Bu dövmeler, meme kanserinden muzdarip veya yeni iyileşmiş kişiler arasında popüler hale geliyor. Dövmeler, bu salgından muzdarip insanların arkadaşları veya aile üyeleri tarafından sevgi ve aidiyet sembolü olarak bile yapılır..

Pembe kurdele, insanları bilinçlendirmek ya da yaşadıkları acı ve ıstırapları iletmek ve hatta bu ölümcül hastalıklara karşı savaşmak için destek ve cesaret vermek için uluslararası alanda popülerlik kazanmıştır..

meme kanseri dövmesi

En İyi ve İlham Verici Meme Kanseri Dövme Tasarımları:

Şimdi meme kanseri dövmelerinin ilk 9 farklı türüne bir göz atalım.

1. Olağanüstü Meme Kanseri Dövme Tasarımı:

Meme Kanseri Dövme Tasarımları

Çiçeklerin gövdelerindeki bu dövme tasarımında kurdele işlenmiştir ve canlı renkler tasarıma daha parlak ve çekici bir görünüm katmaktadır. Pembe kurdele dövmeleri, kişinin kendisinin veya sevilen birinin meme kanserine yakalandığını gösterir..

2. Göğüs Kanseri Dövme Tasarımını Güçlendirmek:

Güçlendirici Meme Kanseri Dövme Tasarımı

Bu acı veren kötücülden muzdarip kadınlar sadece duygusal desteğe ve sevdiklerinin gücüne ihtiyaç duyarlar. Sonsuz tarzında tasarlanmış pembe kurdele, kalbe dokunan “güç” kelimesiyle. Kanser için bu tür dövmeler, hasta bir aile üyesi tarafından tasarlanabilir..

3. Dinamik Meme Kanseri Dövme Tasarımı:

Dinamik Meme Kanseri Dövme Tasarımı

Sırtındaki erkekler için yapılan bu meme kanseri dövmeleri çok şaşırtıcı görünüyor. Pembe kurdeleli bu dövme tasarımında, bir kelebek iletmeye çalışırken tasvir ediliyor ve güzel bir gün mutlaka meme kanserinden kurtulacak ve bir kez daha kelebek gibi güzel görünecek..

4. Basit Kanser Dövme Tasarımı:

Basit Kanser Dövme Tasarımı

Artık bir gün insanlar pankreas, tiroid vb. Gibi farklı kanser türlerinden etkileniyorlar. İkonik bir yazıya sahip mor kurdele dövme tasarımı, bu hastalıktan etkilenen insanlar için çok şey ifade ediyor. Kanser hastaları bir gün bu acıdan kurtulacaklarına inanıyorlar..

5. Badass Meme Kanseri Dövme Tasarımı:

Badass Meme Kanseri Dövme Tasarımı

Pembe kurdeleli resmin üstünde, harika siyah eğri çizgiler, cesur bir yazı ve gerçek ifadeyle hazırlanmış. Bu, başka bir cesur ve konveksiyonel görünen badass meme kanseri dövme tasarımları..

6. Tutucu Meme Kanseri Dövme Tasarımı:

Tutucu Meme Kanseri Dövme Tasarımı

İnsanların bu ölümcül hastalığa karşı savaşmak için muazzam bir cesarete ihtiyacı var ve onu yendiğinizde bir kutlama çağrısı. Göğüs kanseri için bu tür dövme tasarımları, savaştığınızı ve ondan kurtulduğunuzu iletmenin harika ve muhteşem bir yoludur..

7. İyimser Meme Kanseri Dövme Tasarımı:

İyimser Meme Kanseri Dövme Tasarımı

Tasarımda uçan güvercin pembe bir kurdele tutuyor ve kötü huylu olanlara ilham veriyor. Sizin de meme kanseri hastalığından en kısa zamanda kurtulacağınıza ve benim gibi açık havada uçacağınıza dair bir mesaj. Bu, kollara veya sırtlara dövülebilen harika bir dövme tasarımıdır..

8. Sansasyonel Meme Kanseri Dövme Tasarımı:

Sansasyonel Meme Kanseri Dövme Tasarımı

İşte bu hastalıklara yakalanmış insanları desteklemek için sansasyonel ve göz alıcı bir dövme tasarımı geliyor. Bu pembe kurdele, iç çamaşırının ortasında hazırlanmıştır. Bir savaşçı olarak hareket etmek ve güçlü olmak, herkesten daha cesur olmak ve hayatta kalan olmak ilham verici..

9. Savaşçı Kanser Şerit Dövme Tasarımı:

Savaşçı Kanser Şerit Dövme Tasarımı

Dövme, bu hastalıkla saldırıya uğradığınız dünyaya ve sevdiklerinize göstermenin harika bir yoludur. Boks eldiveni dövmesi, kişinin bir savaşçı olduğunu ve vücudundaki tüm kanser hücrelerini kutulayacağını simgeleyen, midenin kenarlarında tasarlanmıştır.

Göğüs kanseri dövmeleri, kişinin hayal gücüne göre birçok stil, şekil ve boyutta kazınabilir. Çoğu zaman insanlar, inançlarına vurgu yapmak için perileri, çiçekleri, manevi inancı da birleştirir. Bu dövmeler vücudun herhangi bir yerinde tasarlanabilir ve dünyaya bu tehlikeli salgın hakkında kolayca iletilebilir..