Bu günlerde çiçeklere uğur böceği dövmesi yaptırabilir veya bu böceklerin bir kısmını yazı ile sadece siz yapabilirsiniz. Bunlar çok kız gibi görünüyor ve bunlarla neredeyse her türlü deseni oluşturabilirsiniz. Bunlarla birlikte çeşitli çiçek baskılarına ve bunlarla kuş gibi bir şeye de sahip olabilirsiniz. Bunlar çeşitli pozisyonlarda ve ayrıca uyluklarda yapılır. Omuz, sırt ve hatta eller için bir çiçek yapacaksanız, desen sanatçınızdan üzerinde bazı gölgeleme ve kabartma efektleriyle küçük bir böcek oluşturmasını isteyebilirsiniz..

Lady Bug Tattoo Tasarımları ve Anlamları

Bunlar daha sonra bir görüntü gibi görünecek ve bunu çok kolaylıkla spor yapabilirsiniz. Ayrıca, lazerlerle bile onları çıkarmaya çalıştığınızda, genellikle normal büyük ölçekli tasarımların oldukça zor olduğunu da unutmamalısınız. Ama eğer bir böcek yapacaksanız, onu çıkarmak istemeniz durumunda çıkarılması daha kolay ve aynı zamanda lazerle yapmak istediğinizde daha az maliyetli olacaktır. Bu nedenle, gerçekçi bir böcek tasarımı istiyorsanız, böyle bir şeyi uygun efektlerle düzgün bir şekilde yapmanıza yardımcı olabilecek profesyonel bir sanatçının rehberliğini almanız gerekecektir..

En İyi Lady Bug Dövme Tasarımları ve Resimleri:

Aşağıda kesinlikle denemeniz gereken en iyi 9 uğur böceği dövme tasarımı ve anlamları bulunmaktadır..

1. Küçük Ölçekli Lady Bug Dövme Tasarımı:

Küçük Ölçekli Lady Bug Dövme Tasarımı

Bu, yaprak üzerinde bulunan çok küçük ölçekli bir hanım böceğidir. Bu desenlerle çiçek yapabilirsiniz. Bunlar çok kız gibi ve bunları oldukça küçük oldukları için vücudun hemen hemen her pozisyonunda yapabilirsiniz. Kadınlar için en şirin bayan böcek dövme tasarımlarından biridir..

2. Ayakta Üç Uğur Böceği Dövme Tasarımı:

Ayakta Üç Uğur Böceği Dövme Tasarımı

Bunlar, burada görebileceğiniz bir dizi 3 hanım böceği. Bu ayaklarda yapılır ve bunlar oldukça küçüktür, bu nedenle bunları kolayca spor yapabilirsiniz. Kızlar için mükemmel uğur böceği dövmelerinden biridir..

3. Lady Bug Dövme Tasarımı ile Ayçiçeği:

Lady Bug Tattoo Tasarımlı Ayçiçeği

Bu, küçük bir bayan böceğin yapıldığını görebileceğiniz bir ayçiçeği dövmesidir. Bunun da bazı yazıları var ve vücudun bir pozisyonunda büyük ölçekli bir çiçek baskısı istediğinizde benzer tasarımlar yaptırabilirsiniz. Bu, yukarıdaki resimde olduğu gibi arka tarafta yapılabilir. Bunları ellerinizde veya uyluklarınızda da yapabilirsiniz..

4. Dekoratif Tasarım Uğur Böceği Dövmesi:

Dekoratif Tasarım Uğur Böceği Dövmesi

Bu, böcek ve ayrıca yeşil renkte kavisli yapraklar ile yapılmış dekoratif bir tasarımdır. Bunu daha kız gibi yapmak için yapraklara çeşitli yeşil tonlar verildi. Benzer stilleri deneyebilirsiniz. Bu, kadınlar için en iyi bayan böcek dövme tasarımlarından biridir..

5. Lady Bug Dövme Tasarımı ile Çiçek:

Lady Bug Tattoo Tasarımlı Çiçek

Bu ayaklarda yapılmış bir çiçek tasarımıdır. Çeşitli benzer stilleri deneyebilirsiniz. Bu çeşitli renklerde çiçeklere sahiptir. Siz de buna benzer çiçekler yaptırabilir veya bunu bir araya getirmek için başka çiçekler yapabilirsiniz. Bu, kadınlar için popüler uğur böceği dövme tasarımlarından biridir..

6. Uğur Böceği Dövme Tasarımı ile Hibiskus:

Uğur Böceği Dövme Tasarımı ile Hibiskus

Bu bir ebegümeci dövmesidir ve seçtiğiniz böcekle benzer stilleri de yapabilirsiniz. Bu çok koyu renklerde yapılır ve bu nedenle oldukça renkli görünür..

7.  Küçük 3D Lady Bug Dövme Tasarımı:

Küçük 3D Lady Bug Dövme Tasarımı

Bu, yapılmış çok küçük bir 3D lady bug. Oldukça küçük ve spor yapması kolay olan bir tasarımın sadece bu türlerini deneyebilir ve desen sanatçınızdan bununla başka desen veya süsleme yapmamasını isteyebilirsiniz. Bu küçük uğur böceği dövmesidir.

8. Uğur Böceği Dövme Tasarımı ile 3D Ayçiçeği:

Uğur Böceği Dövme Tasarımı ile 3D Ayçiçeği

Bu, seçtiğiniz böceğe sahip başka bir 3D çiçek dövmesidir. Yusufçuklar veya arılar yerine bu kırmızı böcekleri yapabilirsiniz..

9. Lady Bug Dövme Tasarımı ile Küçük Çiçek:

Lady Bug Tattoo Tasarımlı Küçük Çiçek

Bu küçük bir çiçek ve bir hanımefendi böceği ile çok kız gibi bir dövme. Benzer desenleri deneyebilirsiniz. Bu sevimli uğur böceği dövmesi.