Bir insanın hayatındaki dönüm noktası, kendisinden daha çok sevdiği biriyle evlenmesidir. Bir alyans dövmesi, her iki çiftin de materyalist yüzükleri takas etmek yerine, kalma ve birbirlerini sevme taahhüdünün bir işareti olarak parmaklarında dövme yüzükleri tasarladıkları yaklaşan bir gelenektir..

Erkek ve Kadın İçin Alyans Dövmeleri Tasarımları:

Yolculuğumuza başlayalım ve ilk 9 özel alyans dövme tasarımına bir göz atalım:

1. İnanılmaz Alyans Dövmeleri Tasarımı:

Alyans Dövme Tasarımları

İki özdeş kalp şekli dövmesi, çiftin parmağında tasarlandı ve şimdi kalplerinin bir olduğunu gösteriyor. Benzer bir tasarım, bir araya geldiklerinde hem zihniyetlerin hem de beğeninin birbirine benzediğini aktarıyor..

2. Fantastik Alyans Dövmeleri Tasarımı:

Fantastik Alyans Dövme Tasarımları

Sonsuzluk işaretinin yukarıda iki küçük kalple tasvir edildiği bir başka mükemmel ve parlak alyans dövme tasarımı. Çiftler, ne olursa olsun, aşklarının ve inançlarının zamanla artacağına ve eskimeyeceğine dair birbirlerine söz vermişlerdir..

3. Kelt Alyans Dövmeleri Tasarımı:

Kelt Alyans Dövme Tasarımı

Bu, aşığın parmaklarında siyah mürekkeple tasvir edilen, düşüncelerine çarpıcı ve farklı bir görünüm kazandıran karmaşık bir sanat eseridir. Kelt düğümlü alyans dövme yüzükleri sadakati, hiçbir ilişkinin sonsuza dek sürdüremeyeceği bir ilişkinin özü ve temeli olan bir inancı temsil eder..

4. Eşsiz Alyans Dövmeleri Tasarımı:

Eşsiz Alyans Dövmeleri Tasarımı

Dövme alyans tasarımları çok basit görünüyor, ancak altında gizli derin sembolik anlam içerdiğinden mükemmel ve sansasyonel görüntüde. Üç basit çizgi, kişinin geçmişini, bugününü ve geleceğini temsil eder ve şimdi bu, sonsuza kadar birlikte kalma taahhüdüdür..

5. Etkileyici Alyans Parmak Dövmeleri Tasarımı:

Etkileyici Alyans Parmak Dövme Tasarımı

Bu dövme alyans tasarımı, tarihi birbirinizin parmağında şekillendirerek düğün tarihinizi dünyaya ifade etmenin veya sergilemenin harika bir yolu olabilir. Görüntüye ne zaman baksanız, kalbinizdeki anları bir kez daha besleyebilirsiniz..

6. Köpüklü Alyans Dövmeleri Tasarımı:

Köpüklü Alyans Dövme Tasarımı

Bu, hayatları boyunca her zaman kalacak olan romantizmi ve aşkı betimleyen çiftin parmaklarında şekillendirilmiş sansasyonel bir alyans dövme tasarımıdır ve bu bant bunun için bir tanık işareti olarak durmaktadır..

7. İlham Verici Alyans Dövmeleri Tasarımı:

İlham Verici Alyans Dövme Tasarımı

Evliliğin cennette yapıldığı söylenir ve efendi size hayatınızdaki doğru kişiyi gösterir. Bu dövme tasarımı, yüce güce teşekkür etmek için saygı gösterir, inancı yansıtır ve yargısını onurlandırır.

8. Müthiş Alyans Dövmeleri Tasarımı:

Müthiş Alyans Dövmeleri Tasarımı

Bu, pembe bir kalbin içine küçük bir kilit ve başka bir parmağın üzerindeki anahtarın parmaklara farklı bir görünüm kazandırdığı, birbirine sevgi göstermenin harika yollarından biridir. Çiftler birbirleri için yaratıldıklarını göstermek istediler; sevgili, kalbinin içine bakıp onu sevgiyle doldurabilen anahtardır..

9. Olağanüstü Kadın Ve Erkek Alyans Dövmeleri:

Kadın Ve Erkek Alyans Dövmeleri

Bu dövme tasarımına yansıyan birbirlerine sevgiyi sunmanın ince bir yolu, çok sanatsal ve kalbe dokunan bir yoldur. Burada çiftler birbirlerinin adını bir alyans olarak tasarladılar ve birbirlerini sevmeye ve birbirlerine bağlı kalmaya söz verdiler..

Son düşünceler:

Alyans dövme tasarımları çeşitli boyutlarda, şekillerde ve akıllara durgunluk veren desenlerde bulunur ve çiftler kendilerine en çok hitap edeni tasarlayabilir ve tasarımın aşklarını ve bağlarını temsil edebileceğini düşünürler. Alyans dövmeleri, sevgi ve tutkuyu göstermenin ve hayatınızın geri kalanında birlikte kalmanın muhteşem ve muhteşem bir yoludur..