Goa, kumlu plajları ve harika ambiyansı nedeniyle muhtemelen Hindistan’da en çok ziyaret edilen yer. Bu büyük eyalette dünyanın her yerinden en çok turisti bulacaksınız. Eyaletten geçen turist akışı nedeniyle Goa’da çok sayıda dövme salonu var, ancak bu dövme salonlarından bazıları ziyaret edilmemelidir, çünkü dövme sanatçılarının çokluğu, birkaçının geleneksel ve güvenli yöntemleri kullanmayı bırakmasına neden olmuştur. sanat eseri. Bu sanatçılar, daha sonra birçok cilt sorununa yol açabilecek daha tehlikeli sanat yollarını benimsediler. Bununla birlikte, Goa’da tüm müşterilerine profesyonel ve güvenli hizmetler sunarak bu harika sanatın adını saklayan birçok gerçek dövme sanatçısı hala var. Bu istisnai dövme sanatçıları aşağıda ayrıntılı olarak verilmiştir..

Goa'daki En İyi Dövme Sanatçıları

Goa’daki En İyi Dövme Sanatçıları:

Goa’daki en iyi 8 dövme sanatçısı aşağıdaki gibidir.

1. Moksha Dövme Stüdyosu:

Calangute sahil yolunda bulunan moksha dövme stüdyosu, muhtemelen goa’daki en iyi dövme stüdyosudur. Vücut piercinginden tüm vücut dövmelerine kadar uzanan hizmetleri ile moksha dövme stüdyosu, sahibi de dahil olmak üzere çok deneyimli bir dizi sanatçıya sahiptir. Ekipman çok birinci sınıf ve kullanılan tüm aletler güvenli ve temiz.

2. Ejderha Mürekkebi Dövmeleri:

Hindistan’daki en iyi dövme stüdyolarından bazılarında listelenen ejderha mürekkebi dövmeleri, stüdyoya çok benzersiz ve orijinal dövmeler yaptırmak isteyen sürekli turist akışı nedeniyle dünya çapında çok iyi bilinmektedir. Yerliler bile, ejderha mürekkebi dövmelerinin, konseptlerinde çok orijinal olan istisnai sanatçılarla çok güvenli bir salon olduğunu söylüyor..

3. Goa’daki Krish Dövme Stüdyosu:

Krish olağanüstü bir sanatçıdır ve goa’daki en temiz dövme salonlarından birine sahip olduğu için kendisiyle gurur duymaktadır. Kişide kullanılan her iğne size aittir, bu nedenle kullanılmış bir iğneden kaynaklanan herhangi bir sorun hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Olağanüstü fiyatlarla son teknoloji ekipmanlar, burayı gitmek için harika bir dövme salonu yapıyor. Goa’daki en iyi dövme sanatçısıdır.

4. RK’nin Goa’daki Mürekkep Maruz Kalma Dövme Dükkanı:

Goa’da güvenli ekipman kullanan ve uygun fiyatlarla dövmeler sağlayan gerçekten orijinal bir dövme sanatçısı arıyorsanız, o zaman RK’nin dövmeye maruz kalması bir zorunluluktur. Bu dövme salonunun samimi ortamı, başka hiçbir şeyle karşılaştırılamayacak bir şeydir. Goa’daki en iyi dövme dükkanı.

5. Goa’daki Sandy Dövme Stüdyosu:

Sahibi, iki veya üç diğer sanatçıyla birlikte bu harika dövme salonunu oluşturan şeydir. Özellikle yeniden yaratma ve özgün tasarımlar yaratma konusunda çok deneyimli sanatçılardır. Aklınızda bir dövme varsa ve yaptırmak istiyorsanız, ziyaret edilecek en iyi kişi sandy’dir. Güvenli ekipman ve uygun fiyatlar sizi kapıda karşılayacaktır..

6. Goa’da Kukus Dövme Salonu:

Bu dövme salonu bir süredir buralarda ve aslında goa’nın dövme mirasının kanıtı. Goa her zaman ihtiyacınıza göre dövme yaptırabileceğiniz bir yer olmuştur ve bu vasiyette kukus çubukları vardır. Uygun fiyatlar ve güvenli bir ortam, bu yerin ana özellikleridir. Burası goa’daki en iyi dövme salonu.

7. Goa’da Yanan Mürekkep Dövme Stüdyosu:

Tüm vücut mürekkebiniz için hızlı ve verimli bir düzeltme için yanan mürekkep dövme stüdyosu sizin için en iyi yerdir. Burası, tam boy kol dövmeleri ve tüm vücut dövmelerinde uzmanlaşmıştır, ancak seçim yapmakta zorlanıyorsanız, sizin için çeşitli başka tasarım konseptleri de sunar..

8. Andy’nin Goa’daki Dövme Salonu:

Andy, dövme salonunu ziyaret eden turist sayısının artması nedeniyle dövme tasarımlarıyla dünyaca ünlü oldu. Orijinal konseptleri ve bir müşteri tarafından kendisine getirilen bir tasarım konseptini yeniden yaratma yeteneği, dövme salonunu bu kadar ünlü yapan şeydir. Ayrıca goa’daki en iyi dövme sanatçısıdır..