Dövmeler, erkeklerin vücudunda kalıcı bir tasarım elde etme yöntemidir. Bazıları güzel tasarımlara yönelirken bazıları doğanın karanlık tarafını sever. Bazıları şeytanları ve hayaletleri içeren doğaüstü şeyleri tercih eder..

Erkekler İçin Korkunç İblis Dövme Tasarımları

En İyi ve Nihai İblis Dövme Tasarımları:

Size korkunç bir görünüm kazandıracak söz konusu korkunç iblis dövme tasarımlarını burada bulalım..

1. Yaratıcı Şeytan Dövmesi:

Yaratıcı İblis Dövmesi

Bu iblis dövmesi, bir erkeğin koluna uyacak şekilde mükemmeldir. Tasarım, kırmızı gözlü ve gıcırdayan dişlerle iblisin yaratıcı görüntülerine sahiptir. Tasarım çok sanatsal ve tüm doğru renklerle yapılmış.

2. Japon Desenli Şeytan Dövmesi:

Japon Deseni İblis Dövmesi

Japonların yaşamı, ölümü ve doğaüstü olan her şeyi tasvir etmek için kendi tasarımları vardır. Bu Japon iblis dövmesi, bir erkeğin vücudunda karmaşık bir şekilde yapılır. İki boynuzu ve mavi-kırmızı gözleri vardır. Ağız, özellikle sivri köpek dişleri olmak üzere tüm dişleri gösterecek şekilde açıktır..

3. Melek Tarzı Şeytan Dövmesi:

Melek Tarzı İblis Dövmesi

Bu, aynı dövmede meleğin ve iblisin tasviridir. Melek iblisi dövmesi çok yaratıcıdır ve bu, tasarımın yarısı bir melek figürü, diğer yarısı ise şeytan figürü olarak vardır. Meleğin kanatları ve şeytanın kanatları çok net bir şekilde gösterildi.

4. Şeytan Kafatası Tipi Dövme:

İblis Kafatası Tipi Dövme

Kendine vücuduna dövmeli bir iblis kafatası yaptırabilirsin. Bu harika tasarım çok karmaşık ve ayrıntılı. İki gülün eklenmesi de onu çok sanatsal kılıyor. Kırık kafatası da semboliktir ve çok harika bir tasarım yapar..

5. Şeytan Dövmesi Flaşı:

iblis dövme flaş

İblis dövmeleri için resim ararken, çok çeşitli resimler sunan şeytan dövmesi flaşını inceleyebilirsiniz. Bunlar, aralarından seçim yapabileceğiniz tüm farklı iblis görüntülerini sağlayacaktır. Basit bir desen veya geniş ve vücudunuzun geniş bir alanını kaplayan bir şey seçebilirsiniz..

6. İblis Yüz Tipi Dövme:

İblis yüz tipi dövme

İşleri basit ve spesifik tutmayı seviyorsanız, bir iblis yüz dövmesi seçin. İblisin bu yüzü çok detaylıdır ve iblisin ana kafatasında birkaç kafatası vardır. Resim özeldir ve iyi bir değerlendirmeden sonra gövdeye eklenmesi gerekir..

7. Şeytan Dövme Kol:

iblis dövme kol

Cesur biriyseniz, dövme tasarımıyla dolu bir kol almak düşünebilirsiniz. İblis dövme kılıfı, tam bir kol tasarımına gitmenin bir yoludur. Tasarım, üstte iblis kafatasını ve ardından bazı karanlık görüntüleri içeriyor. Bu ayrıntılı görüntülerin her biri, kolun dolgun ve karanlık görünmesini sağlayacaktır..

8. Şeytan Kız Dövmesi:

İblis kız dövmesi

İblis dövme tasarımlarında ayrıca eski okul olarak kabul edilen bir iblis kız dövmesi var. Tasarım, kafasında ve elinde bir gül veya çiçek olan 1960’lı bir kızı gösteriyor. Tasarım ayrıca bir iblis olarak görüntünün yarısına sahiptir. Bu tür iblis kız dövmelerini, ayrıntıları doğru bir şekilde alabilen uzman dövme sanatçılarından alabilirsiniz..

9. Demon Tattoo Çoklu Resimler:

İblis dövmesi birden fazla resim

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli iblis dövmeleri resimleri alabilir ve ardından vücudunuza dahil etmek istediğiniz mükemmel görüntüye karar verebilirsiniz. Bu tasarımlar karmaşıktır ve üzerinize basılması zaman alacaktır. Doğada sanatsaldırlar ve vücudunuzda daha geniş bir alan kaplarlar. Bu yüzden resminizi dikkatli ve doğru bir şekilde seçmeniz gerekecek..

Bu iblis dövmeleri, karanlık tarafı ayrıntılı olarak gösteren kesin tasarımlardır. Bu tasarımlar arasından seçim yapabilir ve kalıcı bir resim parçanız haline getirebilirsiniz..