Bacak dövmeleri tarihi zamanlardan beri yaygındır ve günümüz ve çağda erkekler ve kadınlar arasında bir çılgınlıktır. Bacak dövme tasarımları kapsama alanında farklılık gösterebilir, bazıları uyluktan başlayıp ayak bileğinde biter..

Erkekler ve Kadınlar İçin Bacak Dövme Tasarımları

Kızlar ve Erkekler İçin Bacaklarda Güzel Dövmeler:

Çoğunlukla kadınlar arasında yaygın olan bacak dövmeleri oldukça dikkat çekici görünüyor ve oldukça dikkat çekiyor. Rahatınız için, burada kadınlar, erkekler ve kızlar için en iyi 15 bacak dövme tasarımı ile birlikte resimler ve anlamlar verilmiştir..

1. Kadınlar İçin Sevimli Bacak Dövme Tasarımları:

kadınlar için sevimli bacak dövme tasarımı

Kızlar için dövme tasarımları mı arıyorsunuz? Burada, çiçek desenli kızlar için güzel bir bacak dövmemiz var. Herkes yeşil mürekkeple yapılan bu güzel dövme tasarımını spor yapmayı çok ister. Daha çok, vücutlar üzerinde de yapılan bir Hint sanatı olan bir mehndi’ye benziyor. Kadınlar bacaklarına dövme yaptırmayı sevdiklerinden, bu dövmenin ayaklarını daha çekici göstermesi amaçlandı. Her kız bacaklarına dövme yaptırmayı çok ister. Bu tasarım bacak dövmeleri için can atacak. Kim bu çekici çiçek dövmelerini bacaklarında spor yapmak istemez ki? Dövme temizlenmiş ayaklarla el ele gidecek.

2. Bacaklar İçin Kartal Dövmesi:

bacaklar için kartal dövmesi

Bu kabile bacak dövmesi hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Dövme, çok zeki bir kuş olan ve aynı zamanda zalim olan bir kartalın yüzünü gösterir. Göklerin kralı olduğu söylenebilir ve bu özel tasarımda da gördüğümüz gibi dövmenin başına yapraklardan bir taç yapılmıştır. Dövme, benzersiz görünmenizi sağlayacak ve kartal gibi ayırt edici şeyler için zevkinizi gösterecektir. Bazı kabile insanlarına göre, bacaklardaki bu sembolik kartal dövmesi iyi şanslar taşıyıcısı olabilir..

3. Kadınlar İçin Glamour Bacak Dövmeleri:

Kadınlar İçin Glamour Bacak Dövmeleri

Hangi kız bacaklarına dövme yaptırmak istemez ki? İşte kızlar için en çok yapılan dövme tasarımlarından biri olan bacakta güzel bir çekicilik dövmesi. Bu tasarımların güzelliğine bakıldığında, bu tasarımın dövülmesi için çok emek verildiği söylenebilir. Bu, bir kızın bacaklarında gösterebileceği en iyi dövmelerden biridir. Tasarım o kadar güzel ki, herhangi bir kız ona kolayca aşık olacak ve onu bacaklarına almak isteyecek..

4. Kız Bacakları İçin Sanatsal Dövme Tasarımı:

Kız Bacakları İçin Sanatsal Dövme Tasarımı

Bacaklardaki kızlar için bu özel dövme tasarımı çok şaşırtıcı. Dövmenin sanatsal bir dokunuşu var ve bu da onu eşsiz gösteriyor. Kızlar bu küçük ama güzel tasarımı bacaklarında taşımayı severler. Uyluklar bu dövmeyi yapmak için mükemmel bir arka plan gibi görünüyor. Bu dövmeye birkaç mürekkep uygulanabilir. Ancak karanlık bir temayla geldiğinden, siyah, karanlık temanın gereksinimlerini karşılamaya uygun en iyi ve tek mürekkep gibi görünüyor..

5. Kızlar için Çiçek Bacak Dövmeleri Tasarımları:

Kızlar için Çiçek Bacak Dövme Tasarımları

Çiçekler, parlak ve güzel olan her şeyin simgesidir ve bir dövme tasarımına dahil edildiğinde çekicilik ve zarafet yayarlar. Çiçekler genellikle kadınlık ile ilişkilendirilir ve bu nedenle dövme söz konusu olduğunda, kadınlar arasında neredeyse her zaman ilk tercih olurlar. Bu ayrıntılı desende tasvir edilen çiçekler, hayatın gençlik çiçeklerine dönüşümünü kolayca sembolize edebilecek kelebeklerle eşleştirilmiştir..

6. Bacak için Küçük Deniz Kızı Peri Dövmesi:

Bacak İçin Küçük Deniz Kızı Peri Dövmesi

Deniz kızları, güzelliği, şehveti ve yıkımı temsil eder ve bu efsanevi varlıklar, dövmelerin yaratılmasında kendi yolunu bulmuşlardır. Yaşam özgürlüğünü de ifade eden deniz kızı dövmeleri hem erkekler hem de kadınlar tarafından giyilir. Renkli tasarımlar yapıyorlar ve kendilerine has bir çekiciliği var..

7. Kadınlar İçin Tam Bacak Kol Dövme Tasarımları:

Kadınlar İçin Tam Bacak Kol Dövme Tasarımları

Dövme delisiyseniz, kol dövmesi yaptırmayı düşünebilirsiniz. Bacak üzerine tasarlanan kol dövmeleri, genellikle diz üstünden ayak bileğine kadar tüm bacak bölgesini kaplar. Kol dövmeleri, geniş bir kapsama alanına sahip oldukları için çok çeşitli temaları canlandırabilir. Bacaklar, dövme yaptırmak isteyenler için ama aynı zamanda bunu halktan gizlemek isteyenler için ideal bir yerdir..

8. Bacakların Arkasındaki Kız Korse Dövmeleri:

Bacak Arkasındaki Kız Korse Dövmeleri

Yay dövmeleri, kadınsı çekiciliği nedeniyle kadınlar arasında bariz bir seçimdir. Yaylar, çok eski zamanlardan beri her zaman bir moda ifadesi olmuştur. Şık görünüyorlar ve bir kadının kadınlığını somutlaştırıyorlar. Geriye moda olan korse görünümüyle, narin dokunuşuyla burada görülen bacaklardaki korse fiyonk dövmesi, zarafet yayan yüksek sosyete kadınlarını andırıyor..

9. Pet Köpek Alt Bacak Dövme Sanatı:

Pet Köpek Alt Bacak Dövme Sanatı

Dünyanın dört bir yanındaki hayvan severler için, vücudunuzun evcil hayvanınızın kalıcı bir görüntüsüyle işaretlenmesine hiçbir şey yaklaşamaz. Köpekler bir erkeğin en iyi arkadaşıdır ve bu ifade onu dövme tasarımı şeklinde bulur. Anılar sonsuza kadar sürer ve daha çok teninize kazındıklarında. Açıkça siyah beyaz olarak yapılan dövme, sahibinin bir kaya ya da güç direği olduğunu gösteren, sahibinin köpeği Rocky’ye bir övgüdür..

10. Bacaklar İçin Gemi Dövmesi:

Bacaklar İçin Gemi Dövmesi

Bacaklarına dövme yaptırmayı kim sevmez ki? Kadınlar için bu bacak dövmesi, uylukların biraz altında yapılır. Bu mürekkepli motifin renkli özelliği, gerçekte olduğundan daha çekici görünmesini sağlar. Herhangi bir kız bu tasarımları bacaklarında spor yapmayı çok ister. Dövme, kısa altlar veya mini etekler giyerek gösteriş yapabilir. Bu dövmeden en iyi sonucu alabilmeniz için, bacaklarınızın sıkı olması ve dövmeyi profesyonel bir dövme sanatçısına yaptırmanız önerilir..

11. Erkekler için Batman Alt Bacak Dövmesi:

Erkekler İçin Batman Alt Bacak Dövmesi

Hepimiz Dart Şövalyesini sevmiyor muyuz? Bazıları, vücutlarında kalıcı olarak işaretlenmesi için fazladan yol kat ettikleri için ondan yeterince alamıyorlar. Burada en ince ayrıntısına kadar görülen bu dövme, pelerinli haçlının hakkını gerçekten vermiş..

12. Erkekler için Bacak Dövme Tasarımı:

Erkekler İçin Bacak Dövme Tasarımı

Bu tribal dövme tasarımı erkekler için tasarlanmıştır. Kollara da takılabilir. Ancak bacak dövmelerini tartıştığımıza göre, en iyi buzağılarda görüneceğini varsayalım. Burada, yerli dövme, çok canlı ve benzersiz görünen ve hemen hemen her erkeğe ait olabilecek güzel bir tasarım sergiliyor. Dövme, kullanıcının benzersiz görünmesini sağlayacak ve onu kalabalıktan farklı kılacak erkeksi bir karakteri tasvir ediyor..

13. Tam Bacak Dövme Tribal Tasarımı:

Tam Bacak Dövme Tribal Tasarım

Tribal Tattoos, bacaklar için seçilen en popüler tasarımlardan biridir. Eski zamanlarda bu dövmelerin, sahibinin kabilesini veya ait olduğu kabilenin rütbesini temsil ettiğine inanılıyordu. Kabile dövmeleri benzersizdir, çünkü her birinin kendi stili vardır..

14. Koi Balık Bacak Dövme Tasarımları:

Koi Balığı Bacak Dövme Tasarımları

Koi balığı dövmesi, erkekler ve kadınlar arasında baskın bir seçimdir. Renkleri ve güzellikleri için yetiştirilen ve büyüleyici görünümleri için değer verilenler, dövme tasarımı için dikkate değer bir seçim yaparlar. Bu balıklar Japonlar tarafından da uğur getirdiğine inanılır. Pek çok insanın dövme tasarımı olarak koi balıklarını seçmesi şaşırtıcı değildir ve bacak üzerinde yapıldığında sadece göz alıcıdır..

15. Bacaklar için Kafatası ve Gül Dövmesi:

Bacaklar İçin Kafatası ve Gül Dövmesi

Kafatası dövmeleri çok popüler bir tasarımdır. Çoğunlukla bacaklarda güllerle yapılırlar, bir yaşam ve ölüm duygusu uyandırırlar. Bu dualite sembolü, iyi ve kötünün, güzelliğin ve çürümenin sürekli bir hatırlatıcısıdır ve bazıları için daha da derinlere kök salmış bir anlamı vardır, ölümden hayat gelir..

Bacaklardaki dövmeler gerçekten harika görünüyor. Bir tane yaptırıyorsanız, o zaman sizin için en uygun olanı aldığınızdan emin olmalısınız. Yukarıdaki liste, ne tür bir bacak dövmesi yaptırmak istediğiniz konusunda karar vermenize yardımcı olmuştur..