Bu gün insanlar çeşitli dövme tasarımları yapıyor. Çingene deseni çok yaygın bir tasarım türüdür. Bunlar genellikle şeker kafatası tasarımları veya diğer portre formları ile yapılır. Bunları büyük ölçekli bir spor yapmak istediğinizde yapabilirsiniz. Bunları da kolayca yapabilir ve kişiye özel tasarımlar da yaptırabilirsiniz. Geniş formatlı tasarımlar yaparken de dikkatli olmalısınız, çünkü bunlardan hoşlanmıyorsanız, lazer temizlemeye gitmeniz gerekecek ve bunlar da arkalarında mürekkep izleri bırakabilecek, çünkü genellikle büyük ölçekli tasarımlarda koyu renkli mürekkepler ve çeşitli renkler var. cildin epidermal katmanlarına nüfuz eder ve bunlar yüzeyin düzensiz görünmesine neden olan mürekkep izleri bırakabilir. Ayrıca bir desen sanatçısından tavsiye alabilir ve buna göre bir tasarım yapabilirsiniz..

Çingene Dövme Tasarımları

En İyi Çingene Dövme Tasarımları ve Resimleri:

Aşağıda, kolayca spor yapabileceğiniz ve ayrıca kendi özelleştirilmiş tasarımınızı yapmak için ilham alabileceğiniz en iyi 9 çingene dövme tasarımı ve görüntüsü bulunmaktadır..

1. Kalem Kenarlık Biçimi Çingene Dövme Tasarımı:

Kalem Kenarlığı Biçimi Çingene Dövme Tasarımı

Bu başka bir şeker kafatası kalem sınır biçimi çingene dövmesidir. Renklerin cüretkar olmamasını istediğinizde bunları yaptırabilirsiniz. Bunları ayrıca özelleştirilmiş formatlar alarak oldukça kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Siyah veya istediğiniz herhangi bir rengi kullandığınız için bunları çıkarmak da kolaydır. Bunlar da kalem kenarlığında olduğundan lazerle çıkarmak istediğinizde çok daha kolay. Bu harika çingene kadın dövme tasarımlarından biridir..

2. Şeker Kafatası Çingene Dövme Tasarımı:

Şeker Kafatası Çingene Dövme Tasarımı

Bu bir kız tipi şeker kafatası çingene kadın tasarımıdır. Oldukça moda olduğu için bu tür varyasyonları deneyebilirsiniz. Bunların sporu da kolaydır çünkü şeker kafatası günümüzde büyüyen bir trenddir. Yukarıdaki resimde olduğu gibi bunlarla ilişkili çeşitli desenleri kullanabilirsiniz, bazı tasarımcı desenleri yapılmıştır. Bunları sergilemek kolaydır ve desen sanatçınızdan özel çizimler yapabilirsiniz. Bu, kadınlar için havalı çingene dövme tasarımlarından biridir..

3. Balık Tipi Çingene Dövme Tasarımı:

Balık Tipi Çingene Dövme Tasarımı

Bu bir balık tipi çingene sualtı dövmesidir. Bu tarz tasarımları kişiye özel yaptırabilirsiniz. Bunlar, zevkinize uygun bir çizim verebilecek desen sanatçılarından yapılmalıdır. Bunların da sanatsal görünmesi için uygun şekilde renklendirilmesi gerekir..

4. Şeker Kafatası Çingene Dövme Tasarımı:

Şeker Kafatası Çingene Dövme Tasarımı

Bu, güllerle yapılmış başka bir şeker kafatası çingene modelidir. Siz de benzer desenler yapabilir ve yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi koyu renkleri kullanabilirsiniz..

5. 3D Desen Çingene Dövme Tasarımı:

3D Desen Çingene Dövme Tasarımı

Bu bir çingene dövmesinin başka bir 3D modeli. Kollar için büyük ölçekli bir şey istediğinizde bu stilleri deneyebilirsiniz. Bunlar da düzgün yapılırsa oldukça sanatsaldır. Bu en iyi 3D çingene dövme sanatıdır..

6. Geleneksel Gül Desenleri Çingene Dövme Tasarımı:

Geleneksel Gül Desenleri Çingene Dövme Tasarımı

Bu, gül desenleri olan geleneksel bir çingene tasarımıdır. Bu tür gölgeli tasarımları deneyebilirsiniz ve bunlar spor yapmak için de oldukça şıktır. Desen sanatçınızdan size özel çizimler vermesini istemelisiniz. Kadınlar için mükemmel çingene dövmelerinden biridir..

7. Kafatası Desenleri Çingene Dövme Tasarımı:

Kafatası Desenleri Çingene Dövme Tasarımı

Bunların daha renkli ve sanatsal görünmesini sağlamak için şeker kafatası desenleri ve çingene dövmeleri giyebilirsiniz. Bunları takı formatları ve diğer tasarımcı stilleri ile veya yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi güllerle yapılmış çiçeklerle yapabilirsiniz. BT, erkekler için mükemmel bir çingene dövmesidir.

8. Geleneksel Biçim Çingene Dövme Tasarımı:

Çingene Dövme Tasarımını Biçimlendir

Bu, çingene dövmesinin sanatsal ve geleneksel bir biçimidir. Bunları kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bu, erkekler için en iyi çingene dövme tasarımlarından biridir..

9. Geleneksel Kadın Çingene Dövme Tasarımı:

Kadın Çingene Dövme Tasarımı

Geleneksel çingene kadın dövmeleri çok yaygındır. Çok geleneksel görünmeyen bir şey istiyorsanız, bu tür kalıpları özelleştirmeyi deneyebilirsiniz. Bunlar da renklidir ve bunlar özel çizimler yapabilen profesyonel sanatçılardan yapılmalıdır..