Taylor Swift, dünya çapında birçok dövme sanatçısına ilham verdi ve birçok kadın onun gibi olmayı hayal ediyor, bu harika sanatçının onuruna dövme yaptırmaya başlamaları çok doğal. Gerçek hayranlar, bir sanatçıya olan inançlarında sınır tanımazlar ve bu inancı sergilemek için her şeyi yaparlar. Bugün oldukça fazla Taylor Swift dövmesi var, ancak bazı dövmeler gerçekten diğerlerinden sıyrılıyor, bu dövmeler ya Jennifer Lopez’in vücudunda ya da bir şekilde dövme bu harika sanatçıyı hatırlatıyor..

Taylor Swift Dövme Tasarımları Ve Resimleri:

Bu makale, bugün dünya çapında popüler olan en iyi 9 Taylor Swift dövme tasarımını gözden geçirmektedir, bu nedenle bu sanatçının hayranıysanız ve onunla ilgili bir dövme istiyorsanız, ilk olarak burası bakmak için en iyi yerdir.-

1. Müzikal Kalp:

müzikal kalp

Müzikal kalp, Taylor Swift’i onurlandırmak için başka bir harika dövmedir, bu dövme öncelikle müziği sevdiğinizi ve Taylor Swifts müziğinin kalbinize dokunduğunu ve artık tamamen değişmiş bir insan olduğunuzu sembolize eder. Müzikal kalp basit ama harika bir dövmedir ve boynunuzun arkasında harika görünür. Boynuna dövme yaptırmak acıttığı için bu dövme için zaman ayırın.

2. Sözler:

taylor swift şarkı sözleri dövme

Tesadüfen Taylor Swift’in kolunda şarkı sözleri ve bir alıntı var, bu nedenle birçok insan dövme yapmaya giderken birçok alıntı ve şarkı sözü tercih ediyor. Bu, bu muhteşem country şarkıcısına olan bağlılığı gösterir. Taylor’ın çok güzel bir sesi var ve bunu onurlandırmak yanlış değil..

3. Taylor Swift Tattoo’nun İmzası:

taylor swift imza dövmesi

Dövme dünyasında hiçbir şey daha kolay değildir, ancak Taylor Swift gibi birinin kolunuza dövme yaptırması gerçekten çok adanmış bir hayranın işidir. Bu tasarım çok basittir ve çaylak dövme sanatçıları tarafından bile yapılabilir ve orijinal olarak oldukça küçük olduğu için fazla yer gerektirmez. En iyi Taylor Swift dövme tasarımlarından biridir..

4. El Dövmesi:

El dövmesi

Gerçek bir Taylor Swift hayranı için bu, çoğunlukla tüm elinizi kaplayan el için harika bir dövme. El dövmesi esas olarak müzisyenlere yöneliktir, çünkü birincil sembolizasyon kavramı tamamen müzik ve sanat formu ile ilgilidir..

5. Korkusuz Dövme:

korkusuz dövme

Bu dövme Taylor Swift’in şarkısını ve albümünü onurlandırmak içindir. Şarkıyı gerçekten seviyorsanız, o zaman bu, içten bile korkusuz olduğunuzu göstermek için mükemmel bir dövme. Gerçekten basit ama türünün tek örneği bir dövme, bilekte harika görünüyor.

6. Taylor Portresi:

Taylor portresi

Taylor Swift portresi, muhtemelen elde edilecek en temel Taylor Swift dövmesidir. Bir sanatçı olarak Taylor Swift’i ne kadar sevdiğinizi tam olarak gösterir. Dövme genel olarak, bu eşsiz görünümü vermek için yeşil bir renk tonu ile oldukça cesur. Dövmelerin en iyi yanı, bundan hoşlanmasanız bile size daha uygun olanı tercih edebilmenizdir..

7. Yıldız Dövmesi:

yıldızlar-dövmeler-5

Bu yıldız dövme tasarımı yine Taylor Swift’den ilham alan bir dövme çünkü hayranları olan herkes onun gibi bir yıldız olmayı, onun gibi şarkı söylemeyi istiyor. Bu dövme, isterlerse bu dünyadaki herkesin bir yıldız olabileceğini herkese hatırlatıyor..

8. Dörtnala Giden At:

dört nala koşan at

Bu harika ayak tasarımı, büyük şarkıcı-söz yazarı Taylor Swift’de bulunur ve çok kabile köklerine sahiptir. Küçük bir dövme ama yine de harika.

9. Korkusuz Ayak Tasarımı:

Korkusuz ayak tasarımı

Yine korkusuz şarkıya bir onur bu dövme, dekora eklemek için ayağa yerleştirilmelidir..