Bir dövme, stil ifadeleri haline geldi ve modaya uygun görünüyor ve aynı zamanda kişinin modaya uygun ve şık görünmesini sağlıyor. Dövme yoluyla düşüncelerinizi iletebilir ve başkaları üzerinde kolayca bir izlenim bırakabilirsiniz. Bunlardan lacivert dövmeler, kişinin bu mesleğe katılmak istediğini veya bu mesleğe katılmak istediğini belirten dövmelerdir. Bu dövmeler çok semboliktir ve tasarımının her biri bir şeye benzer veya bir şeyi ifade eder. Bu dövme düzgün bir şekilde mürekkeplenirse, aynı zamanda harika ve çekici görünür..

Erkekler ve Kadınlar İçin En Sevimli Donanma Dövmeleri

Şık ve En İyi Donanma Dövmeleri:

En iyi 9 farklı lacivert dövme tasarımına bir göz atalım.

1. Çarpıcı Donanma Dövme Tasarımları:

Çarpıcı Donanma Dövme Tasarımları

Donanma ile ilişkilendirilen kişiler, hayatlarının her anında belirsizliklerle karşılaştıklarından meslekleri risklerle dolu kabul edilir. Dövme, göğsüne çok sanatsal bir şekilde oyulmuştur ve denizci görevine başladığında şans dilemektedir. İki kişinin titreyen elleri tasarıma etkileyici bir görünüm kazandırıyor.

2. Etkileyici Donanma Dövmeleri Tasarımı:

Etkileyici Donanma Dövme Tasarımı

Bu dövme tasarımı, donanma grubunun bir parçası olduğunuzu iletmenin şık bir yoludur. Arkada, görüntü siyahla boyanmış ve bir pusula, bir geminin bayrağı, kafatası ve ilham verici alıntılarla özetlenmiştir. Pusula, geminin yelken yönünü gösterir ve kafatası sembolizmi, yaşamlarıyla ilişkili tehlikeyi gösterir..

3. Donanma Çapa Dövme Tasarımları:

Donanma Çapa Dövme Tasarımları

Donanmada, gemiyi her noktada tutan veya koruyan tek nesne olduğu için bir çapa vazgeçilmezdir. Lacivert kol dövmesinde, çapayı bir kartal taşıyor ve altta yıllar çiziliyor. Kişinin bu mesleğe bu kadar uzun yıllar hizmet ettiğini sembolize eder ve USN Donanması’ndaki deneyimi hatırlayacak bir donanma anıt dövmesi gibidir..

4. Tanımlayıcı Kraliyet Donanması Dövmeleri Tasarımı:

Açıklayıcı Kraliyet Donanması Dövmeleri Tasarımı

Bu, dövmenin kişinin tam sırtını kaplayacak şekilde tasarlanmasının dikkat çekici bir yoludur. Görüntü, savaş sırasında iki gemi ve denizcilerin başarıya ulaşmak ve anavatanlarına zafer getirmek için savaştıkları sahneyi tasvir ediyor..

5. Motivasyonel Donanma Dövmeleri Tasarımı:

Motivasyonel Donanma Dövme Tasarımları

Bu küçük donanma dövmelerinde, görüntü hayat kurtaran nesne çapası sonsuzluk işaretiyle çizilmiştir ve tırnak işaretleri hayatınızın son nefesine kadar sıkı bir şekilde gelişmenizi ve ona karşı savaşmanızı sağlar. Bunlar, basit bir şekilde özetlenen, ancak içinde bir kıvılcım olan ilham verici alıntılarla cızırtılı lacivert mürekkep dövme tasarımları..

6. Geleneksel Donanma Dövmeleri Tasarımı:

Geleneksel Donanma Dövmeleri Tasarımı

Bu halat dövme tasarımları düğümü, donanma insanları arasında çok yaygındır ve genellikle bilek veya ellerde tasarlanır. Bu dövme, gemide yük elleçleme ve temizlik faaliyetleriyle ilgilenen kişinin.

7. Navigator Donanma Dövmeleri Tasarımı:

Navigator Navy Dövme Tasarımı

Geleneksel günlerde denizciler, geminin doğru yöne gittiğinden emin olmak için birçok teknik ve makine kullanır. Bunların arasında, donanma halkına rehberlik etmek veya doğru yolu göstermek için kullanılan Kuzey Yıldızı reklamını temsil eden deniz yıldızı da vardı. Ellerde tasarlanan dövme, ona bir haraç.

8. Eski Okul Donanma Dövme Tasarımları:

Eski Okul Donanma Dövme Tasarımları

Bu tasarımlar, bu mesleğe ilişkin tehlikeyi ve içerdiği riski temsil etmek için kullanılır. Deniz yıldızları ve renkli şeritler tasarıma daha gelişmiş bir görünüm katıyor. Bu dövme türü, onlarca yıl önce, kafatasının kişinin kollarında tasarlandığı yerde tasarlandı..

9. Renkli Deniz Dövmeleri Tasarımı:

Renkli Deniz Dövme Tasarımı

Daha fazla çekicilik ve gerçekçi bir görünüm katan bir dizi renk ile muhteşem bir donanma temalı dövme tasarımı geliyor. Tasarımda gemide kullanılan tüm unsurlar bir çapa gibi betimlenmiş, tepesinde çıkrık çok sanatsal bir donanma yazılmış, bu işle ilişkilendirilmek gurur verici bir his veriyor..

Lacivert dövme tasarımı vücudun herhangi bir yerine çizilebilir ve bazen erkekler ve kadınlar o kadar büyülenir ki bu dövmelerle neredeyse bir kısmı kaplarlar. Bu dövmeler güzel renklerle harmanlanabilir ve muhteşem görünmelerini sağlar ve kullanıcıya parlak bir görünüm kazandırır. Öyleyse bir donanma dövmesi yapın ve kendi stilinizi sergileyin.