Yıldız dövmeleri mutlaka derin anlamları sembolize etmez. Genellikle dövme tasarımlarında tamamlayıcı roller oynarlar. Yıldızların güzelliği cennetin güzelliğidir ve bu nedenle yıldız dövmeleri genellikle estetik çekicilikleri için seçilir. Küçük ve basit veya büyük ve renkli yapılabilirler. Büyük yıldız kümeleri, güzel galaksilerin görünümünü verir ve teninize mürekkeplenen bu görüntüler, sizi adil bir bakire veya yakışıklı bir beyefendi olarak görmenizi sağlar..

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Yıldız Dövme Tasarımları

O zaman bile, yıldız dövmeleri daha çok kadınlar tarafından tercih ediliyor. Pek çok erkek yıldız dövmesi yaptıramaz, ancak bunlar diğerlerinden daha iyi görünebilir..

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Yıldız Dövme Tasarımları:

Burada erkekler ve kadınlar için en iyi 15 yıldız dövme tasarımını ve anlayışınız için resimler ve anlamlar veriyoruz..

1. Kızlar için Rihanna Yıldız Dövmesi:

Kızlar için Rihanna Yıldız Dövmesi

Bazıları büyük, bazıları küçük olan bir yıldız akışı, yıldızların yağdığı parlayan bir galaksiye benziyor. Genel görünüm kızlar için büyülü ve güzel. Yıldızları siyah ve basit tutabilir veya daha canlı görünmelerini sağlamak için renkli hale getirebilirsiniz.!

2. Spiral Desenli Dövmeli Alt Sırt Yıldızı:

Alt Sırtlı Yıldız Spiral Desenli Dövmeler

Sadece yıldızlar güzel görünür, ancak onlara spiral desenler gibi süslemeler ekleyerek daha da güzel görünmeleri sağlanabilir. Bu dövme tasarımları, belinize veya belinize mükemmel bir şekilde mürekkeplenmiş görünüyor. Diğer tüm tasarımlar gibi, diğer renklerde olduğu gibi siyahta da harika görünüyorlar..

3. Elinde Dövme Sanatı Olan Yıldızlar:

Elinde Dövme Sanatı Sözlü Yıldızlar

Yıldızların onlar hakkında eterik bir havası vardır. Onlar büyülü ve diğer dünyalıdır. Bugün, gökyüzünde parıldayan yıldızların güneşimize çok benzediğini, sadece daha uzakta olduğunu biliyoruz. Oysa eski günlerde insanlar bu kadar bilgiyle donanmadıklarında, yıldızlar hakkında fantastik masallar örerlerdi. Her nasılsa, yıllar geçtikçe, yıldızların etrafına örülen fanteziler hala ölmedi. Hala ulaşamayacağımız bir yerde uzanıyorlar, bilinmeyene yayılıyorlar ve onlara değerli bilmecelerini veren de bu. Böylece belirli kelimelerle en uygun süslemeler yıldızlardır..

4. Sonsuz Şekildeki Yıldızlar:

Sonsuz Şeklinde Yıldızlar

Yıldızlar, kavrayışımızın ötesindedir, yalnızca ışıkları bize sonsuzdan ulaşır. Öyleyse, sonsuzu temsil etmek için yıldızların kendisinden daha iyi hangi nesneler var? Sonsuzluk sembolünde şekillendirilmiş bir ay ve yıldız dövmesi bu nedenle hem güzel hem de çok anlamlıdır. Kızlar için en iyi ve basit yıldız dövmelerinden biridir..

5. Yıldızlar ve Kalpler Dövme Tasarımı:

Yıldızlar Ve Kalpler Dövme Tasarımı

Yıldızlar ve kalpler, dövmelerde en sık kullanılan iki süslemedir. Bu nedenle, önemli olmasa da sadece kalpleri ve yıldızları olan bir tasarıma bakmak kesinlikle harika..

6. Spirallerle Dolu Bilek Yıldızı:

Spirallerle Dolu Bilek Yıldızı

Bu bilek yıldızı dövme tasarımı daha soyut bir kabile görünümüne sahiptir. Yıldızın içindeki ekstra spiraller ve kıvrımlar, onu arkaik bir sembol gibi gösteriyor. Bu görünüm, titiz gölgeleme ve doğru rengin kullanılmasıyla geliştirilebilir..

7. Deniz Yıldız Dövmeleri:

Deniz Yıldızı Dövmeleri

Deniz yıldızı, özelliği pergel olan yıldız benzeri şekli ifade eder. Bu tasarım, hevesli denizciler ve denizi derinden sevenler için idealdir. Deniz ve yıldızlar, bilinmeyenden kaynaklanan bu muammayı paylaşıyor..

8. Sevimli Bir Ay Ve Yıldız Dövme Tasarımları:

Sevimli Bir Ay Ve Yıldız Dövme Tasarımları

Yıldızların olduğu yerde, bir ay olmalı! Sevimli yıldızlar ve ay tasarımı, sevimli bir ifadeye sahip ay görünümlü karikatürist ve onu çevreleyen parlak sarı yıldızlardan oluşacaktır. tam tersini yapabilir ve yıldızları yüzlerindeki ifadelerle büyütebilirsiniz.!

9. Yaya Küçük Bir Yıldız Dövmesi:

Ayakta Küçük Bir Yıldız Dövmesi

Küçük yıldız dövme tasarımları çok yaygındır ve genellikle bir bileğin iç kısmına veya ayak bileğine veya yürüyerek herhangi bir yere mürekkeplenir. Herhangi bir vücut yüzeyinde mürekkeplenebilir, ancak küçük olduğu için yukarıda belirtilen kısımlarda en iyi şekilde görünür. Siyah ve basit dövme görünümü, görünümünüze sadece asi bir dokunuş katar..

10. Kanatlı Yıldız Dövmeleri:

kanatlı yıldızlar

Her iki tarafında muhteşem kanatları olan bir yıldız, henüz anlatılmamış bir hikaye. Bir dövme fikri seçtiyseniz, bu dövme mistik tarafınızı ortaya çıkarır. Genellikle önkol veya arka omuz dövme için ideal bir yer olacaktır. Bunlar, kızlar için mükemmel yıldız dövme tasarımlarıdır ve burada verilen dövme tasarımına çok benzer şekilde, içlerine renkler ekleyerek her zaman biraz hayat eklenebilir..

11. Ayak İçin Kayan Yıldız Dövmeleri:

Ayak İçin Kayan Yıldız Dövmeleri

Kadınlar için yıldız dövmeleri bundan daha iyi olamaz. Kayan yıldız dövmesi, yıldızın arkasında cesurca uçan bir yarış bayrağına eşlik eder; bu, içinizdeki yarışçı için mükemmel bir düzenleme olabilir. Yarış bayrağı yıldızı dövmesi olan yırtık bir pazı, size asla ölmeyen yarış tutkunuzu anlatır. Bu dövmeyi küçük bir renk sıçramasıyla renklendirin, sadece yıldızı çevreleyin ve bu dövmeyi göz kamaştırın.

12. Erkekler İçin 3D Üçlü Gömülü Yıldız Dövme Tasarımı:

3D üçlü gömülü yıldız dövme tasarımı

Yıldız dövmesinin anlamları kişiden kişiye değişir ve bazıları bir konsepte inanırken, diğerleri için tamamen farklı bir anlam olabilir. Bu tür belirsizliğin klasik bir örneği, göğüs bölgesini kaplayan 3 boyutlu dokuda üç yıldızı gösteren ve daha sert ama eterik bir his barındıran bu dövmede görülebilir. Bu dövmenin dünyevi hissi, bugün için daha topraklanmış ve mevcut hissetmenizi sağlar. Bu yıldız dövmesi, yıldızları ve gökyüzünü seven erkekler için mükemmel şekilde uygundur. Erkekler için en iyi yıldız dövmelerinden biridir..

13. Basit Derin Sınır Tribal Yıldız Dövme Tasarımları:

Basit derin kenarlıklı yıldız dövme tasarımı

Bu, basit ama güçlendirici yıldız dövme tasarımlarının gerçek anlamını mükemmel bir şekilde somutlaştıran uygun bir dövmedir. Bu dövmede, gerçekte ne kadar güçlü olduğunuzu simgeleyen güçlü sınırları olan normal bir kabile yıldızı dövmesi görüyoruz. Sınırlar, gücünüzün yapısını gösterir, bu da onu çok basit ama güçlendirici bir dövme yapar. Bu, ilk dövmeyi arıyorsanız, elde etmek için mükemmel bir dövme..

14. Doğa ve Yıldız Dövmeleri Tasarımı:

Doğa ve yıldız dövme tasarımı

Bir kez daha doğayı barışın bir işareti olarak kullanıyoruz, kuşlar ve yıldızlar doğanın bize sunabileceği harikalara ışık tutmak için bir araya geliyor. Bu dövme, aralarında öne çıkan yıldız, burada ve orada bazı asi yıldızlara yol açarak mükemmel bir yıldızlı gece yaratırken, eğlence ve eğlenceyle uğraşan iki sportif kuşu açıkça göstermektedir. Bu, huzuru tasvir eden mükemmel bir gece sahnesidir..

15. Kırık Cilt 3D Dövme Tasarımı:

Çatlak cilt 3D dövme tasarımı

Bu harika 3D dövme tasarımı, onu kimin daha iyi yapabileceğini biliyorsanız, sahip olmanız gereken mutlak bir zevktir. Dövme, tüm fikirlerinizin içinizin derinliklerine gömüldüğünü gösterir ve insanlara ne söylediğinizi ve ne hissettiğinizi kastettiğinizi gösterir. Karmaşık tasarımları sadelikle birleştirdiği için elde etmek için mükemmel bir dövme..

genel bakış:

Yıldız dövmeleri genellikle yeni başlayanlar için en iyi seçenektir ve dövme sanatında diğer içeriklere bir anlam vermek isteyen biri için her zaman iyi bir çözümdür. Her dövmeyle birlikte bir anlam ekli gelir, herkesin ilişki kurabileceği bir şey.