Dövmelerin size anında muhteşem ve benzersiz bir görünüm kazandırdığı ve sizi kalabalığın içinde öne çıkardığı söyleniyor ve inanılıyor. İnsanlar dövmeleri düşüncelerine ve hayal güçlerine göre tasvir ederler, ancak bazı dövme severler tarihi ve eski tasarımları cesur, korkutucu ve aynı zamanda her zaman onunla ilişkili sembollerin bir anlamı olduğu için tasvir etmeye bayılırlar..

Mumya dövmeleri size ölümü hatırlatan ve aynı zamanda sizi korkutan dövmelerdir. Mumya dövmeleri, ölümden sonra yaşama inanan ve korkulu yaratıkların tasvir edilmesine bayılan insanlar arasında popülerdir..

En İyi ve Şık Antik Mumya Dövme Tasarımları:

Resimlerle birlikte ilk 9 farklı mumya dövme tasarımına göz atalım..

1. Yeşil Mürekkep Mumya Dövme Tasarımı:

Yeşil Mürekkep Mumya Dövme Tasarımı

Bu, yüzünüze kolayca sevimli bir gülümseme getirebilecek harika bir şekilde tasarlanmış bir mumya dövmesidir. Bu mumyanın çizgi film görüntüsü çok muhteşem görünüyor ve yeşil mürekkep daha heyecanlı görünmesini sağlıyor. Turuncu ve mor gözler, görüntüye belirgin bir görünüm kazandırır..

2. İnanılmaz Mumya Dövme Tasarımı:

İnanılmaz Mumya Dövme Tasarımı

Dövme, Mısır antik çağını tasvir ettiği ve kullanıcıya muhteşem bir görünüm veren gizemlerle birleştiği için oldukça büyüleyici görünüyor. Dövme tasarımı, dövme sevgilisinin tüm sırtını kaplayan zekice tasvir edilmiştir..

3. Muhteşem Kafatası Mumya Dövme Tasarımı:

Muhteşem Kafatası Mumya Dövme Tasarımı

Kafatası dövmesi ölümü simgelediğinden ve mumyalar da aynı şeyi tasvir ettiğinden, ikisinin birleşimi ölümden sonraki hayata vurgu yapar. Geniş göz ve keskin dişler korkutucu bir görünüm kazandırırken aynı zamanda kullanıcının cesur tavrını da temsil eder..

4. Ürpertici Mumya Dövme Tasarımı:

Ürpertici Mumya Dövme Tasarımı

Dövmeler varsayım olarak tasarlanabilir ve düşünce sürecinize göre görüntüye yeni ve yaratıcı bir görünüm kazandırabilir. Bu görüntüde, yüzü tamamen kapalı ve elinde bir kafatası tutan ürkütücü veya ürkütücü bir mumya ana hatlarıyla belirtilmiştir. Bu, ölüm olan yaşam kesin olarak geliyorsa, kaçınılmazsa gerçeği tasvir etmenin müthiş bir yolu..

5. Korkunç Mumya Dövme Tasarımı:

Korkunç Mumya Dövme Tasarımı

Görselde, insanları tasarımından korkutmak amacıyla mumyanın beyaz gözlerine daha fazla vurgu yapılmıştır. Bu mumya dövme tasarımlarını takdir eden insanlar için mükemmel bir tasarım..

6. Gerçekçi Mumya Dövme Tasarımı:

Gerçekçi Mumya Dövme Tasarımı

Mumyaların bandajla sarılıp mezara yerleştirildiğine inanılıyor; dövme aynı mesajı gösteriyor. Görüntü, kullanıcının ön koluna gerçekçi bir his ve görünüm kazandıracak kadar çekici bir şekilde hazırlanmıştır..

7. Eski Mısır Mumya Dövme Tasarımı:

Antik Mısır Mumya Dövme Tasarımı

Mumya dövmeleri Mısır’dan ilham aldı ve yayıldı ve şimdi birçok dövme sever tarafından seviliyor ve tapılıyor. Mısırlı mumya görüntüleri oldukça büyüktür ve vücudun neredeyse bir bölümünü kaplar ve giyen kişiye olağanüstü bir görünüm kazandırır..

8. Muhteşem Mumya Dövme Tasarımı:

Muhteşem Mumya Dövme Tasarımı

Dövme tasarımı, kullanıcının koluna inanılmaz bir görünüm veren harika bir şekilde çizilmiştir. Mumya kafasında ima edilen canlı renk kombinasyonu ve siyah mürekkeple tasvir edilen çevresi, kollara çarpıcı ve çekici bir görünüm kazandırıyor..

9. Muhteşem Wrap Mumya Dövme Tasarımı:

Muhteşem Wrap Mumya Dövme Tasarımı

Bu, vücudunun her yerine beyaz bir bandaj sarılı mumya dövmesi ve burada mumya gülen bir yüze sahip ve gözleri aynı yansıtıyor. Görüntü, göz kamaştırıcı bir görünüm kazandıran harika bir şekilde çizilmiştir..

Mumya dövme tasarımı, bu ülkede bir kişinin ölümünden sonra mumyalama yapıldığı için Mısır’dan büyük ölçüde ilham almıştır. Mumya dövmeleri çeşitli boyut, şekil ve desenlerde ve hatta vücudun istediğiniz herhangi bir yerinde tasvir edilebilir. Genel olarak, bu dövmeler çok ayrıntılıdır, eğer uygun bir şekilde tasarlanmışlarsa harika görünürler..