Penguen bir kuştur, kanatları vardır, ancak onlarla ilgili olağandışı olan şey, Penguen’in uçamamasıdır. Ancak Penguen ile ilgili benzersiz olan şey, bir Yunus gibi çok iyi bir yüzücü olmalarıdır. Penguen son derece sert durumda bırakır. Tuzlu su içen tek kuşlardır. Tuzlu suyu içilebilir suya dönüştüren özel bir bezleri vardır. Sıcak kalmak için her zaman gruplar halinde kalırlar. Eşleri ve bebekleriyle, onları aramanın benzersiz kalitesiyle özel bir bağları vardır..

Kadınlar ve Erkekler İçin Penguen Dövmeleri

En İyi ve Şık Penguen Dövmeleri:

Penguen Dövmeleri, özellikleri nedeniyle çok ünlüdür. Bazı çok ünlü Penguin Tattoo tasarımları aşağıda açıklanmıştır.

1. Sevimli Penguen Dövmeleri:

Sevimli Penguen Dövmesi

Ayaklardaki bu Küçük Penguen Dövme tasarımları çok güzel görünüyor. Şekli küçüktür, böylece vücudunuzda görünür olan herhangi bir yere sahip olabilirsiniz. Bu küçük Penguen Dövmesi, küçük olmasına rağmen çok şey ifade ediyor, güçlü ve benzersiz.

2. Müzikal Penguen Dövmesi:

Müzikal Penguen Dövmesi

Müzikal arka plana sahip bu renkli Sevimli Penguen Dövmesi, ayak bileğinde çok şık görünüyor. Bu Penguen hayatın farklı renklerini gösteriyor; bazıları iyi, bazıları kötü, bazıları zor ve bazıları güzel. Penguen’in hayatından ilham alarak zorlu iklim koşullarında aile sevgisiyle nasıl hayatta kaldığını anlatıyor..

3. Tipik Penguen Dövmesi:

Tipik Penguen Dövmesi

Bu, tipik olarak, gerçekte size Penguen dövmesinin anlamını söyleyen Tribal Penguen Tattoo’dur. Bu iki penguen ruh eşidir; birbirlerinden farklı değillerdir. Eşinizle aranızdaki bağı gösterir. Birbirlerine karşı anlayış, uyumluluk, bağlılık ve tutku gösterir..

4. Tomurcuklanan Penguen Dövmesi:

Tomurcuklanan Penguen Dövmesi

Bu bir-iki Bebek Penguen Dövmesi o kadar sevimli ki onlara hayran olmaktan vazgeçemezsiniz. Bu Bebek Penguen Dövme tasarımları, onlar ve aşk arasındaki bağı gösterir. Herhangi biri arkadaş ya da erkek kardeş ya da abla-kız kardeş olabilirler. O kadar korkusuzlar ki sadece eğlenmek ve mutlu olmak istiyorlar.

5. Kol Penguen Dövmesi:

Kol Penguen Dövmesi

Arka planda mavi gökyüzü ve okyanus bulunan bu renkli Penguen Çift Dövmesi güzel görünüyor. Çift arasındaki sevgiyi gösterir. Penguenler, hayatlarının geri kalanında eşlerine bağlılığın mükemmel sembolüdür. Doğada çok koruyucudurlar.

6. Sanatsal Penguen Dövmesi:

Sanatsal Penguen Dövme

Bu Penguen Dövmesi Kına ile yandan çizilir, bu yüzden Penguen Kına Dövmesi olarak da adlandırılır. Kalıcı bir dövme değil. Penguen’in etrafındaki tüm sanatsal tasarımlarla güzel görünüyor. Bu kına dövmeleri ellere ve ayaklara yapılır..

7. Aile Penguen Dövmeleri:

Aile Penguen Dövme

Bunlar ideal Penguen Dövme Tasarımları çünkü tam bir Penguen ailesini gösteriyor. Penguen her zaman ailenin yanında kalır ve aile üyelerini arama konusunda eşsiz bir kaliteye sahiptir. Bu yüzden asla ayrılmazlar. Penguen sosyal bir bağlantı, sevgi ve takım çalışması gösterir.

8. Dalış Penguen Dövmesi:

Dalış Penguen Dövmesi

Ne tür Penguen Dövmelerini tercih ettiğinize dair birçok Penguen Dövme fikri var. Burada, yiyecek arayan denizin derinliklerine dalan Penguen’i göreceksiniz. Penguenlerde genellikle erkek bebeklere bakar ve dişi yiyecek aramaya gider..

9. Yaratıcı Penguen Resmi Dövmesi:

Yaratıcı Penguen Resmi Dövme

Pek çok Penguen Dövme Resmi var, ancak bu resim hepsinin bir birleşimi. Her zaman etraflarında dönen bir penguenin hayatını gösterir. Penguenler çok zekidir ve harika iletişim yeteneğine ve sorumluluk duygusuna sahiptir..

Penguen Dövmelerini omzunuzda, kolunuzda, boynunuzda, sırtınızda, göbek bacağınızda, ayaklarınızda, dövmenin sadece anlamını iletmek istediğiniz yere yaptırabilirsiniz..