Günümüzde kum saati dövmeleri çok popüler hale geliyor. Bunlar kafatasları, çiçekler ve diğer geleneksel pusula tasarımları ile yapılabilir. Bunlar genellikle çok 3 boyutludur ve kabartmalı efektlere sahiptir. Bunlar oldukça sanatsal ve herhangi bir kişi bunları kolayca spor yapabilir. Bu da üzerlerinde bir şeyler yazmıştır ya da yanlarda bunları yapabilirsiniz. Bu, vücudunuzda ne tür bir tasarım istediğinize bağlıdır. Profesyonel bir sanatçı bu şekilde size doğru şekilde rehberlik edebilir..

kum saati dövme tasarımları

En İyi Kum Saati Dövme Tasarımları ve Resimleri:

Aşağıda kesinlikle denemeniz gereken en iyi 9 kum saati dövme tasarımı ve görseli bulunmaktadır..

1. Sayısal Saat Kum Saati Dövme Tasarımı:

Sayısal Saat Kum Saati Dövme Tasarımı

Bu, ellerin yanında yapılmış yaratıcı bir kum saati dövmesidir. Sayısal bir saatte yapılır.

2. Kafatası Şeker Kum Saati Dövme Tasarımı:

Kafatası Şeker Kum Saati Dövme Tasarımı

Bu, camın içinde yapılmış bir kafatası şeker tasarımıdır. Bunun düzgün bir şekilde yapılmasını istiyorsanız, bu şekilde profesyonel bir sanatçının rehberliğini almalısınız..

3. Parmak Kum Saati Dövme Tasarımı:

Parmak Kum Saati Dövme Tasarımı

Bu, üzerinde küçük bir tasarıma sahip bir parmak dövmesidir. Vücudun herhangi bir yerinde büyük bir şey yaptırmak istemiyorsanız bunları yapmayı deneyebilirsiniz. Bunların çıkarılması da kolaydır. Bunları lazerle kolayca çıkartabilirsiniz. Küçük kum saati dövmesidir.

4. Geleneksel Vintage Kum Saati Dövme Tasarımı:

Geleneksel Vintage Kum Saati Dövme Tasarımı

Bu, deneyebileceğiniz başka bir geleneksel kum saati tasarımı türüdür. Bunlar çok yaratıcı bir şekilde yapılır. Bunları kolayca yaptırabileceğiniz gibi çiçeklerle de yapabilirsiniz. Bunlar herhangi bir kişi tarafından bir spor olabilir.

5. Geleneksel Çiçekler Kum Saati Dövme Tasarımı:

Geleneksel Çiçekler Kum Saati Dövme Tasarımı

Bu geleneksel bir kum saati dövmesidir. Bunları kolayca deneyebilirsiniz ve bunlar genellikle çiçeklerle ve diğer çiçek baskılarıyla yapılır ve bu onları spor için oldukça kız gibi yapar. Bunlar çok yaratıcı ve bu şekilde bir dövme tasarımı istediğinizde bunları kolayca spor yapabilirsiniz. Bu, kadınlar için en iyi kum saati dövme tasarımlarından biridir..

6. Kum Saati Dövme Tasarım Sanatı:

Kum Saati Dövme Tasarım Sanatı

Bu, kum saati ve ayrıca kafatası ve diğer orkide çiçekleri gibi bazı ilişkili tasarımlardan oluşan yaratıcı bir sanat eseridir. Bunlar uygun boyutlarda ve aynı zamanda uygun profesyonel uzmanlar tarafından yapılırsa, bu çok yaratıcıdır. Bunları, size doğru şekilde rehberlik edebilecek uzman sanatçıları bulabileceğiniz salonlardan kolayca yapabilirsiniz. Bunun daha yaratıcı görünmesi için renkler buna göre yapılmalıdır..

7. Gül Kum Saati Dövme Tasarımı:

Gül Kum Saati Dövme Tasarımı

Bu güllerle yapılmış bir kum saati tasarımıdır. Bunlar çok kız tipi ve bunu kolayca spor yapabilirsiniz. Bu yanlarda yapılır ve bunları benzer bir pozisyonda yapabilirsiniz. Bu kadar büyük gül desenleri istemiyorsanız, bunu birkaç gülle küçük ölçekte yapabilirsiniz..

8. Renkli Kum Saati Dövme Tasarımı:

Renkli Kum Saati Dövme Tasarımı

Bu çok sanatsal bir tasarım ve bu da çok renkli. Efektler çok profesyonel bir şekilde yapılır ve buna aynı zamanda bunu oldukça kız gibi yapan birkaç çiçek verilir. Çiçek baskıları veya diğer tasarım türleri ile ilişkili bu desenleri de verebilirsiniz. Bunlar, vücudunuzda ne tür bir desen yapacağınıza bağlı olarak çok sanatsal hale getirilebilir..

9. Havalı Kum Saati Dövme Tasarımı:

Havalı Kum Saati Dövme Tasarımı

Bu, kırmızı ve siyah renkte yapılmış bir kum saati dövmesidir. Siz de böyle bir şey yaptırabilirsiniz. Bu çok sanatsal ve ayrıca ayrıntılı efektler çok profesyonel bir şekilde yapılmış ve bu da çok kabartmalı görünmesini sağlıyor. Bu nedenle, böyle bir şekilde mürekkeplenmek istiyorsanız, bu tarzda bir şey alabilirsiniz. Bu da çok moda ve bunu çok kolaylıkla spor yapabilirsiniz. Erkekler için en iyi kum saati dövme tasarımlarıdır..