Böcek dövmeleri biraz tuhaf görünüyor ama trend oldu. Böcek dövmesi olan insanlar vahşi bir görünüm verirler. Böcek dövmesi yaptırmayı planlıyorsanız, birçok böcek türü vardır. Buna göre, mevcut birçok tasarım ve desen için böcek dövmenizi kişiselleştirmek isteyebilirsiniz. Bunlar küçük veya büyük olabilir ve çok daha fazlası.

Kadınlar ve Erkekler İçin Güzel Böcek Dövmeleri

Sevimli ve Şık Böcek Dövmeleri:

Birçok böcek dövme tasarımı vardır; Bunlardan bazıları aşağıda listelenmiştir.

1. Böcek Dövmeleri:

Böcek Dövmeleri

Böcekler Mısırlılar tarafından övüldü ve her zaman böcek dövmesine sahip olmak için ilginç bir seçimdir. Küçük bir böcek dövmesine veya büyük bir dövmeye sahip olabilirsiniz; vücudunuzda bir veya bir grup böcek olabilir.

2. Uğur Böceği Dövmeleri:

Uğur Böceği Dövmeleri

Uğur böceklerini seven ve küçük bir böcek dövmesi yaptırmak isteyenler için bu seçim onlar için iyi olacaktır. Uğur böceği dövmesi vahşi olmaktan çok sevimli görünüyor. İsteğinize bağlı olarak renkli veya sade tutulabilir..

3. Yusufçuk Dövmeleri:

Yusufçuk Dövmeleri

Yusufçuk, çirkin veya tuhaf görünmeyen başka bir böcek. Aynı zamanda güç, cesaret ve değişim anlamına gelir. Aynı zamanda değişimi ifade eder ve bu yusufçuk dövme tasarımını giyen kişi üzerinde bu olumlu değişiklikleri getirebilir..

4. Karınca Dövmeleri:

Karınca Dövmeleri

Karınca dövmesi çok basit görünüyor, ancak bir anlamı var. Kimilerine göre karınca adaletin, kimilerine göre sadakatin sembolüdür. Aynı zamanda çalışkanlığı ve sıkı çalışmayı sembolize eder..

5. Güve Dövmeleri:

Güve Dövmeleri

Güve dövmeleri sevimli görünüyor ve çoğunlukla genç nesil tarafından yapılıyor. Yapmayı seçtiğiniz güveye bağlı olarak birçok boyut ve şekilde olabilirler. Ruhun bir sembolüdür ve bir dönüşüm olarak müdahale edilebilir..

6. Arı Dövmeleri:

Arı Dövmeleri

Arı dövmeleri günümüzde çok popüler hale geldi ve herkes bundan hoşlanıyor gibi görünüyor. Sadık olduğu bilinen arı, özverili ve güvenilir bir sembolüdür. Ayrıca arılar her zaman tatlılarla çevrili olduğu için tatlılığın bir sembolü olabilir..

7. Örümcek Dövmeleri:

Örümcek Dövmeleri

Örümcek çalışkan bir böcek olması da gençler arasında meşhurdur. Örümcek, mahkum olarak da bilinir. Örümcek dövmesi yaptıran veya yaptırmak isteyen kişiler, örümceğin üzerindeki tüm etkileri hissedebilirler. Bu tür tasarımlar çocuklar arasında da popülerdir; Örümcek Adam serisi filmler onlara örümcek doğası hakkında ilham verdi.

8. Mantis Dövmeleri:

Mantis Dövmeleri

Mantis dövmesi de gençler arasında yaygındır. Bu, ruhsal dinginliğin, huzurun ve sabrın sembolü olan küçük bir böcek dövmesi olabilir. Çoğunlukla insanlar sadece bu nedenle peygamber devesi dövmesini seçtiler. Peygamber devesi de anlamlı ve benzersiz görünüyor.

9. Akrep Dövmeleri:

Akrep Dövmeleri

Akrep, böceklerin kralı olarak da bilinen güçlü bir böcektir. Bir akrep dövmesi, bir savaşçı, bir savaşçı veya bir kurtulan anlamına gelebilir. Böyle bir dövmeye sahip olmak sizin üzerinizde olumlu bir etki bırakabilir. Bir dövme için oldukça havalı olan güçlü, cesur ve ham görünüyor. Savaşçı tipi bir tasarıma benziyor.

Bu nedenle, birçok böcek var ve onlar için birçok böcek dövme tasarımı var. Her böceğin kendi özelliği ve davranışı vardır, yapmayı seçtiğiniz dövmeye göre nitelikleri sembolize eder. Vücudunuza bazı dövmeler yaptırmaya karar verdiğinizde ve daha sonra böcek dövme tarzı desenleri denediğinizde, bu dövme hakkında iyi yorumlar ve incelemeler alacaksınız. Vücudunuza bir tasarım çizmek için en sevdiğiniz veya korkunç böceğinize göre seçin. Gerçek ve havalı görünen bir 3D desen stili deneyin.