Farklı görünmenin bir yolu, vücudun çeşitli kısımlarını dövmek veya mürekkeple dövmek ve kendi etkileyici görünümünüzü başkaları üzerinde sergilemektir. Çeşitli tasarımlar arasında, Kızılderili dövme tasarımları, hala son derece güzel görünen ve dövme severlerin bugünün zamanında bile takdir ettiği tasarımlardır..

Tasarımları antik çağı çağrıştıran ve aşiret kültüründen oldukça etkilenmiş tasarımlardır. Kızılderili dövmeleri doğada oldukça semboliktir ve her birinin derin içsel anlamları vardır..

Resimlerle En İyi Kızılderili Dövmeleri

En İyi ve Şık Kızılderili Dövmeleri:

Şimdi yolculuğa çıkalım ve ilk 9 farklı Kızılderili dövme tasarımına bir göz atalım:

1. Çarpıcı Kızılderili Dövmeleri Tasarımı:

İnanılmaz Kızılderili Dövmeleri Tasarımı

Arkada tasvir edilen dövme görüntüsü, örümcek ağını gösterir, buna bir motif asılır ve bir demet tüy bu rüya yakalayıcı tasarımına daha çekici bir görünüm katar. Bu tür tasarımlar, uykuları sırasında kötü rüyalardan ve kötü ruhlardan korunmaları için çocuklara oyulmuştur..

2. Üzgün ​​Kızılderili Dövmeleri Tasarımı:

Üzgün ​​Kızılderili Dövmeleri Tasarımı

Başlangıçta dövmeler, insanların farklı işaretler ve semboller aracılığıyla mesaj iletebilmeleri için tasarlandı. Burada, depresyonda olduğunu ve derin bir üzüntü içinde olduğunu ifade eden, canlı renklerle boyanmış bir kabile erkek imajı işlenmiştir. Yüzünün ifadesi, kullanıcının köprücük kemiğine gerçekçi bir çekicilik kazandırmak için zekice özetlenmiştir..

3. Kızılderili Kol Bandı Dövmeleri Tasarımı:

Kızılderili Kol Bandı Dövme Tasarımı

Kol bandında dövme tasarlamak harika görünüyor ve hatta fikirlerinizi ve düşüncelerinizi ifade etmenin harika bir yolu. Bu Kızılderili önkol dövme görüntüsünde, kol üzerinde tasarlanmış bir boğa, kullanıcıların bir boğa gibi güçlü ve agresif olduğunu iletmek istedikleri çok sanatsal bir yoldur..

4. Etkileyici Kızılderili Dövmeleri Tasarımı:

İlham Verici Kızılderili Dövmeleri Tasarımı

Bu çok basit ve zarif bir dövme ama insan hayatını ve değerlerini etkileyebilecek derin bir manevi anlamı var. Bu resim serisinde bir okun kolayca kırılabileceğini, ancak bir arada tutulursa güçlü kalacağını ve asla ayrılamayacağını tasvir eden bir ok tasarlanmıştır, insanlık için bir ders.

5. Sansasyonel Kızılderili Dövmeleri Tasarımı:

Kızılderili Dövmeleri Tasarımı

Koldaki görüntü, giyen kişiye çarpıcı bir görünüm verilerek çok sanatsal bir şekilde tasvir edilmiştir. Bir Kızılderili kızı, kullanıcının cesur ve keskin doğasını betimleyen bir kartal ile özetlenmiştir..

6. Güzel Kızılderili Dövmeleri Tasarımı:

Güzel Kızılderili Dövmeleri Tasarımı

Bu, bir çadır ve kamp ateşinin ana hatlarıyla çizildiği ve güzel manzara güzelliğinin çizildiği kollarda tasarlanmış ilginç ve şaşırtıcı bir Kızılderili dövmesidir. Bu grubu betimlemek için kullanılan bu tip semboller bir gece burada duracak ve daha sonra ilerleyecektir. Renk dizisi, görüntüye dezenfekte edici bir görünüm kazandırır.

7. Olağanüstü Kızılderili Dövmeleri Tasarımı:

Olağanüstü Kızılderili Dövmeleri Tasarımı

Bu, siyahla ana hatları çizilen geleneksel bir Kızılderili tasarımıdır, burada yüz yerine bir savaşçı kafatası tasarlanmıştır, muhteşem görünmesini sağlar ve kullanıcıya çarpıcı bir görünüm verir. Kafasındaki büyük tüyler ve sert gözler tasarıma daha fazla görünüm katıyor.

8. Yatıştırıcı Kızılderili Dövme Tasarımları:

Yatıştırıcı Kızılderili Dövme Tasarımları

İşte kadınlar için mükemmel, cızırtılı ve yumuşak görünümlü bir dövme tasarımı geliyor. Kızın yüzündeki masum bakış ve doğal süs eşyaları ve kuş, bu Kızılderili kadın dövme tasarımına kıvılcım katıyor.

9. Sezgisel Kızılderili Dövme Tasarımları:

Sezgisel Kızılderili Dövme Tasarımları

Kartal, gözleri keskin ve amacına odaklanan bir kuş olduğu için kız, bu nitelikleri engellediğini de söylemek ister. Parlayan küçük Kızılderili dövmesi, kartal kızın kulaklarına bir şey söylemek istiyormuş gibi kulakların arkasında tasarlanmıştır..

Bu dövmeler, tasarımdaki kültürleriyle güçlü bir korelasyona ve benzerliğe sahiptir, bu nedenle dövme severler tarafından çizildiğinde yerli görünmesini sağlar. Kızılderili dövmeleri, doğaları gereği açıklayıcı oldukları için dövme severler tarafından çok sevilir ve onlara stilinize ve kişiliğinize göre bir tasarım seçebileceğiniz bir tema verebilir..