Bu gün insanlar diğer vücut tasarımları ile birlikte dillerinde dövme sanatlarını deniyorlar, üst dudakta veya alt dudakta bile ağız içlerinde ve hatta dudakların içinde sanatsal ve yaratıcı stiller yapmak oldukça trend oldu. Kendi dilinde yaratıcı bir şeyler yapmak isteyen biriyseniz, aklınızda bulundurmanız gereken birkaç nokta vardır. Ağız gibi açık bir alanda böyle bir şey yaptırmak için bunların çok acı verici olduğunu bilmelisiniz. Bunun dışında, tasarımı beğenmediyseniz değiştirmek isteyebilirsiniz ve bu durumda oldukça sorunlu olabilir çünkü bu bölgeye lazer yaptırmak oldukça zararlı ve aynı zamanda oldukça maliyetli olabilir. Ancak deneyebileceğiniz çeşitli tasarımlar var. Bunları profesyonel bir uzmandan almalısınız ve o sanatçı size ne tür bir tasarım yaptırmanız gerektiğini size söyleyebilir. Ayrıca, bunların çıkarılması koyu mürekkep izleri bırakabilir. Ayrıca rahatınıza göre kendinize özel tasarımlar yaptırabilirsiniz..

En İyi Dil Dövme Tasarımları:

Aşağıda deneyebileceğiniz en iyi 9 dil dövme tasarımı bulunmaktadır..

1. T-Rex Dinozor Dil Dövme Tasarımı:

dil dövme tasarımları

Bu bir T-Rex dinozorunun kız tipi dil dövmesidir. Bu tür dinozor yaratıklarının hayranıysanız, bunu yapabilirsiniz. Bu aynı zamanda kurşun kalemle çizilmiş bir tasarıma çok benzer ve çizimin ana hatlarından başka renkleri yoktur. Bu nedenle kaldırılması daha kolay olacaktır. Bu tür tasarımların sporu daha kolaydır ve renkleri ve diğer stilleri aldığınızdan farklı olanları da kaldırır. Bu, kadınlar için en iyi dil dövme tasarımlarından biridir..

2. Ateş Dil Dövme Tasarımı:

Ateş Dil Dövme Tasarımı

Bu renklerle yapılmış bir ateş tasarımıdır. Bu oldukça yaratıcı ve eğer böyle bir şey istiyorsanız, bunu desen sanatçınızdan özelleştirebilirsiniz ve sanatçınız ne tür renkler kullanmanız gerektiği ve ateşin tarzı konusunda size rehberlik edebilir ve ayrıca herhangi bir ilişkili almanız gerekip gerekmediği konusunda size rehberlik edebilir. bununla ya da değil desenler.

3. Hola Dil Dövme Tasarımı:

Hola Dil Dövme Tasarımı

Bu dövme “Hola” diyor ve seçtiğiniz diğer yazı tiplerinde bir şeyler yazmak gibi benzer stiller yapabilirsiniz. Bunlar oldukça kız tipi ve bunun için diğer renkleri kullanabilirsiniz..

4. Tribal Dil Dövme Tasarımı:

Tribal Dil Dövme Tasarımı

Bunlar sanatsal kabile tasarımları. Bunun gibi çeşitli stilleri kendiniz deneyebilirsiniz.

5. Şeytan Tribal Dil Dövme Tasarımı:

Şeytan Tribal Dil Dövme Tasarımı

Bu, dilinizde sanatçılardan yapabileceğiniz farklı bir kabile tasarımı türüdür..

6. Geometrik Dil Dövme Tasarımı:

Geometrik Dil Dövme Tasarımı

Bu yapılan geometrik ve grafiksel bir tasarımdır. Diliniz veya dudaklarınız için bu tür dekoratif tasarımları deneyebilirsiniz..

7. Dil Dövme Tasarımı:

Dil Dövme Tasarımı

Bu, yapılmış küçük bir mantar dövmesidir. Bunları oldukça kolay bir şekilde deneyebilirsiniz. Bu aynı zamanda kızların yapması için iyidir ve bunun boyutu oldukça küçük olduğu için spor yapması kolaydır. Bunlar da kolayca çıkarılabilir. Bu, en iyi küçük dil dövme tasarımlarından biridir..

8. Dil Dövme Tasarımı:

Dil Dövme Tasarımı

Bu çok yaratıcı bir dövme tasarımı. Bunun gibi stilleri deneyebilirsiniz, ancak bunlar çok maliyetlidir ve çok fazla iğneleme gerektirir. Acıya karşı iyiyseniz ve bunun gibi sanatsal bir tasarım için iyi bir miktar para harcamaya hazırsanız, uygun tavsiyeler alabilirsiniz..

9. Dil Dövme Tasarımı:

Dil Dövme Tasarımı

Bu, dil üzerinde yapılmış bir robot dövmesidir. Bu spor yapmak oldukça kolaydır ve desen sanatçınızdan bunun gibi özelleştirilmiş kolay tasarımlar alabilirsiniz. Erkekler için dil dövme tasarımlarından biridir..