Kardeşler en önemli ilişkiyi paylaşırlar. Birbirleri için en iyi arkadaş, rehber ve koruyucu olabilirler. Dövmeyi planlıyoruz ama kardeşler için dövme sonra anlam geliyor, anlamlı dövme erkek ve kız kardeş arasındaki bağı sağlıyor. Bir kardeşin olduğunda, bir arkadaşa bile ihtiyacın olmaz. Ne zaman ihtiyacımız olsa yanımızda dururlar. Kardeşiniz için böyle bir duyguyu ifade etmek için insanlar ciltlerine kardeş dövmeleri bile yaparlar..

Erkek ve Kız Kardeş İçin Dövme Tasarımları

Kardeşler İçin Kardeş Dövmeleri:

Kardeş dövmesinde çeşitli tasarım çeşitlerini bulabilirsiniz. Her birini detaylandıralım.

1. Eşleşen Kardeş Dövmeleri:

Eşleşen Kardeş Dövmeleri

Bir tüyün çekildiği, abla ve ablanın yazıldığı yere yaya olarak yapılan eşleştirme kardeş dövmesidir. İki kız kardeş arasındaki sevgiyi ve bağı gösterir. Bu kardeş dövmesi kalıcı olacak ve aşkları da öyle olacak. Elinizde de deneyebileceğiniz böyle bir tasarım.

2. Kardeş ve Kız Kardeş Dövmeleri:

Kardeş Dövmeleri

Bu kardeş erkek kardeş dövmeleri, son parmağın yanına oyulmuştur. Her parmakta sırasıyla kırmızı ve mavi renkten silah benzeri bir tasarım çizilir. Parmaktaki dövme, erkek ve kız kardeş arasındaki ilişkiyi yansıtır. Duygularına güçlü bir komuta verir.

3. Kardeş Alıntı Dövmeleri:

Kardeş Alıntı Dövmeler

Bu özel mesaj dövmesi bir erkeğin ön koluna çizilir. Bu kardeş dövmesi, iki kardeş arasındaki bir el sıkışma resmini tasvir ediyor ve hatta dövme ile yazılar yapılıyor. Kardeşinin her zaman yanında olduğunu gösterir. Kendine güveneceksin çünkü kardeşin seni her zaman koruyacak.

4. Tatlı Kardeş Dövmeleri:

Tatlı Kardeş Dövmeleri

Bu sadece şaşırtıcı ve tatlı kardeş dövmesi. Elinize ve her ikisi de farklı renklerde iki küçük oyuncak ayı çizilir. Sanki ikisi de birbirini görüyor ve gülümsüyor. Kardeşler böyle olabilir, birbirlerine gülümseyebilirler. Farklı çizgi film tipi dövmeler denemek istiyorsanız bu tasarımı deneyin..

5. Zombi Kızkardeş ve Kardeş Dövmeleri:

Zombi Kız ve Erkek Kardeş Dövmeleri

Küçük kız kardeşin ağabeyini iple tuttuğu zombi karakterli kardeş dövmesidir. Ablasının kardeşini bırakmak istemediğini ve onu iple bağladığını gösteriyor. Bütün küçük kız kardeşler ne kadar tatlıdır. Erkek ve kız kardeş, ebeveynlerini şok etmek istiyorlarsa, bu tür bir tasarımı deneyebilirler..

6. Yapboz Parçası Kardeş Dövmeleri:

Yapboz Parçası Kardeş Dövmeleri

Burada birbirine uyum sağlayan bir puzzle oyunu resmi çizilir. Bunlar, birbirine kalple bağlanan kız kardeşler için dört adet dövme. Bu parça herkesin boş kısmını dolduruyor. Bu, kız kardeşler arasındaki bağdır; kardeş her zaman bir arkadaş gibidir. Kız, tüm mutlu ve hüzünlü anlarını kız kardeşiyle paylaşıyor ve bu tasarım daha iyi bir göstergeyi hak ediyor..

7. Bilekte Kardeş Dövmesi:

Bilekte Kardeş Dövmesi

Bu erkek ve kız kardeş dövmeleri bilek üzerinde yapılır. Birbirleri için bir ve tek olduklarını gösterir. Erkek ve kız kardeş arasındaki güçlü bağ, onları birçok yönden cesaretlendirmelerine ve ilham vermelerine yardımcı olur. Kardeşinizi güncellemenin basit bir yolunu istiyorsanız, erkek ve kız kardeşinizle olan bağınızı göstermek için bu tasarımı deneyin..

8. Yarım Kelebek Kardeş Dövmeleri:

Yarım Kelebek Kardeş Dövmeleri

Bu kardeş dövmesi birbirini tamamlıyor. Her iki elde de, bir arada tutulduğunda eksiksiz görünen yarım kelebek tasarımı çizilir. Bu şekilde, bir kız kardeş başka bir kız kardeş olmadan eksiktir. Bu tasarımı kardeşinizle de deneyebilirsiniz, ancak bu stili planlamadan önce ona sormanız gerekir. Ama güzel görünüyor, bunu dene.

9. Kükreyen Kardeş Dövmeleri:

Kükreyen Kardeş Dövmeleri:

Bu, kardeşlerin her şeyi birbirleriyle paylaşabileceğini gösteren kardeş dövmesidir. Aşk olsun, öfke olsun ve hatta kavga olsun. Bazen kardeşler güzel kavgalar bile yapabilir ve bu dövme gibi kükrerler. Bu tasarım önkollar için en uygunudur.

10. Çapa Kardeş Dövmeleri:

Çapa Kardeş Dövmeleri

Kız kardeş için yapılan bu dövmeler, bir iple bağlanmış çapa tasarımına sahip ve çapa üzerine bir yay bağlı. Çapa üzerindeki bu yay, bu dövmenin en önemli özelliğidir. Nadiren fiyonklu bir çapa bulunur ve farklı bir dövme tasarımıdır..

11. Sonsuz Düğüm Kardeş Dövmeleri:

Sonsuz Düğüm Kardeş Dövmeleri

Bu siyah mürekkeple yapılan erkek kardeş dövmesi. Bu dövmede tüm düğümler birbirine bağlı, bu da kardeşlerin bir ömür boyu birbirine bağlı olduğunu gösteriyor. Sonsuza kadar sevgiye sahip sonsuz bir düğüm var. Bu tasarımı sırtınıza veya elinize alın, bu sıradan bir görünüm ama anlamlı dövme.

12. İkiz Kardeş Dövmeleri:

İkiz Kardeş Dövmeleri

Bu dövme ikiz kız kardeşin sevgisini yansıtıyor. Bu, kız kardeşler arasındaki sevginin birbirleri için duş aldığı kardeş dövmeleridir. Burada bir kız Jhulla’nın ve bağımsızlığın tadını çıkarıyor. Burada her iki dövme de aynıdır, böylece her iki kız kardeş de ellerinde aynı dövmeyi tasarlayabilir, kız kardeşinize gereken ilgiyi gösterir..

13. Kardeş Bağlama Dövmeleri:

kardeş dövmeleri

Her iki ayağında da erkek kardeş dövmesidir. Burada bir erkek ve kız kardeş tek bir ipi tutuyor ve birbirine bağlı. Bu ip kardeşleri birbirine bağlar ve gerçek hayatta onları birbirine bağlayan bağlarıdır. Bu, benzersiz bir kardeş dövmesi deseni tasarlamanın en komik ama en çılgın yolu..

14. Kardeş Aile Dövmeleri:

Kardeş Aile Dövmeleri

Üç kız kardeşin de imajının çizildiği tam bir aile kardeş dövmesidir. Üç kız kardeş de birbirlerinin elini tutuyor ve arkadaşlıklarının tadını çıkarıyor. Üç kız kardeş birlikte mutlu bir aile oluşturur. Evinizden uzakta olduğunuzda bu tasarım size ailenizi hatırlatacak ve aileniz her zaman yanınızda. Bunu dene ve bu modu hisset.

15. Kardeş Aşk Dövmeleri:

Kardeşçe Aşk Dövmeleri

Bu, üç kız kardeşin birbirleri için dövme yaptığı kız kardeşler için bir dövme. Dövme alfabetik olarak oyulmuştur ve sonunda küçük bir kalp çizilir. Kardeş sevgisi bu dövmeye yansıyor.

Kardeşler ne olursa olsun hayatları boyunca birbirlerine bağlı kalırlar. Kalplerini birbirine bağlayan aşktır. İnsanlar, birlikte çok güzel anılar yaratabilecekleri bir kardeşleri varsa şanslıdır..