmadan kalbinizi konuşturmanın en zarif yollarından biridir! Anlamları olan sevimli küçük dövme tasarımlarından bazılarını keşfetmek için okumaya devam edin.

2021 Koleksiyonunun En İyisi:

İşte erkekler ve kadınlar için anlamları ve önemi ile birlikte küçük dövme tasarımlarının 50 resmi:

1. Boyundaki Kızlar İçin Sevimli Küçük Dövmeler:

kızlar için küçük dövmeler

Küçük dövme tasarımlarında en sık kullanılan nesneler yıldızlardır. Bazen insanlar Orion’un kuşağında olduğu gibi üç yıldız veya tek bir siyah yıldız alırlar. Yıldız dövmeleri en iyi kürek kemiğinize, bileğinize veya ayak bileğinize ve hatta sırtınıza bakar. Siyah bir anahat veya siyah renkli bir yıldız elde edebilirsiniz..

2. Parmaklarda Küçük Ok Dövmesi:

küçük ok dövme tasarımları

Ok dövmeleri sadece okçular tarafından değil, diğer sıradan insanlar tarafından da seçilir. Yıldızlar gibi oklar mükemmel dövmeler yapar ve bu nedenle birçok kişi tarafından tercih edilir. Bazen ona tipik aşk tanrısı görünümü vermek için küçük kalp dövmeleri eklenir. Tüm görünümü tamamlamak için ona bir yay ekleyebilirsiniz. Oymalar ve diğer detayları ekleyerek okun arkaik görünmesini sağlayabilir veya basit ve sade tutabilirsiniz..

3. Bilekte Küçük Çapraz Dövme:

bilekte küçük çapraz dövme

Küçük bir çapraz dövme başka bir tipik dövmedir, çünkü dini fanatiklerin kıtlığı yoktur. Bazı insanlar, cilt üzerinde bir haç dövmesi yaptırmanın mükemmel bir koruma işlevi gördüğünü düşünür. Diğerleri bunu Mesih’e bağlılıklarının kanıtı olarak kabul eder. Onlara daha zarif ama asi bir görünüm kazandırdığını düşünenler de var..

4. Kızlar İçin Küçük Bir Müzik Dövmeleri:

kızlar için küçük dövme tasarımları

Dışarıdaki müzik severler için bu mükemmel bir tasarım. Çoğu rock yıldızı, vücutlarını kaplayacak kadar büyük, daha renkli ve canlı dövmeler tercih eder. Ancak bu dövme tasarımları utangaç ve müziğe olan sevgilerini ifade etme konusunda kararlı olanlar için mükemmel. Bileğinizin iç kısmındaki küçük bir müzik notası zarif görünüyor ve belli bir zarif havası var.

5. Kadınlar için Küçük Kalp Dövme Tasarımları:

kadınlar için küçük dövme tasarımları

Kalp dövmeleri de çok yaygındır. Çoğunlukla kızlar tarafından tercih edilir ve renkli olabilir veya olmayabilir. Hiç şüphe yok ki kadınsı ve güzel görünüyorlar. Bu tür dövmeler, çoğunlukla mürekkeplenmeyi seven, ancak büyük olmayan sevimli, narin bir dövmeyle yapılan kızlar tarafından yapılır. Bu küçük bilek dövmesi boyun, omuz ve bacakta da yapılabilir. Kalp, siyah mürekkeple basitçe çizilebilir veya farklı renklerle renklendirilebilir. Buradaki kalp aşkı simgeliyor.

6. Kızlar için Minik Uçan Kuş Dövmeleri:

kadınlar için küçük dövme fikirleri

Bu tasarım zarif ve güzel. Uçan kuşların görüntüsü, ne kadar küçük olursa olsun, her zaman kalbinizi uçuran ve ‘şimdi bu güzel bir görüntü!’ diyen bir özgürleşme duygusuna sahiptir. Blackbird silüetleri, ister bileğinize ister ayak bileğinize mürekkeplenmiş olsun, her zaman iyi görünmeyi başarır..

7. Ayak Bileği İçin Küçük Çapa Dövmeleri:

Ayak Bileği İçin Küçük Çapa Dövmeleri

Bileğinizdeki küçük çapalar mükemmel görünüyor. Denizciler tarafından tercih edilebilirler, ancak bu bir zorunluluk değildir. Çapalar güçlü kökleri sembolize eder. İstikrar ve azmi temsil ettiklerini gösterirler ve bu nedenle birçok erkek ve kadın tarafından seçilirler. Onları kelimenin tam anlamıyla vücudun herhangi bir yerine alabilirsiniz.!

8. Kulak Arkası Küçük Bir Fil Dövmesi:

Kulak Arkası Küçük Bir Fil Dövmesi

Küçük bir fil dövmesi son derece sevimli görünebilir. Sanatsal bir fil taslağı, devasa gerçekçi bir görüntünün sahip olmadığı yaratıcı ve zarif bir görünüme sahiptir. Filler hayvan olarak sadakati, gücü ve cesareti temsil eder. Böylece dövmeniz sadece görünümünüze katkıda bulunmakla kalmaz, aynı zamanda izleyiciye kişiliğiniz hakkında bir ipucu verir..

9. Omuzda Küçük Tüy Dövme Tasarımı:

Omuzda Küçük Tüy Dövme Tasarımı

Küçük tüyler, vücudunuzun bazı kısımlarına mürekkeple harika görünüyor. Kuşlar gibi, benzersiz bir özgürlük duygusunu temsil ederler. Önemli ve esrarengiz görünüyorlar. Sanatsal veya gerçekçi görünmesini sağlayabilirsiniz. Her iki durumda da dövme harika görünüyor ve küçük olduğu için kolayca gizlenebilir..

10. Parmaklarda Küçük Dövme Fikirleri:

Parmaklarda Küçük Dövme Fikirleri

Bu, su sembollerini temsil edecek çok küçük bir şeye sahip olmak isteyenler için ilginç bir tasarım olabilir. Bunlar küçük işaretlerle yapılabilir ve bunları biraz gölgeleme ile parmaklarınızda düzgün bir şekilde tutabilirsiniz. Bunlar karakalem çizimlerine benziyor ve çok sanatsal bir yönü var. Bunlar iyi yerleştirilmiş ve onlara bazı heyecan verici desenler var..

11. Kızlar için Sanatsal Küçük Dövmeler:

Kızlar için en iyi küçük dövme tasarımları

Melek dövme tasarımları oldukça popülerdir ve sırtınızda bazı kafaları çevirebilecek bir şeye sahip olabilirsiniz. Bunlar arkası açık elbiselerle uygun olabilir. Bazı renkler ekleyebilir ve biraz gölgelendirme yapabilirsiniz. Bazı özel tasarımlar da bunlarla çalışır.

12. Erkekler İçin Küçük El Dövmeleri:

erkekler için küçük el dövmeleri

Bazı su tipi sembolleri arıyorsanız, bunlara gidebilirsiniz. Bunlar, büyük veya küçük olsun, iyi görünüyor ve kesinlikle böyle bir şey yapabilirsiniz. Bunları elinizde küçük bir iz olarak veya istediğiniz herhangi bir yerde bulundurabilirsiniz ve bunlar çok sanatsal görünebilir. Bu aynı zamanda erkekler için ellerinde mükemmel küçük dövme tasarımlarından biridir..

13. Eldeki Küçük Dalga Dövmesi:

erkekler için küçük dövme tasarımları

Bu küçük bir dalga tarzı dövmedir ve bunları seçilen yerlerde yaptırabilirsiniz. Oldukça girly bir stil izlenimi veren bu dövmeleri bileğe yaptırabilirsiniz ve bunlar küçüktür, bu nedenle bunları makyajla veya bileğinizin konumunu değiştirmek için döndüğünüzde kolayca gizleyebilirsiniz..

14. Pusula Küçük Dövme Fikirleri:

Pusula Küçük Dövme Fikirleri

Bu küçük bir yön kalıbıdır ve genellikle pusula kutusu olarak adlandırılır. Benzer bir stili renk veya gölgeleme olarak deneyebilirsiniz ve bunlar harika, oldukça havalı. Bunlar sportif ve erkeksi bir kişiliğiniz varsa bunlara sahip olabilirsiniz. Bunlar da heyecan verici görünüyor. Bu pusula dövmesi esas olarak seyahat etmeyi seven insanlar tarafından yapılır. Aynı zamanda hayatlarında mükemmel yönde olan insanları da sembolize eder. Ayrıca kadın için küçük bir bilek dövmesi olabilir. Farklı renkler onun güzelliğine güzellik katar, özellikle su anlamına gelen mavi renk..

15. Erkekler İçin Hava Küçük El Dövmeleri:

erkekler için küçük dövmeler

Normal stillere benzer bir mürekkebe sahip olmak istiyorsanız, bunun gibi bir şeye sahip olabilirsiniz. Bu bir hava durumu sembolüdür ve üzerinde yönler yazılıdır. Böyle bir şeye sahip olacaksanız, onu küçük tutabilirsiniz ve yalnızca yaklaşık yarım ila 2 inç kare alacaktır ve tasarımınız her türlü kıyafetle uyumlu görünmelidir..

16. Bacakta Küçük Yazı Dövmeleri:

ayaklı kadınlar için küçük dövmeler

Bu küçük bir yatay tasarımdır ve benzer tasarımları ayaklarınızda da yapabilirsiniz. Bu tür dövme tasarımları çok sanatsal olabilir ve duygu türlerini temsil eder. Bunları eğlenceli bir unsurla havalı hale getirebilir veya bunları diğer ilişkili tasarımların yanında yapabilirsiniz..

17. Kadınlar İçin Minik XO Dövme Fikirleri:

Kadınlar İçin Minik XO Dövme Fikirleri

XO öpücükler ve sarılmalar demektir! Bu minimal bir tasarımdır ve kızlar için çok havalı görünebilir. Bunları küçük bir yerde spor yapabilirsiniz ve onları saklamak için uğraşmanıza gerek kalmaz. Gizlemek istiyorsanız, bunu yapmak için biraz kapatıcı ve fondöten kullanın. Bunlar sanatsaldır ve gösterebilecekleri her tür elbiseyle havalı görünürler. Bu aynı zamanda kadınlar ve kızlar için popüler küçük dövmelerden biridir.!

18. Küçük “&” Bilekteki Dövme Sembolü:

Küçük “&” Bilekte Dövme Sembolü

Ve işareti dövmesi, hayatın büyük beklentilerle dolu olduğunu ve yapılacak çok şey olduğunu gösterir. Bunları italik, kalın harflerle deneyebilir ve tasarımınızın görünmesini istemediğiniz zamanlarda da gizleyebilirsiniz. Bunları geçici makyajla gizlemek kolaydır. Bunları beyaz mürekkeple bile yapabilirsiniz, ki bu sadece sizin şovunuz için olabilir ve insanlar bunu ancak bunu işaret ettiğinizde göreceklerdir..

19. Erkekler İçin En İyi Sanatsal Küçük Dövmeler:

erkekler için küçük dövmeler

Bunları geometrik bir öğeyle güzelleştirebilir veya bunları diğer ilişkili desenler, yazı tipleri veya diğer işaretlerle birlikte yapabilirsiniz. Bir hayvan yerine kuşlar için de benzer stiller alabilirsiniz. Ne istediğinize ve sanatçınızın size neler sunabileceğine bağlıdır; kendinize uygun bir tasarım seçebilirsiniz. Erkeklerin çoğu, bu tür küçük dövmeleri ellerinde göstermeyi sever..

20. Çiçekli Bacak İçin Çok Küçük Dövme Fikirleri:

kadınlar için küçük dövme tasarımları

Bunlar çok küçük semboller veya tasarımlar ve bu küçük bir çiçek. Bunlar karmaşık, çok kız gibi görünüyor ve büyük tasarımlardan memnun değilseniz, bunun gibi bir şey deneyin. Bu küçük dövme fikri doğayı seven kadınlar için uygundur. Asma dalları dövmenin güzelliğine katkıda bulunur. Dövmedeki çiçek barışı, saflığı ve ilhamı simgeliyor. Benzer şekilde gül, kadife çiçeği, ayçiçeği gibi farklı çiçekler yapraklarla birlikte boyun, sırt, bel ve bacak üzerine çizilerek göz alıcı bir görünüm elde edilebilir..

21. Kadınlar İçin Küçük Kalp Küçük Dövmeler:

parmaktaki kız için küçük dövme tasarımları

Bunları parmaklarınızla yaparsanız, küçük bir kalp oldukça gösterişli olabilir. Bunlar çok küçüktür ve bunları makyajla bile kolayca saklayabilirsiniz. Vücudunuzun diğer kısımlarında da benzer stiller oluşturabilirsiniz. Büyük ve baş döndürücü veya aşırı mürekkep yapmak istemiyorsanız, bunun gibi stilleri deneyin. Bu, eller için popüler küçük dövme tasarımlarından biridir.!

22. Küçük Kuşlar Dövmeli Yazı Tipi:

Küçük Kuşlar Dövmeli Yazı Tipi

Elinizin bilek çizgisi boyunca inançlarınızı temsil edecek bir yazı istiyorsanız, bu stilleri deneyebilirsiniz. Bunlar havalı görünüyor ve kuşların etkisiyle tüm deseni geliştiriyor ve bu hafif renkleri de verebilir veya bunları siyah beyaz tutabilirsiniz. Tam siluet siyah renkli kuşlara sahip olabilir veya bunlara bir 3D efekti vermek için onları kalemle çizdirebilirsiniz..

23. Kız Kaburgaları İçin Üç Ok Dövme Tasarımları:

Kız Kaburgaları İçin Üç Ok Dövme Tasarımları

Bunlar küçük ok stilleridir ve kollarınızı aşağıda tuttuğunuzda bunları gizlemek için bunları koltuk altınızda yapabilirsiniz. Ancak, bunları ellerinizde yapmaya karar vermeden önce bu stilleri doğru seçmelisiniz. Tasarıma başlamadan önce karar verebilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınıza göre bu özel yapımları yaptırabilirsiniz. Bunlar, güllerde olduğu gibi ilişkili tasarımlara da sahip olabilir. Ancak, buradakilerin daha çok siyah bir dokunuşa ve gölgeye sahip olduğu açıkça görülüyor. Dilerseniz bu renklerde yaptırabilir veya zevkinize veya spor rahatlığınıza göre tamamen renkli yaptırabilirsiniz..

24. Çiçek Şeklinde Küçük Yıldız Dövmeleri:

Çiçek Şeklinde Küçük Yıldız Dövmeleri

Kız gibi bir stil arıyorsanız, sırtınız için böyle bir şey seçebilirsiniz. Bunlar genellikle siyah renkte gelir. Ancak, bunları sadece normal düz çiçekler olarak değil, küçük renkli bir çiçek veya sırt için benzeri başka desenler olarak da tercih edebilirsiniz. Bunlar oldukça havalı görünüyor ve bunları çok kolaylıkla spor yapabilirsiniz. Bunlar çok küçük oldukları için makyajla da gizlenebilirler..

25. Parmaklar için Küçük Roket Dövmesi:

Parmaklar için Küçük Roket Dövmesi

Bu daha çok bir karakalem stiline benziyor ve sadece bir kenarlık veya anahatla, bu tür stiller parmaklarınızda oldukça kolay bir şekilde yapılabilir ve bunları vücudun herhangi bir yerinde de yapabilirsiniz. Hangi sporu yapmak istediğinize bağlı ve bu konuda rahatsınız..

26. Su Sembolü Dövmesi Üzerinde Küçük Bir Gemi:

Su Sembolü Dövmesi Üzerinde Küçük Bir Gemi

Yön veya dalga yapabileceğiniz gibi, bunun gibi küçük su sembolleri de yapabilirsiniz. Bu, küçük bir karakalem tarzıdır, sadece geminin dalgalar üzerinde yelken yaptığı sınırdır. Bu çok kız gibi ve aynı zamanda erkeksi bir görünüm. Benzer stilleri deneyebilirsiniz ve bunlar küçük porsiyonlarda veya oldukça küçük porsiyonlarda yapılabilir, böylece bunlar makyajla kolayca kapatılabilir..

27. Her İki El İçin Küçük Kediler Dövme Tasarımları:

Küçük Kediler İki El İçin Dövme Tasarımları

Bu başka bir karakalem stili sadece kenarlıklı kedi sembolüdür. Tasarımınızın minimal olmasını istiyorsanız bu stilleri spor yapabilirsiniz. Bunlar ayrıca küçüklerse makyajla gizlemenize de olanak tanır. Bu küçük dövme fikri, evcil hayvan severler için en iyisidir. Çizdiği küçük kedi ayrıca küçük bir kabile dövmesi görünümü verir. Okula giden küçük kızlar tarafından yaygın olarak gerçekleştirilir. Kullanıcının ruh haline göre, bu dövmedeki kediler kızgın kedi, vahşi kedi, sakar kedi gibi farklı görünümler de verebilir..

28. Sırtındaki Erkekler İçin Küçük Dövme Tasarımları:

erkekler için en iyi küçük dövmeler

Bu sırt için kanatlı bir tasarımdır. Bu çok küçük olmasa da, karşılaşabileceğiniz diğer kanat stillerinden daha küçüktür. Bu çok karmaşık bir şekilde siyah renkte yapılır ve buna başka renkler ekleyebilirsiniz. Bu eşsiz kanatlı dövme, taşıdığı semboller nedeniyle Royal Look Tattoo olarak sayılır. İki kartal kanadı güç, hakimiyet ve onuru simgelerken, at ortada güç ve rehberlik anlamına gelir. Ordu, donanma veya uluslarının gururu ile ilgili olarak erkekler için en iyi küçük boyun dövmesidir. Sırt üstü erkekler için popüler küçük dövme fikirlerinden biridir..

29. Roma Sayısı Küçük Boyun Dövmeleri:

Roma Sayısı Küçük Boyun Dövmeleri

Romen rakamı IV’ün bu küçük dövme tasarımı, kişinin doğum tarihini veya sevdiğiniz birini gösterir! Romen rakamları genellikle zarafet, zarafet ve cesaretle ilişkilendirilir. Vücudunuza bir romen rakamı işleyerek gerçek bir hanımefendi izlenimi verebilirsiniz! Dövmeye çiçek veya kuş gibi ekstra unsurlar bile ekleyebilirsiniz..,

30. Ayakta Renkli Dövmeli Kuş Çifti:

Ayakta Renkli Dövmeli Kuş Çifti

Ayaklar için kolaylıkla yapabileceğiniz renkli kuş dövme modelidir. Dilerseniz bunları siyah beyaz tutabilir ya da ihtiyacınıza ve rahatlığınıza uygun renklerde yapabilirsiniz. Bu uçan kuşlar özgürlüğü, bireyselliği ve yüksek ruhluluğu temsil ediyor! Küçük ilham verici dövmelerden biridir.!

31. Bilek için Dal Dövmelerinde Sevimli Kuşlar:

Bilek için Dal Dövmeleri Üzerinde Sevimli Kuşlar

Bu tür tasarımları yaptırmadan önce karar verebilirsiniz. Siz de ihtiyaçlarınıza göre bu özel yapımları yaptırabilirsiniz. Dilerseniz zevkinize veya sportif rahatlığınıza göre siyah beyaz veya tamamen renkli yaptırabilirsiniz. Bir dala tünemiş iki kuş, bir ailenin kaynaşma zamanını temsil ediyor.!

32. Parmakta Basit ve Küçük Fincan Kek Dövmesi:

Parmakta Basit ve Küçük Fincan Kek Dövmesi

Bu kız gibi bir tarz ve bunları kolayca deneyebilirsiniz. Bunlar küçük cupcakeler ve cupcakes hayranıysanız bunları deneyin. Cupcakes bir tatlı görevi görür ve bu nedenle, bu dövme, hayatlarını tatlılıkla dolduran küçük kızlar tarafından çokça yapılır. Küçük kekler, yukarıdaki gibi tasarlandıklarında, parmaklarda küçük halkalar olma eğilimindedir. Onları, keklere olan sevgilerini gösteren yukarıdaki kalpler takip ediyor. Bu tür kekler boyunda ve alt sırtta da tasarlanabilir. Farklı renklerle doldurulduklarında lezzetli bir görünüm verirler. Ayrıca sevimli küçük bilek dövmeleridir..

33. Ayakta Küçük Sonsuzluk Kalp Dövme Tasarımları:

Ayakta Küçük Sonsuzluk Kalp Dövme Tasarımları

Bu dövme tasarımına benzer bir şey elde etmek istiyorsanız, bunları küçük oldukları için kolayca gizleyebilirsiniz. Bu küçük dövme, matematiksel ve kalp şeklini benzersiz bir şekilde alıntılar. Kalp sevginin sembolüdür, matematiksel sonsuzluk ise sonsuza kadar demektir. Bu küçük dövme, dolayısıyla birisi için sonsuz sevgiyi sembolize ediyor. Kadınlar bu dövmeyi ellerinde, bacaklarında, belinde, boynunda ve omuzlarında yüksek oranda gerçekleştirirler. Tasarım, 3 boyutlu olarak yapıldığında en iyi etkiyi verir. Bu aynı zamanda küçük anlamlı sembol dövmelerinden biridir..

34. Tasarımcı Kuş Küçük Dövme Sanatı:

Tasarımcı Kuş Küçük Dövme Sanatı

Bu tür küçük tasarımcı tarzı dövmeler, sanatçınız tarafından ihtiyaçlarınıza göre özel olarak yapılabilir. Erkekler ve kadınlar için bu küçük el dövmesi bugünlerde oldukça moda. Küçük tasarımları seven insanlar, kuş temalı bu tür dövmeleri tercih ediyor. Bu tür küçük kelebek dövmeleri veya uçan kuşlar, gökyüzüne özgürlüğü ifade eder ve bu nedenle, kendi hayallerinde yaşamayı seven ve uyulması gereken herhangi bir norm olmadan farklı bir şeye ulaşmak için daha yüksek bir hedefi olan insanlar tarafından taşınır. Bu bayanlar için anlamlı küçük dövme tasarımlarından biridir..

35. Küçük ve Güzel Ağaç Dövme Tasarımı:

Küçük ve Güzel Ağaç Dövme Tasarımı

Bir ağaç, refah ve büyümeyi sembolize edebilir ve aynı zamanda bir gölge veya koruma sembolüdür. Bir ağaç dövmesi sadece çok modern ve şık görünmekle kalmaz, aynı zamanda korumayı temsil ettiği için de önemlidir. Bu en güzel küçük dövmelerden biri!

36. Bilekte Çok Küçük Güneş Sistemi Dövmesi:

Bilekte Çok Küçük Güneş Sistemi Dövmesi

Hepimiz numerolojinin gezegenler ve sayılarla ilgili olduğunu biliyoruz, bu yüzden bu dövme tasarımı kızlar için küçük dövmelerden biri olarak veya herkes için en iyi küçük dövme tasarımlarından biri olarak harika görünecek. Bunda, tüm gezegenleri birbiri ardına dikey bir sıra halinde mürekkeplendirebilirsiniz. Adil olmanız daha iyi çünkü bu gezegenleri renkli formlarda almak onları daha da güzel gösterebilir..

37. Uçan Uçak Dövmesi Küçük Desen:

Uçan Uçak Dövme Küçük Desen

Bu, temel olarak, belki bir dalga veya bir yazı tipinin uzantısı olan bir kağıt düzlemdir. Bu şimdi çok moda bir tasarım ve erkekler için en iyi dövme tasarımları arasında yer alıyor ve kadınlar için en iyi küçük dövmelerden biri. Çocukluk anılarınıza hala çok düşkün olduğunuzun ve küçükken kağıttan uçakları nasıl yaptığınızın bir işaretidir..

38. Eller için Küçük Tilki Dövme Tasarımı:

Eller için Küçük Tilki Dövme Tasarımı

Tilkiler zeka ve bilgeliği temsil eden hayvanlardır ve bu tasarım erkekler için son dövme tasarımları ve kadınlar için küçük dövme tasarımları arasındadır. Esprili biri olduğunuzu ve sorunları çok hızlı çözebileceğinizi düşünüyorsanız, sizin için bundan daha iyi bir tasarım olamaz. Bu, kollar için en iyi küçük dövme tasarımlarından biridir..

39. Güzel Küçük Alıntılar Dövme Tasarımları:

küçük kelime dövmeleri

Olumlu mesajlar ve iyi düşünceler yayan alıntılar her zaman ilham verir ve düşük olduğunda bile devam etmenizi sağlar. Vücudunuzdaki bu olumlu alıntılardan birini mürekkeplemek, kadınlar ve başkaları için mükemmel küçük dövme tasarımları olarak hizmet eder. Bu alıntıları ayrıca bir haç veya küçük dalgalar veya bir melek ile veya nasıl isterseniz öyle uzatabilirsiniz. Renk eklemek de burada harika bir fikir gibi geliyor. Bu desende küçük isim dövmelerini bile deneyebilirsiniz.!

40. Sırtta Küçük Geometrik Dövme Tasarımları:

sırtta küçük dövme tasarımları

Bu geometrik ve simetrik dövme tasarımları, yıllardır en çok rağbet gören listelerin başında geliyor. Denemeyi sevmeyen ve küçük dövmelerinden memnun olan kişiler, çoğunlukla küçük dövme tasarımları olmak üzere geometrik dövme desenlerinden bazılarını deneyebilirler. Geometrik çizgi desenleri şeklinde kısa mesajlar bile yazabilirsiniz..

41. Kadınlar için Küçük Yusufçuk Dövme Tasarımları:

bilekte küçük dövme tasarımları

Kızlar için en iyi küçük dövmeler için, boyundaki birkaç küçük yusufçuk da kulağa çok tatlı ve şık geliyor. Bu tasarımlara renk eklemek, onları daha da iyi ve gerçekçi hale getirebilir. Dövme yaptırmak için gelen kızlar söz konusu olduğunda yusufçuklar her zaman talep görmüştür. Kızların yusufçuklarla bir tür gizli bağlantısı vardır ve ayrıca yusufçuklar özgürlüğün sembolleridir. Bu küçük ve basit dövmelerden biri.

42. Küçük Dünya Haritası Dövme Sanatı:

Küçük Dünya Haritası Dövme Sanatı

Selam! Bu, tüm dünyayı gezmek ve bunun bir parçası olmak isteyen seyahat tutkunları için; bir dünya haritası kulağa harika bir dövme fikri gibi geliyor, değil mi? Bu tasarım sadece çok nadir değil, aynı zamanda çok akıllı. Bu, son zamanlarda erkekler için küçük dövmeler listesinin bir parçası haline geldi; ancak bunlar, kötü görünme endişesi duymadan kadınlar ve genç kızlar tarafından da yapılabilir..

43. Erkekler İçin “Korkma” Küçük El Dövmeleri:

erkekler için küçük el dövmeleri

Cesur olduğunuzu düşündüğünüzde ve hiçbirinden korkmamanız gerektiğinde, neden dünyaya inandığınızı göstermiyorsunuz? Farklı yazı tiplerinde cesaret gösteren mürekkep tırnak işaretleri ve renkleri de kullanabilirsiniz. Bu, korkusuz erkekler için tüm küçük dövme tasarımları arasında çok uygun görünüyor ve henüz seçilmemiş yolu seçmeyi seviyorum. Erkekler ve kızlar için en çok tercih edilen küçük anlamlı dövmelerdir.!

44. Kadınlar için Tüy Kuş Dövmeleri:

kadınlar için küçük kuş dövmeleri

Küçük kuşlara dövme yaptırabilir veya belki biraz tüy tasarımı yaptırabilirsiniz, ancak kadınlar için en iyi küçük dövme tasarımlarından birini seçseniz bile, her ikisini de bir araya getirmeye ne dersiniz? Boynunuzdan sırtınızın bir tarafına kadar minik kuşlar ve renkli bir tüy mürekkebi alabilir ve ardından şirin kolsuz bluzunuzu giyerek gösteriş yapabilirsiniz. Bunlar öyle ki, çok küçük oldukları için istediğiniz zaman bile saklayabilirsiniz..

45. Küçük Karahindiba Çiçeği Dövme Tasarımları:

Küçük Karahindiba çiçeği Dövme Tasarımları

Elinize bir karahindiba alıp sonra onu üfleyerek bitirmek güzeldir. Neden anı teninizde yakalamıyorsunuz ve kendiniz için zamanı durdurmuş gibi hissediyorsunuz. Bu, kızlar için şık küçük dövmelerden biri gibi görünüyor ve onu hem şık hem de güvende tutmak isteyen herhangi bir genç kız veya kadın üzerinde akıllı görünecek. Kızlar için en iyi küçük çiçek dövmelerinden biridir..

46. ​​Gül Çiçek Küçük Dövme Tasarımları:

küçük çiçek dövmesi

Güller hepsinin favorisidir, bu yüzden küçük dövme tasarımları arıyorsanız neden vücudunuza bir tane mürekkebi almıyorsunuz. Bir gül siyah olabilir veya vücudun herhangi bir yerine renkler ekleyerek güzel görünebilir ve sapı veya yaprakları ile bir tane yapmak güzelliğini arttırır. Bu tasarım, kadınlar için en iyi küçük dövme tasarımlarından biri olmuştur ve dünya çapında kadınlar ve kızlar arasında hala trend olmaya devam etmektedir. Bu, arkadaki kızlar için sevimli küçük dövme tasarımlarından biridir.

47. Sevimli Penguen Küçük Dövme Tasarımı:

Sevimli Penguen Küçük Dövme Tasarımı

Çok basit ama çok şık tutmak istediğinizde, boynunuzun yanında olabilecek bir penguen tasarımı gerçekten çok güzel görünecek ve aynı zamanda kızlar için en moda küçük dövmelerden biridir. Penguenler barışın ve nadirliğin sembolüdür ve dövmeniz de öyle olmalıdır. Ayrıca o kadar küçüktür ki, istediğiniz zaman saçınızla veya makyajınızla gizleyebilirsiniz. Bu en şirin küçük sembolik dövmelerden biridir..

48. Erkekler için Küçük Ahtapot Dövme Tasarımı:

erkekler için küçük dövmeler

Ah, avucunun içindeki o şirin ahtapot! Çok güzel görünüyor. Ahtapot, benzersiz bir tasarım gibi görünüyor ve erkekler ve kadınlar için küçük dövme tasarımları için harika bir seçenek. Siz de bu ahtapota parlak renkler katabilir ve daha da güzel görünmesini sağlayabilirsiniz. Bunun gibi küçük bir tasarım, istediğiniz zaman saçınız veya eliniz tarafından gizlenebilir. Bu aynı zamanda erkekler için en iyi küçük dövmelerden biridir.!

49. Bilek Küçük Dövmeler Üzerinde Minik Lotus:

bilekte minik dövmeler

Güller tüm kadınlar ve kızlar arasında çok yaygın olsa da, bu yaygın tasarımları baskın kılan şey, lotus çiçeklerinin küçük resimleri ve tasarımlarıdır. Bileğinize bir tane mürekkebi alabilir ve ardından şık bir şekilde sergileyebilirsiniz. Bu, kızlar için küçük dövmelerden biri olarak harika bir seçenektir ve kolayca yapılabilir. Bu, eldeki kızlar için zarif küçük desen dövmelerinden biridir..

50. Basit ve Küçük OM Sembolü Dövme Tasarımı:

bilekte küçük om dövmesi

OM sembolü artık sadece Hindularla sınırlı değil, yabancılarda da yaygın. Yoga terapisi veya meditasyon için kullanılan çok yaygın bir sembol ve sestir, bu nedenle insanlar vücutta barış ve kutsallığın sembolü olarak bir tane mürekkebi almayı çok isterler. Bu, erkekler için küçük dövmeler listesinin büyük bir parçası olabilir..

Daha Dövme Tasarımları:

Küçük Dövme Fikirleri

Küçük Dövmeler

Minik Dövme Fikirleri

Minik Dövmeler

Sevimli Küçük Dövme

Ayak Bileğine Küçük Dövme

Sevimli Küçük Dövme

Küçük Kuş Dövmesi

Küçük Dövmeler

Küçük Kedi Dövmesi

Son düşünceler:

Umarız dünyanın en iyi küçük dövmelerinden oluşan bu koleksiyonu beğenmişsinizdir ve bunlardan birini denemeniz için size ilham vermişsinizdir! Sadece sevimli görünmekle kalmıyorlar, aynı zamanda onlarla ilişkili bir anlam cümbüşüne de sahipler. Küçük dövme tasarımları, bir karara sıkı sıkıya bağlı kalamayan genç neslin en son trendi. Gelecekte, seçimlerini yeniden gözden geçirmek isterlerse, küçük dövmelerle bu oldukça kolay hale geliyor. Yani millet! Küçük görünebilirler, ancak unutmayın, iş dövmeler olduğunda küçük yeni kudrettir! Aralarından hangisinin favoriniz olduğunu bize bildirin.