Dua eden eller dövmesi ilk olarak bir Alman sanatçı Albrecht Durer tarafından tasarlandı. Bu sanatı kardeşinden ilham alarak keşfetti. Daha sonra bir dövme olarak çok ünlü olur.

İnsanlar çeşitli sebepler ve durumlar için dua eli dövmesi uygularlar. Bu dövmeler bazen bazı sevgililerin anısına, bazen birine saygıyla, hatta dini bağlılık için bile tasvir edilebilir. İki elin buluştuğu nokta, sakin bir fiziksel bedenin görüntüsüdür. Günün sonunda, ellerinizi bir arada tutarak, tam bir huzur ve yansıma için beyninizi ve fiziksel bedeninizi aynı anda susturuyorsunuz. Kaybedilmiş bir akraba veya refakatçiye saygı duymak ve onu hatırlamak için bir yaklaşımdır..

Havalı ve Şık Dua Eden Eller Dövme Tasarımları

Şık ve Sevimli Dua Eden Eller Dövme Tasarımları:

En çok beğenilen dua eden eller dövme tasarımlarından bazıları kısaca açıklanmıştır..

1. DUA EDEN ELLER:

DUA EDEN ELLER

İşte erkekler için bir Dua el dövmesi. Dua eden el dövmesindeki haç işareti, Rab İsa’yı tasvir eder. Bu dövme, herhangi bir personel tanrısına veya inandığınız kişiye tasvir edilebilir..

2. GÜLLÜ DUA EDEN EL DÖVME:

GÜLLÜ DUA EDEN EL DÖVME

Bu dövme esas olarak Katoliklik ile ilişkilidir. Katolikler tarafından takip edildiği gibi güllerle iki dua eden eli tasvir eder. Bu daha çok adanmışlık ve dini amaçlarla ilgilidir..

3. GÜVERCİNLİ DUA EDİLEN EL DÖVMELERİ:

GÜMÜŞLÜ EL DÖVMELERİ

Güvercinler barışın sembolüdür. Bir veya birkaç güvercinle yapılan dua eden eller dövmeleri çok ünlüdür ve çoğunlukla Hıristiyanlık tarafından inanılır. İncil’de güvercinle ilgili birçok hikayeleri olduğu için.

4. MESAJ DÖVMEYLE DUA EDEN ELLER:

MESAJ DÖVMEYLE DUA EDEN ELLER

Bu aynı zamanda bir tür dini dövmedir. Bunlar esas olarak kutsal kitaplardan bir düşünce veya satırlarla ilişkilidir. Vücuttaki bu dövme, doğru yolda ilerlemeyi teşvik eder. Bu, dövmeyi uygulamanın arkasındaki ana slogandır..

5. İSA DUA EDEN EL DÖVMELERİ:

İSA DUA EDEN EL DÖVMELERİ

İşte Melek İsa’nın dua eden ellerini tasvir eden büyük bir dövme. Bu tür dövmeler daha çok erkekler tarafından beğenilir ve omuz ve sırta yapılır. Dini adanmış bir dövmedir. Bu, mükemmel dövme sanatçıları tarafından özel olarak tasarlandı, Bu tasarımda, dövme yaparken duyguları genel olarak kapsaması gerekiyor..

6. ÇİZGİ İLE DUA DÖVMELERİ:

ÇİZGİ İLE DUA DÖVMELERİ

Bunlar sadece dua eden ellerin ana hatlarıyla çok basit ve küçük dövmelerdir. Bunlar esas olarak kızlar içindir. Bu ünlü dua eden el dövmesine sadece moda ve stil için gitmek isteyenler, bunu tercih edebilir..

7. DUA EDEN EL DÖVME VEREN TEŞEKKÜRLER:

DUA EDEN EL DÖVME VEREN TEŞEKKÜRLER

Çin kültürüne göre dua eden eller şükretmek içindir. Bu şekilde teşekkür eli en çok hayran olduğunuz herkese gösterilebilir. Bu dövme masum duygularını herkese gösteriyor.

8. RENKLİ DUA EDEN EL DÖVME:

RENKLİ DUA EDEN EL DÖVME

İşte daha çekici ve şık görünmesi için renkli dövme dua eden eller. Farklı renklerle boyanmış dua eden bir el dövmesi gerçekçi bir görünüm verebilir. Renkli ve anlamlı dövmeyi denemekten hoşlananlar, o zaman bu tarzla gitmeleri gerekiyor..

9. TESPİT TANESİ İLE DUA EDEN EL DÖVMELERİ:

TESPİT TANESİ İLE DUA EDEN EL DÖVME

Tespih boncuklarıyla dua etmek, kalbin derinliklerinden cennete giden bir merdiven olarak kabul edilir. Bunlar, herhangi bir kast ve inançtan bağımsız olarak kutsal boncuklardır. Bu biraz daha koyu bir gölge ile geliyor ve aynı zamanda uygun dikkati de veriyor..

Dövme dua eden ünlü eller modaya uygun, adanmış ve hatta ifade edilebilir olabilir. Onlar her zaman sessizliğin, duanın ve haysiyetin bir işaretidir. Bunlar her yaşta süslenebilir. Bazı alıntılarla normal bir tasarım kullanabileceğiniz birini hatırlıyorsanız, bu tür tasarımları döverken iyi bir rahatlama elde edeceksiniz..