Dövmeler, vücut sanatını kullanarak kişinin tutumunu ve felsefesini ifade etmenin her zaman popüler bir yolu olmuştur. Tasarımlarda sınır sadece gökyüzüdür. Özellikle milenyum kuşağı müşterileri, kendilerini kalabalıktan ayırmak için benzersiz bir şey istiyor. Daha fazla müşteri çekmek için dövme sanatçıları her gün yeni tasarımlar ortaya çıkarıyor. Tüm tasarımlar arasında, Kol Bandı dövmeleri birçok erkek ve kadın arasında son derece popülerdir. Şık, zarif ve şık olarak kabul edilirler. Bu yazıda, en iyi ve basit kol bandı dövme tasarımlarından bazılarını keşfedeceğiz..

Kol Bandı Dövme Tasarımları

İsimli Farklı Kol Bandı Dövme Tasarımları:

Kol bandınızdaki şekillendirici dövmeler, kendinizi ve sevdikleriniz için duygularınızı ifade etmenin iyi bir yoludur. Erkekler ve kadınlar için harika kabile ve Kelt kol bandı dövme tasarımlarından bazıları, anlamları ile burada aşağıdaki satırlarda sunulmaktadır..

1. Kiraz Çiçeği Ağacı Kol Bandı Dövmesi:

Kiraz Çiçeği Ağacı Kol Bandı Dövmeleri

Kiraz çiçeği ağacı kol bandı dövme tasarımları, bu günlerde kadınlar için en önemli ve popüler dövmelerden biridir. Tasarım hem güzel hem de bakmak için hassas. Kiraz çiçeği ağacının kendisi, Japonya ve Çin gibi ülkelerde çok fazla anlam ve önem taşımaktadır. Çin, onu kadınsı güzelliğin, gücün ve sevginin bir sembolü olarak anlıyor. Japonya ise bu ağaçların yaşamın geçiciliğini temsil ettiğini düşünüyor. Dövmeye bakmak çok güzel ve kesinlikle şu anda var olan harika kol bandı dövmelerinden biri..

 • İçin en iyisi: Kiraz çiçekleri, çok geç olmadan kucaklanması gereken bir insan hayatının kısalığını temsil eder. Kiraz çiçeklerinin güzelliği sadece belirli bir mevsimde yaşanabilir..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Siyah, kırmızı ve pembe tonları
 • Nereye: Bu dövme, cesur bir görünüm için en iyi kollarda, omuzlarda ve hatta sırtın üst kısmında yapılır..
 • Boy: Bazı insanlar sırtlardaki bu çiçekli tasarımı öne çıkarmak isterken, sevimli ve zarif bir görünüm için basit bir kiraz çiçeği çelenkini de tercih edebilirsiniz..
 • Cilt tonu: Bu, buğdayımsı ila açık tenli insanlar için en uygun olanıdır..

2. Müzikal Kol Bandı Dövmeleri:

Müzikal Kol Bandı Dövmeleri

Müzik dövmeleri, kişinin müziğe olan sevgisini, tutkusunu ve müziğe olan enerjisini sembolize eder. Müzik her zaman sevdiklerinizin önünde kendinizi ifade etmenin sihirli bir yolu olarak görülmüştür. Müzik notaları dövmeleri, genellikle bir müzik parçasını kopyalayabilecek müzik notaları için diğer sembollerle birleştirilir. Müzisyen ve sanatçı, müziğe olan yoğun aşklarını ve ilişkilerini göstermek için genellikle müzikal kol bandı dövme tasarımlarını oyarlar. Hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.

 • İçin en iyisi: Müzik dövmesi, hayatın uyumunu ve senfonisini temsil eder. Özellikle müzik tutkusu olan insanlar için bu dövme, en sevdikleri notaları cilde kazıyarak ölümsüzleştirebilir..
 • Tercih Edilen Mürekkep: En iyi siyahta yapılırlar
 • Nereye: Bu dövme, melodik bir uddan uçan notalara benzeyen kolun etrafında harika görünüyor..
 • Boy: Daha fazla notun görünür olmasını istiyorsanız, çevresine en sevdiğiniz sembollerin kazındığı orta boy bir bant seçebilirsiniz..
 • Cilt tonu: Siyah renkte yapıldığından, bu dövme orta ten renginden açık tonlara kadar olan kişiler için en iyisidir..

3. Tüylü Hint Kol Bandı Dövmesi:

Tüylü Hint Kol Bandı Dövmesi

Hint tüyü dövmeleri birkaç farklı ve sanatsal şekilde tasarlanabilir. Tüy dövmeleri, mirasınızı kalıcı olarak tasvir etmek ve ülke için vatanseverliğinizi ifade etmek için harika bir seçimdir. Halkın gelenek ve göreneklerine olan gururunuzu ve bağlılığınızı sergilemek için harika bir seçim olarak görülüyor. Hem erkekler hem de kadınlar için harika bir seçim olarak kabul edilir ve bu dövme farklı renklerle de şekillendirilebilir..

 • İçin en iyisi: Bu tüy dövmesi, kabile mirasının ve kültürünün bir sembolüdür. Kendilerini etnik kökenlerine kadar takip etmek isteyenler için bu tasarımın yaratıcılığını hiçbir şey yenemez. Tüyler, yerli Amerikalıların kanını temsil ediyor.!
 • Tercih Edilen Mürekkep: Arka plan için siyah renk seçilirken, estetik bir görünüm için tüyler birden fazla renkte yapılabilir..
 • Nereye: Boho’dan ilham alan bir kol bandı gibi görünmesi için bunu kolun etrafına yaptırabilirsin..
 • Boy: Mirası taşıdığınız gurur hakkında cesur ve yüksek sesle bir açıklama yapmak istiyorsanız, daha büyük bir grup için gidin..
 • Cilt tonu: Bu, esmer ve açık tenli insanlarda çarpıcı görünüyor.

4. Tribal Çapraz Kol Bandı Dövme Tasarımları:

Tribal Çapraz Kol Bandı Dövme Tasarımları

Bu dövmeler Yerli Amerikalılara aittir, ancak belirli bir kabilenin kültürünü tasvir eder. Kabilenin her üyesi, ailesel kökenlerini belirtmek için aynı dövmelerle mürekkeplenirdi. Ama şimdi öyle görünüyor ki insanlar, kol bandında şekillendirdikleri tasarımın daha derin anlamına çok fazla önem vermeden havalı görünmek için bu tür dövmeleri seçiyorlar. Ama aslında bu dövmeler gücü, sevgiyi, barışı, bilgeliği, sevgiyi ve aileyi temsil ediyor. Bu, cesareti olan erkekler için en popüler kol bandı dövme tasarımlarından biridir..

 • İçin en iyisi: Bu kabile dövmesi, kişinin içsel gücünü ve cesaretini temsil eder. İyi bir zihinsel ve fiziksel güce sahip olan ve aşk, savaş ve diğer her şey arasında iyi bir denge kurabilen insanlar bu anlayışlı dövmeyi seçiyor..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Bu dövme tercihen mavi, kırmızı ve siyah renklerde yapılır..
 • Nereye: İyi tonlanmış bir kol, bu dövmeyi yaptırmak için mükemmel bir yerdir..
 • Boy: Bu genellikle orta büyüklükte tercih edilir. Bununla birlikte, daha büyük bisepsleri olan insanlar, dövmelerinin boyutunu cesur ve güzel görünmesi için büyütebilirler..
 • Cilt tonu: Orta tenden açık tona kadar bu dövme çoğu insana yakışıyor.

5. Gül Diken Kol Bandı Dövmeleri:

Gül Dikenli Kol Bandı Dövmeleri

Rose Thorn Kol Bandı Dövmeleri yaratıcı ve renklidir. Basit ama güzel, dikenlerle çevrili bir gülden oluşur. Kırmızı çoğunlukla kullanılır, ancak diğerleri de seçilebilir. Gül dövmeleri, zengin sembolik anlamlarının yanı sıra güzellik için de yaygındır. Gülün anlamı renklerine göre değişir. Kırmızı, aşkı, güzelliği, romantizmi, sarı ise neşe ve dostluğu, siyah gül ise ölümü ve vefatı simgelemektedir. Bu tasarım hem erkekler hem de kadınlar arasında çok yaygındır. Bu, sevgi dolu kadınlar için en iyi kol bandı dövme tasarımıdır..

 • İçin en iyisi: Bu dövme, aşk ve kaybın acı tatlı duygularını temsil eder. Güller sevgiyi ve umudu temsil ederken, diken ıstırabı ve ölümü temsil eder. Aşkınızın birisi tarafından ihanete uğradığını hissettiğinizde bu dövmeyi kullanabilirsiniz..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Bu dövme tercihen kırmızı ve siyah renklerde yapılır..
 • Nereye: Bu dövmeyi yaptırmak için tercih edilen yerler kollar ve omuzlardır..
 • Boy: Kolunuzun genişliğine uyacak şekilde küçük ve orta boy tasarımlar arasında istediğinizi seçebilirsiniz..
 • Cilt tonu: Orta tonluysanız açık tenliyseniz bu dövme size çok yakışmış..

6. Aztek Kol Bandı Dövme Tasarımı:

Aztek Kol Bandı Dövmeleri

Aztek Dövmeleri, dövme becerileri ile tanınan Aztek adlı eski kabilelerden gelir. Dövmeleri genellikle hava durumu, doğurganlık ve yaratıcılıkla ilgilidir. Diğer semboller, bir savaşçının gücünü simgeleyen güneş ve ay dövmeleri, haç ve kartallar da olabilir. Aztek takvimi ve prensesler de bu listeye girer. Aztek Kol Bandı Dövmeleri, bugüne kadar birçok kişi tarafından tasarlanan ve beğenilen çeşitli dövmeler altında çok ilginç bir kategori oluşturuyor..

 • İçin en iyisi: Bu, Allah’a inananlar için en iyisidir. Aztek dövmeleri, Aztek Tanrısını onurlandırmak ve insanları onun ilahi gücünün her zaman bizi koruduğuna inandırmak için yapılır..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Bu dövme tercihen siyah renkte yapılır.
 • Nereye: Kollar bu dövmeleri yaptırmak için mükemmel yerlerdir..
 • Boy: Kol bedeninize göre orta ila büyük boy bir tasarımla denemeler yapabilirsiniz..
 • Deri Ton: Bu en çok açık tenli insanlara yakışır. Ancak orta tenli insanlar bu tasarımı zahmetsizce taşıyabilirler..

7. Polinezya Kol Bandı Dövmeleri:

Polinezya Kol Bandı Dövmeleri

Polinezya Dövme tasarımları güzel ve çekici. Polinezya’nın geleneklerini ve kültürünü temsil ediyorlar ve zamanla daha popüler hale geliyorlar. Çok acı verici bir yazma sürecini takip ediyorlar ve modern tasarımlara çok iyi dahil edilmişler. Polinezya dövmeleri esas olarak savaşçıların gücünü ve cesaretini sembolize eder. Bu desenler farklı geometrik şekillere sahiptir ve kazındıkları kısma göre bu dövmelerin farklı anlamları vardır..

 • İçin en iyisi: Polinezya dövmeleri esas olarak kişinin gücünü ve savaşçı niteliklerini ifade etmek için kullanılır. Ayrıca liderlik niteliklerini de gösterirler..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Bu dövme tercihen siyah renkte yapılır.
 • Nereye: Onları kollarda, dizlerde ve ayak bileklerinde yaptırabilirsiniz..
 • Boy: Polinezya dövmeleri genellikle orta büyüklüktedir.
 • Cilt tonu: Orta ila açık cilt tonuna uygundur.

8. Çiçek Ve Asma Kol Bandı Dövme Tasarımları:

Çiçek Ve Asma Kol Bandı Dövme Tasarımları

Çiçek ve asma Kol Bandı Dövme tasarımları çok basit bir dövme tarzıdır. Popülerdirler ve sarmaşıklarla çevrili basit çiçeklerden oluşurlar. Çekicidirler ve aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç modaya uygun tasarım içerirler. Bu dövmeler, zengin sembolizm tarihleri ​​nedeniyle onları giyen kişi için sembolik öneme sahiptir. Bu tasarımlar aynı zamanda güç, güç, dostluk ve iyi şansları da tasvir ediyor. Çoğu kadın, çiçek ve asma tasarımlarında küçük kol bandı dövmelerini tercih eder..

 • İçin en iyisi: Çiçek ve asma dövmeleri, sevginin ve ilişkilerin gücüne inanan insanlar için en iyisidir. Ailelerine veya önemli kişilere ömür boyu bağlılığı sembolize ederler..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Siyah en iyi renk olsa da, onları kırmızı ve yeşil renklerde de yapabilirsiniz..
 • Nereye: Bu dövmeleri yaptırmak için en iyi yer kollardır..
 • Boy: Küçük ila orta boy sarmaşıklar kollarda mükemmel görünür.
 • Cilt tonu: Açık ten tonuna esmer.

9. Dikenli Tel Kol Bandı Dövme Tasarımı:

Dikenli Tel Kol Bandı Dövmeleri

Dikenli Tel Kol Bandı Dövmeleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından beğenildi. Popüler bir seçimdir ve daha sonra Güney Kaliforniya’da yaşayan Latinler tarafından ele geçirilen zehir kültüründen gelirler. Hepsi güvenlik, koruma ve geçişi yasaklama sembolü olarak duruyor. Dikenli teller ayrıca İsa’nın çarmıha gerilmesini temsil eder ve dini sembolleri de vardır. Aynı zamanda kişinin her şeye kadir olanın gücüne inandığı anlamına gelir. Kadınlar için dikenli kol bandı dövmeleri genellikle küçük boyutlarda gelir..

 • İçin en iyisi: Dikenli tel dövmeleri, Tanrı’nın ilahi gücüne inananlar için en iyisidir. Tasarım aynı zamanda özel bir kişi olduğunuzu ve sevdiklerinizi korumak ve korumak istediğinizi gösterir..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Dikenli teller için en iyi renk siyah.
 • Nereye: Bu dövmeyi yaptırmak için kollarınızdan daha iyi bir yer yok.
 • Boy: Küçük ve orta boy dövmeler kollarınız için en iyisidir
 • Cilt tonu: Açık ten tonuna esmer.

10. Kızılderili Kol Bandı Dövme Tasarımları:

Kızılderili Kol Bandı Dövme Tasarımları

Bu dövme kolların etrafına bağlanmış ip şeklindedir. Bu ip çoğunlukla boncuklardan ve ondan sarkan birkaç tüyden oluşur. Hatta bu dövmeye ateşli bir görünüm vermek için bu dövmelerde boğa kafatası, rüya kapanı ve diğer minyatür gibi bazı resimler tasarlayabilirsiniz. Dövmenin bu tasarımı, Kızılderili kültürüyle ilişkilidir. Aynı zamanda Kızılderili gururunun temsil edilmesinde de önem taşır..

 • İçin en iyisi: Bu, yerel kültürlerini ve miraslarını gururla sergilemeyi seven insanlar için en iyisidir. Kızılderili soyunu ebedileştirmenin bir yolu.
 • Tercih Edilen Mürekkep: Bu dövmeyi elde etmek için çoklu renkleri kullanabilirsiniz.
 • Nereye: Kollar, dövmeyi aşındırmak için en iyi noktalardır.
 • Boy: Küçük ve orta boy dövmeler kollarınız için en uygun olanlardır.
 • Cilt tonu: Orta tondan açık ten rengine.

11. Girdaplar ve Yıldızlar Kol Bandı Dövmeleri:

Swirls And Stars Kol Bandı Dövmeleri

Bu swirls ve yıldız türleri kol bandı dövme tasarımları erkeklerde çok popüler. Bu dövmeler küçük görünebilir, ancak çoğu insan tarafından çok sevilen anlamı ile harika bir fikir taşır. Hakikat, ruh, umut ve din için de duruyor. Yıldızların her zaman karanlığın olduğu bir evrende ışık yaydığı bilindiği için, yaşamın bilinmeyen yollarında size rehberlik ediyor gibi görünüyor. Bu dövme tasarımları, yıldızlarda olduğu gibi tasarlanmasını sağlamak için çok fazla beceri gerektirir, onları sürekli bir tasarım gibi gösterecek şekilde birkaç bireysel dövmeye katılmanız gerekir. Mümkünse, yalnızca mükemmel ve benzersiz bir kol bandı dövmesi yapmak için yetenekli bir sanatçı tarafından resmedilmelidir..

 • İçin en iyisi: Bu dövmeler insanlar tarafından, özellikle de sevdikleriyle merkezde olmayı seven erkekler tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca pozitifliği ve umudu simgeliyorlar..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Siyah en iyi görünüyor olsa da, bir renk patlaması bile ekleyebilirsiniz.
 • Nereye: Kollar bu dövme için en iyi yerler
 • Boy: Küçük ve orta boy dövmeler en çok tercih edilenler
 • Cilt tonu: Açık ten tonuna orta kahverengi ton.

12. Tribal Kol Bandı Dövme Tasarımı:

Tribal Kol Bandı Dövme Tasarımı

Tribal Kol Bandı Dövmeleri, yüzlerce yıldır farklı kültürlerden ve bölgelerden insanlar arasında çok popüler olmuştur. İnsanlar onu etnik bir görünüm veren bir toplumu, kültürü veya medeniyeti temsil ettiği için giymeyi severler. Bu dövmeler, büyük ölçüde güç, cesaret ve liderlik niteliklerini simgeleyen geleneksel kabile sanatlarının tasarımlarından esinlenmiştir. Kabile desenleri, erkekler için en iyi kol bandı dövme tasarımlarından biridir ve ihtiyacınıza göre bir dizi tasarımla gelir..

 • İçin en iyisi: Kabile dövmeleri, içsel güçlerine inanan ve dünyaya lider olduklarını göstermek isteyen insanlar için en iyisidir..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Bazı insanlar koyu yeşil de eklese de, siyahtan daha iyi bir renk yoktur..
 • Nereye: Silahlar en çok tercih edilen yerler
 • Boy: Küçük ve orta boy dövmeler arzu edilir
 • Cilt tonu: Orta tondan açık ten rengine.

13. Hawaii Kol Bandı Dövmeleri:

Hawaii Kol Bandı Dövmeleri

Hawaii Kol Bandı Dövmeleri muhtemelen bulunabilecek en yeni ve en iyi dövmelerdir. Hawaii kültürünü temsil eder ve genellikle orkideler, yunuslar, kaplumbağalar ve diğerleri gibi Hawaii’nin flora ve faunasından oluşur. Kollarda gerçekten şık ve modaya uygun görünüyor ve onlara klas bir görünüm kazandırıyor. Bu dövmeler ayrıca kutlamaları, gücü ve şef niteliklerini sembolize eder. Genellikle Hawaii adalarının zengin kültürel ve doğal güzelliğinin onuruna yapılırlar..

 • İçin en iyisi: Bunlar Hawaii’yi seven ve bu güzel yerden anılarını geri almak isteyenler için en iyisidir..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Siyah en güzel renktir.
 • Nereye: Well-tones Arms en çok tercih edilen yerlerdir
 • Boy: Küçük ila orta boy dövmeler kollarda iyi görünüyor
 • Cilt tonu: Açık ten tonuna esmer ton.

14. Kol Bandında Tasarlanan İsimler:

Kol Bandında Tasarlanan İsimler

İsim dövmeleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından çok aranır. Bu isim dövme tasarımları, kalbinize yakın bir kişinin adını yansıtır. Bu yüzden ada karar vermeden önce, kimin adını mürekkeple almak için çok zaman ayırın. Bunun nedeni, kullanılacak harflerin adının, adın okunmasını az ya da çok okunaklı hale getirebilmesidir. Kol bandının adını şekillendirmek en iyi yerdir, bu nedenle yer kolayca görülebilir ve duygularınızı kolayca ifade edebilirsiniz..

 • İçin en iyisi: Birini derinden seviyorsan, bunu yüksek sesle söylemenin kollarına isim dövmesi yaptırmaktan daha iyi bir yolu yoktur..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Siyah, isimlerin cesur ve görünür görünmesini sağlamak için en popüler renktir..
 • Nereye: Kollar en çok tercih edilen yerler iken, kimileri ayak bileklerini de tercih ediyor.
 • Boy: Orta boy kol bantları harika görünüyor
 • Cilt tonu: Açık tenli insanlara çok yakışıyor

15. Kelt Kol Bandı Dövme Tasarımları:

Kelt Kol Bandı Dövme Tasarımları

Kelt Kol Bandı Dövmelerinin Kelt halkının sanatını ve yaşamını örneklediği bilinmektedir. Tarihe bakıldığında, Kelt Dövmeleri savaş dönemlerinde düşmanlara hitap etmek için kullanılmıştır. Her dövme önemli bir anlam taşır. Kadınlar ayrıca bu dövmeyi kalpler ve çiçekler gibi kadınsı sembollerin bir kombinasyonu ile giyerler. Kelt düğümleri ayrıca Evrenin sonsuzluğunu temsil eder. Başlangıcı ve sonu olmayan Kelt düğümü gibi, dövme de sonsuz sevgiyi, ilişkiyi ve birine olan güveni simgeliyor.

 • İçin en iyisi: Yaşamın evrenle bağlantısına inanan insanlar için en iyisidir. Birine sonsuz sevgisini, sadakatini ve güvenini ilan etmekten hoşlanan kişiler tarafından da tercih edilmektedir.
 • Tercih Edilen Mürekkep: Düğümleri çizmek için siyah kullanılırken, arka planı vurgulamak için kırmızı, mavi gibi renkleri kullanabilirsiniz..
 • Nereye: Kollarınızda en iyisi.
 • Boy: Orta boy kol bantları tercih edilir.
 • Cilt tonu: Açık tenli insanlar için en iyisi.

16. Geometrik Kol Bandı Dövmesi:

Geometrik Kol Bandı Dövme

Geometrik kol bandı dövme tasarımları en çok simetri aşkıyla bilinir. Bu dövmeler yaklaşık 2000 yıl önce var olmuştur ve ilk olarak Mikronezya adalarının insanlarında bulunmuştur. Geometrik dövmeler, yaşamda mükemmellik ve uzmanlığa ulaşma gayretini temsil eder. Bu dövmeleri yapmak son derece zordur, çünkü küçük bir sapma bile kusurlu bir dövme tasarımına neden olabilir. Geometrik dövmeler genellikle siyah renkte yapılır, ancak buna bir renk patlaması eklenebilir. Birbirleriyle mükemmel simetri içinde olan doğa unsurlarıyla ilişkilidirler..

 • İçin en iyisi: Bu dövmeler, ayrıntılara dikkat eden ve yaptıkları her şeyde mükemmelliğe ulaşmak isteyen kişiler için mükemmeldir.
 • Tercih Edilen Mürekkep: Siyah en iyi renktir, ancak başka renklerden de bir ipucu eklersiniz.
 • Nereye: Kollar, dirsekler ve bilekler en iyi yerlerdir.
 • Boy: Yere bağlı olarak, küçük ila orta boy dövmeler arasında seçim yapabilirsiniz..
 • Cilt tonu: Açık tenli insanlar için en uygun.

17. 3D Kol Bandı Dövme Tasarımı:

3D Kol Bandı Dövme Tasarımı

3D kol bandı dövme tasarımlarının kazınması son derece zordur ve beceri ve uzmanlık gerektirir. Bu dövmeler gerçeğe yakın ve gerçek ile sanal arasındaki çizgiyi bulanıklaştırıyor. 3D tasarımlar, vücudunda özgünlük isteyenler tarafından tercih edilmektedir. O kadar gerçektirler ki, aniden bir nefes alıp canlanıp canlandıkları merak edilebilir. Gözlerden kurtlara, 3D tasarımların her biri yaratıcıdır ve her biri kendi başına bir başyapıttır. Tercihen, bu sanat eserlerini sergilemek için en iyi yerler olan kollarda ve pazılarda yapılırlar..

 • İçin en iyisi: 3D dövmeler, her şeye gerçekçilik katmayı seven kişiler tarafından tercih edilmektedir. Bu insanlar pratik ve hayatın gerçekliğini anlıyorlar..
 • Tercih Edilen Mürekkep: 3D sanat, sanatı hayata geçirmek için çeşitli renklerde yapılır.
 • Nereye: Biceps, vücudunuza drama dokunuşu eklemek için en iyi yerlerdir.
 • Boy: 3D tasarımlar genellikle orta ila büyük boyutludur.
 • Cilt tonu: Açık tenli insanlarda en iyi görünürler.

18. Önkol bandı Dövme:

Önkol bandı Dövme

Önkol bantları, kol bandı dövmelerini kullanmanın bir başka popüler yoludur. Bu dövmeler genellikle basit, minimalisttir ancak daha derin anlamlara sahiptir. Genellikle geometrik desenler, kalın siyah çizgiler veya kabile desenlerinde yapılırlar. Önkol dövmeleri daha çok cesur bir şeyler denemek isteyen ve kararlarından korkmayan kişiler tarafından tercih edilir. Gururu, özgüveni ve modernist ideolojileri sembolize ederler. Önkol dövmeleri genellikle daha büyük önkollara sahip erkekler tarafından yapılır ancak birçok kadın tarafından da popülerdir..

 • İçin en iyisi: Bu tasarımlar, karar vermekten korkmayan ve hayatta hiçbir şeyden pişmanlık duymayan insanlar için en iyisidir..
 • Tercih Edilen Mürekkep: Önkol tasarımları siyah renkte yapılır.
 • Nereye: Adından da anlaşılacağı gibi önkollar en iyi yerlerdir..
 • Boy: Minimaldirler ve küçük ila orta boylarda gelirler
 • Cilt tonu: Adil cilt tonunda en iyisi.

Daha Dövme Tasarımları:

Erkekler İçin Kol Bandı Dövme Tasarımları

Kol Bandı Dövme Tasarımları

Kol Bandı Dövme Tasarımları

Erkekler ve Kadınlar İçin Kol Bandı Dövme Tasarımları

Kol Bandı Dövme Tasarımları

Kol Bandı Dövme Tasarımları

kol bandı dövme

kol bandı dövme

Kol Bandı Dövme Tasarımları

Kol Bandı Dövme Tasarımları

Son düşünceler:

Bu makalenin, kol bandı dövmeleri hakkında birkaç fikir edinmenize yardımcı olacağını umuyoruz. Belirli bir tasarıma odaklanmadan önce, dövme yaptırmanın amacını anlamanız gerekir. Dövmelerin sonsuza kadar sürdüğünü ve tersine çevrilmesinin zor olduğunu unutmayın. Bu nedenle, neden belirli bir tasarıma ihtiyacınız olduğunu anlamak için gerçekten düşüncelerinizi bir araya getirmeniz gerekir. İster yeni bir tatilin hatırası, ister sevdiklerinizin hatırası olsun, bu kol bandı dövme tasarımları daha derin anlamlara sahiptir. Öyleyse millet, bedeninizdeki sanatla duygularınızı ölümsüzleştirmenin zamanı geldi.!