Vücudunuzu dövmelerle kaplamak, bugünlerde fark edilen en son trendlerden biridir. Hem erkek hem de kadın bunu yoğun bir şekilde takip etti ve birçoğu dikkate değer sonuçlar verdi. Tam vücut dövmelerinin sizi modaya uygun, cesur ve seksi gösterdiği bilinmektedir..

Bununla birlikte, tüm vücut için dövme yapmak oldukça zaman alıcı olabileceğinden, onu mürekkeplemek çok sabır ve cesaret gerektirir. Ancak dövme sanatçısı mükemmeliyetçiyse, sonuç nefes kesici olacaktır..

tam vücut dövmesi

Bir tür kişiliğinizi yansıtan dövmelerin yanı sıra ana hatlar aldığınızdan emin olun. Garip ama benzersiz Tam Vücut Dövme Tasarımları vakasına bir göz atın.

Tam Vücut Dövmeleri Resimleri:

Tam vücut dövmeleri, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce tasarıma sahiptir, ancak bunlardan yalnızca birkaçı en üst listemize girmeyi başarmıştır. İşte cesur, çirkin ve cesur için tüm vücut dövme fikirlerinden bazıları.

1. Manevi Tam Vücut Tasarımı:

Manevi Tam Vücut Tasarımı

Bu Dövme, manevi benzerlikleri ile olağanüstü görünüyor. Bir mum tutarken görüldüğü yerde Meryem Ana’nın anne doğasını tasvir eder. Tüm hazineyi almayı ve tüm vücudunuzu bir dövmeyle güvenceye almayı düşünüyorsanız, o zaman bu sizin için doğru makaledir. Böyle radikal bir düşüncenin tüm parçaları hakkında düşünmenize yardımcı olmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm yönlendirme ve yardıma sahip olabilirsiniz..

2. Kiraz Dövmesi:

kiraz dövme

Bu, bayanlar arasında en iyi bilinen dövme planları arasında öne çıkıyor ve haklı bir nedeni var. Kiraz çiçekleri hoştur ve bir hanımefendinin kadınlığını tasvir etmek için harikadır. Genç bayanların cildinde olağanüstü görünen bu parlak pembe tonuna sahip oldukları gerçeğinin ışığında, donuk renklerden ziyade canlı canlı tonlarda daha sık yapılırlar. Japon toplumunda kiraz çiçeği hayatın bir görüntüsüyken, Çince’de kadınsı birincil, hayranlık ve kadın mükemmelliği ve cinselliği ifade eder..

3. Yıldız Tam Vücut Dövmesi:

Yıldız Tüm Vücut Dövmesi

İster bağımsız bir dövme olarak, ister başka bir taslağa eklenmiş olarak, yıldızlar bayanlar için en iyi dövme planlarından biridir. Küçük, neredeyse hiç belli olmayan bir yıldızdan, tüm sırtınızda yıldızlı bir asmaya dönüşürler. Her şeye rağmen harikalar.

Loşlukta parıldayan ışık olan yıldızların, gerçeğin ve güvenin görüntüleri olduğu düşünülür. Belirsizlikle bir savaştan ve başka, daha iyi bir yol için bir beklentiden bahsediyorlar ve yaşamlarında bazı aşırı zamanlar yaşamış bireylerde düzenli olarak görülüyorlar. Yıldızlar da aynı şekilde neşe ve arzularımızla konuşur.

4. Kabile Tam Vücut Dövmesi:

Tribal Tam Vücut Dövme

Japon dövme tarzında özel bir anlam ifade etmek için kullanılan bir dizi görüntü ve sembol vardır ve bir kişinin inancını veya karakter özelliğini iletmek için bir kabile tam vücut dövmesi kadınları kullanılabilir. Çoğu zaman kızlar, özellikle kızların tüm vücut dövmeleri için mevcut olan bazı çevrimiçi sitelerden geçerlerse, kabile dövmesinde sayısız tasarım alabilirler..

5. Alıntı Tam Vücut Dövmeli Kız:

Alıntı Tam Vücut Dövmeli Kız

En sevdiğiniz tam vücut dövmesini yaptırmak için en sevdiğiniz alıntıları kullanmak kadar harika bir şey kullanabilirsiniz. Düşüncelerinizi yansıtmanıza yardımcı olurlar ve kişiliğiniz hakkında dolaylı olarak konuşmanıza da izin verirler. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda tasarımla gelirler. Ayrıca, ona şık ve yenilikçi bir görünüm kazandırmak için en sevdiğiniz karakterleri veya nesneleri boyayabilirsiniz..

6. Kadın için Tavuskuşu Tam Vücut Dövmesi:

Kadın için Tavuskuşu Tam Vücut Dövmesi

Tavus kuşu tam vücut dövmelerine bakmak muhteşem. Sırtını kaplayan bazı güzel ve muazzam tüylerle dans eden bir tavus kuşunun muhteşem görüntüsünü tasvir ediyor. Güzel, göz alıcı, renkli ve muhteşem. Kişiliğinize en uygun tasarımı seçebilirsiniz.

7. Kadınlar için Tüm Vücut Dövme Kafatası Yüz Tasarımı:

Kadınlar için Tüm Vücut Dövme Kafatası Yüz Tasarımı

Tam vücut dövmesi için harika bir fikir, bir kafatası dövmesidir. Gül çalıları ve kelebekler gibi diğer birkaç doğal unsurla birlikte farklı desenler, tasarımlar dövmeyi göze çekici hale getirecektir. Geleneksel olarak, Japon kafatası dövmesi, ölümün bir erkeğin yaşayabileceği en büyük değişiklik olduğu için mantıklı bir değişikliği temsil edecektir..

8. Masallar Tam Vücut Dövmeleri:

Peri Masalları Tüm Vücut Dövmeleri

Masallar tam vücut dövmesi, masallarda okumuş olabileceğiniz karakterleri içerir. Disney Land’den en sevdiğiniz çizgi film karakterlerini kullanmak, dövmenize mutlu ve mutlu bir görünüm kazandıracak. Ancak bu dövme son derece kadınsı ve çoğunlukla kadınlarda görülüyor..

9. Erkekler, Sırtta Tam Vücut Ejderha Dövmesi:

Erkekler, Sırtta Tüm Vücut Ejderha Dövmesi

Kalabalığın arasında öne çıkması için bir dövme tasarımı her zaman benzersiz olmalıdır. Ejderha vücut dövmesi bu işi oldukça iyi kapsıyor. Karmaşık tasarımlar ve parıldayan altın ve siyahın birlikte kullanılması size çok yenilikçi ve şık bir görünüm kazandıracak..

10. Geleneksel Japon Tam Vücut Dövmeleri:

Geleneksel Japon Tam Vücut Dövmeleri

Geleneksel Japon dövmeleri genellikle karmaşık, farklı ve renkli tasarımlarla süslenir. Onlar gerçekten bugüne kadar keşfedilen en iyi dövmelerden bazıları. Japon vücut sanatının popüler bir parçasıdır ve aynı zamanda bir vücut giysisi görevi görür. Geleneksel dövmeler son derece yaygındır ve bir ruha olan inanca atıfta bulunur..

11. Hintli Tam Vücut Dövmeli Kız:

Hint Tam Vücut Dövme

Hint tam vücut dövmesi çok farklı ve benzersiz bir fikir. Hindu mitolojisinin çeşitli karakterlerini, Hinduizmin güçlü “Om” sembolünü, Tanrıları ve Tanrıçaları, bilgeleri, canavarları ve eski Hindu metinlerinde ve ayetlerinde çok önemli bir rol oynayan diğer gelişmiş efsanevi karakterleri içerir..

12. Siyah Renkli Geri Tam Vücut Dövmesi:

Siyah Renk Sırt Tam Vücut Dövme

Sırtlarına dövme yaptırmaktan hoşlanan kadınlar, bu dövmeyi deneyebilir çünkü bu onların güzel ve çekici olmasını sağlayabilir. Bu dövmede kullanılan siyah renk, kadınların sırt güzelliğini ortaya çıkarmasına yardımcı olacaktır. Bu, diğer dövme türlerinden farklı olacaktır..

13. Kızlar için Çiçek Tam Vücut Dövme Tasarımı:

Kızlar için Çiçekli Tam Vücut Dövme Tasarımı

Full Body çiçek dövmeleri çok kadınsı ve güzel görünüyor. Bu günlerde kızlar için en son moda ifadesi haline geldiler. Dövmenize hayat vermek için seçtiğiniz çeşitli çiçekler veya belki belirli bir çiçek ve diğer birkaç desen kullanılabilir..

 

14. Çiftler İçin Tam Vücut Asya Dövmesi:

Çiftler İçin Tam Vücut Asyalı Dövme

Dövmeler günümüzde tanıdık hale geldi ve insanlar vücutlarına dövme yaptırmaya büyük ilgi gösteriyorlar. Özellikle çiftler her ikisinin de vücuduna dövme yaptırmaya ilgi gösteriyordu. Onlar için, yukarıda gösterilen tam dövme, farklı ve şık görünen Asya tarzında çizildiği için en iyi seçim olacaktır..

15. Kaplan Tam Vücut Dövmeleri:

Kaplan Tüm Vücut Dövmeleri

Kaplan vahşi bir hayvandır ve güzelliği ve gücü ile bilinir. Ormanlarda büyük yetki ve güce sahip çekici yaratıklardır. Ağaçlar, çalılar ve çalılarla dolu bir ormanda hırlayan bir kaplanın resmini gösteren tam vücut dövmesinin çarpıcı ve canlı görünmesi garanti edilir..

Tüm vücuda dövme yaptırma fikrini düşünüyorsanız, bu makaleyi kullanarak çok sayıda tam vücut dövme tasarımı elde edebilirsiniz. Okumayı bitirdiğinizde, erkekler ve kadınlar üzerinde tam vücut dövmesi yaptırma sürecinin giriş ve çıkışlarına çok aşina olacaksınız. Öyleyse, buradan başlayın! Ancak, kişi için bir anlam mı yoksa dövmenin kendisinin sanatsal değeri mi olduğu konusunda belirli bir anlamı olan dövmeyi seçin..