Günümüz moda çağında, dini inancı tasvir etmenin çok yönlü bir yolu, dövme formundaki kabile çapraz dövme resimleridir. Erkeklerin ve kızların dini bir inanca sahip olmaları bugünlerde tartışmalı bir sorudur, öyleyse neden çapraz kabile dövmeleri ortaya çıkabilir, gençler benzersiz tasarımı nedeniyle haç tasarımını sever ve kişisel inanç nedeniyle çok azı vardır..

Tribal Dövmeler

Şık ve Çekici Tribal Çapraz Dövmeler:

Tribal dövme hakkında daha fazla bilgi edinmek için burada en iyi 9 tribal çapraz dövme tasarımı var..

1. Kelebek Kanatları Tribal Çapraz Dövmeler:

Kelebek kanatları tribal çapraz dövme

Bu tür çapraz tribal dövme tasarımı, çapraz sembolün etrafındaki birbirine geçen kanat deseni ile zarif bir dokunuşa sahip tipik bir kadın odaklı tasarımdır. Erkekler için tek mürekkepten yapılan basit kanat desenleri kullanılarak kelebek kanatları daha erkeksi bir şekilde yapılabilir..

2. Çapa Tasarım Kol Dövmeli Tribal Cross:

Çapa tasarım kol dövmesi ile kabile haçı

Kabile haçı, Hıristiyanlık öncesi dönemden, Latin Hıristiyanlarından olabilen çeşitli haç tasarımlarında gösterilebilir. Çapa tasarımlı kabile dövmeleri, gemiye güçlü bir destek veren çapa gibi, Hristiyanların dinlerine olan sarsılmaz inancını anlatır..

3. Kablolu Kabileler Arası Dövme Tasarımı:

Kablolu kabileler arası dövme tasarımı

Kablolu ip, İsa’yı ağır haçı taşırken cezalandırmak için kullanılan ve ona korkunç bir acı veren malzemeydi. Bu acı verici an, aşiret haçı tasarımı ile birlikte dikenli tel ile birlikte haç ile bir dövme tasarımı olarak tasvir edilmiştir. Erkekler için uygun bir kabile dövmesidir.

4. Hipnotik Tribal Çapraz Dövme Tasarımı:

Hipnotik tribal çapraz dövme tasarımı

Birisi, çapraz tasarımın iç kısmındaki çizgileri birbirine geçirerek yapılan kendine özgü tasarımıyla kabile haç tasarım dövmesini gördüğünde bir illüzyon ve hipnotik bir his yaratmak. Bu bükülmüş çizgiler, uzun süre görüldüğünde hipnotik bir his verir..

5. Yılanlı Gotik Tribal Dövme Tasarımı:

Yılanlı Gotik Tribal Dövme Tasarımı

Gotik tasarımlara genellikle siyah ve kasvetli bir etki veren gölgeli tasarım denir. Daha ürkütücü bir görünüm vermek için, haç sembolü etrafında kızgın bir yılan yüzü tasarlanmıştır. Bu tasarım türü aslında bir moda ifadesi olarak dini inançla tasarlanmamıştır..

6. Kelt Tribal Çapraz Dövme Tasarımı:

Kelt Tribal Çapraz Dövme Tasarımı

Keltler, savaş zamanında cesaretleri ve ülkelerine olan bağlılıklarıyla tanınırlar. Keltler, korkusuzluklarını temsil eden çıplak vücutlarına dövmeler giyerlerdi. Böyle ünlü bir dövme tasarımı, kabile çapraz dövmesidir..

7. Ahşap Tribal Çapraz Dövme Tasarımı:

Ahşap Tribal Çapraz Dövme Tasarımı

Bu, kolda bir kabile haç dövmesi olarak mürekkeplenir. Düz bir çizgi çapraz dövme tasarımına mürekkep vermek yerine, ahşaptan yapılmış haçı kabile temalı tasvir eden bu tür benzersiz ve kontrast dövme tasarımı, gençlerin en çok tercih ettiği tasarım olabilir..

8. Gül Tasarımlı Tribal Çapraz Dövme:

Gül Tasarımlı Tribal Çapraz Dövme

Gül, dövme şeklinde çapraz tasarımla birlikte etiketlenebilen kesin bir aşk işaretidir. Bu kabile tasarım dövmesi, çapraz biçimde çizilmiş kıvrımlı çizgilere sahiptir ve haç arasında renkli güller vardır. Bu tür bir tasarım, Rab İsa’ya olan sevgiyi sanatsal bir şekilde gösterir..

9. Tırnak Tribal Çapraz Dövme Tasarımı:

Tırnak Tribal Çapraz Dövme Tasarımı

İsa’nın yanında taşıdığı tahta bir haç üzerine İsa’yı diri diri çarmıha germek için kullanılan ve onu üzerine yatırıp tahta haça çivileyen çivi. Bu ahşap haç sembolüne, kanı tanımlayan kırmızı renkli damlacıklar eşlik eder..

Daha Dövme Tasarımları:

Tribal Çapraz Dövmeler 1

aşiret çapraz dövmeler 2

Tribal Çapraz Dövmeler 3

aşiret çapraz dövmeler 4

Tribal Çapraz Dövmeler 5

aşiret çapraz dövmeler 6

Tribal Çapraz Dövmeler 7

Tribal Çapraz Dövmeler 8

Tribal Çapraz Dövmeler 9

Tribal Çapraz Dövmeler 10

Kabile tasarımları, basit ve alışılmış göze takılan dövme tasarımıyla karşılaştırıldığında, dövme tasarımına zıt bir dokunuş verir. Farklı bakış açısı nedeniyle, dindar olmayan ancak düşüncelerini kişiselleştirmeyi seven insanlar, bu haç sembolü vücutlarının etrafına mürekkeplenir..