Dövmeler için en çok aranan tasarımlardan biri de silahlar! Evet! Bunu okudun, doğru! Çoğu insan, özellikle cephaneliği ve silahları sevenler, en sevdikleri tüfekleri vücutlarına kazımayı sever. Bu, mutlaka kötü düşünceleri veya cinayet planları olduğu anlamına gelmez. Silahlar her zaman kötü düşünceler ve kötü davranışlarla ilişkilendirilir. Bununla birlikte, silahlar aynı zamanda kendini korumayı, sevdiklerinin güvenliğini sembolize eder ve hatta gerçek dövüş ruhunu temsil eder, bu yüzden size seçim yapabileceğiniz en iyi silah dövme tasarımlarından bazılarını sunuyoruz..

En İyi Silah Dövme Tasarımları

Silah Dövme Anlamı ve Önemi:

Silah dövmeleri, birinin isyankarlığını veya kanun dışı yollarını işaretlemek için yaygın bir yöntemdir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından seçilir. Silahlar genellikle zihnimizde tabanca ve revolver görüntülerini canlandırır, ancak dövmecinin dehasına ve yaratıcılığına bağlı olarak; silah dövmeleri birkaç yüz şekilde değiştirilebilir. Silahınızın çizgi film veya sanatsal görünmesini sağlayabilir veya hatta gerçekçi bir görünüm kazandırabilirsiniz ve seçtiğiniz dövme olarak bir tabanca, tabanca veya antika bir silah almayı seçebilirsiniz. Renkli yapabilir veya monokrom tutabilir veya başka süslemeler ekleyebilirsiniz; seçim size kalmış. En iyi dövme tabancası fikirlerini keşfetmek için okumaya devam edin.

Silah Dövme Tasarımları ve Fikirleri

Sembolizm ile En İyi Silah Dövme Görüntüleri:

İşte kızlar, erkekler ve kadınlar için en iyi dövme tabancası tasarımlarından birkaçı, işinizi kolaylaştırmak için anlamları ve resimleri ile birlikte.

1. Silah Gül Dövmesi:

Silah Gül Dövme

Sizce bu dövme ne anlatıyor? Giyen kişinin sadece gerçek bir romantizme sahip olması ve bu sevginin silahlara karşı olması mı? Olabilirdi. Ancak bir diğeri, bu dövmenin arkasına saklandığını ima ediyor. Tehlikeli, havalı ve hatta vahşi bir şeyi temsil eden bir ateşli silahımız var. İşte tam bu noktada mükemmelliğin simgesi olan güllere sahibiz. Ayrıca, sonunda “Samimi romantizm” sözlerine sahipsiniz. Büyük olasılıkla, bu dövme, sevginin mükemmelliğinin nasıl riskli ve hatta tehlikeli olabileceğini sembolize ediyor..

 • İçin en iyisi: Guns and Roses, güllerin daha yumuşak tarafı ve ardından silahların sert tarafı olan erkekler ve kadınlar için uygun, modaya uygun bir silah dövme tasarımıdır.!
 • Tercih edilen mürekkep: Çiçek dövmeli bu tabanca en iyi güller için pembe veya kırmızı mürekkeple ve silahlar için siyahla yapılır.!
 • Nereye: Bu dövme için en iyi yerleştirme fikri omuz ve kollarda.
 • Boy: Orta boy bir dövme, tüm detayları mükemmel bir şekilde yakalamak için idealdir.
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahipseniz bu dövmeyi yaptırabilirsiniz..

2. Tribal Gun Dövme Tasarımları:

kabile silah dövme tasarımları

Bir kabile taslağı almayı seçerek silahınızın sanatsal ve gerçekçi görünmemesini seçebilirsiniz. Silahın şeklini işaretler ve dövmenin yaratıcı ama gerçekçi görünmemesini sağlar. Birkaç kişi tipik nedenlerle silah dövmesini yaptırırken, diğerleri bireysel nedenlerle alabilir. Diğer kişiler, konfigürasyonu beğendikleri için ateşli silah dövmesini giyerler. Her halükarda, silah dövmeleri, doğru ve büyük bir ilgiyle yapıldığında inanılmaz görünüyor. İşte bu fotoğrafta dövme tasarımının ne kadar güzel olduğunu görebilirsiniz..

 • İçin en iyisi: Bu basit silah dövme tasarımı, dövmeye sanatsal ve kadınsı bir görünüm kazandırmayı tercih eden kadınlar için uygundur.
 • Tercih edilen mürekkep: Dövme en iyi siyah renkli mürekkeple yapılır.
 • Nereye: Bu dövme için en iyi yerleştirme fikri omuz ve kollarda.
 • Boy: Güzel bayanların vücutlarında orta boy bir dövme harika görünüyor.
 • Cilt tonu: Orta, hafif ve açık ten tonlarına sahipseniz bu dövmeyi yaptırabilirsiniz..

3. Kadınlar İçin Bel Üzerinde Silah Dövme Tasarımları:

Kadınlar İçin Bel Üzerinde Silah Dövme Tasarımları

Silah Dövmelerinin farklı tipik etkileri vardır. Örneğin, kızlar için silah dövmeleri tehlike ve beceriksizlik hakkında konuşabilir. Yine de, bir kural olarak, sonuçlar ayırt edicidir ve ateşli silahların korkunç bir şeyle bağlantılı olması gerekmez. Silahlar da aynı şekilde saygı ve güvenlik için kullanılabilir. Sizce bu iki silah bu fotoğrafta ne anlatıyor? “Her ne pahasına olursa olsun barışın peşinden koşmak” mümkün olabilir mi?.

 • İçin en iyisi: Bu, en sevdikleri silahları vücutlarına boyayarak oyunu öldürmeyi seven kadınlar için benzersiz silah dövmelerinden biridir..
 • Tercih edilen mürekkep: Dövme siyah renkli mürekkep kullanılarak yapılır.
 • Nereye: Yan gövde, bu silahların arka arkaya görünmesi için en iyi yerdir.
 • Boy: Etkileyici bir görünüm yaratmak için orta büyüklükteki tasarımları tercih edin
 • Cilt tonu: Orta, hafif ve açık ten tonlarına sahipseniz bu dövmeyi yaptırabilirsiniz..

4. Erkekler İçin Yandaki Silah ve Yılan Dövme Tasarımı:

Erkekler İçin Yandaki Silah ve Yılan Dövme Tasarımı

Silahlar ve yılanlar, karıştırılmaması gereken iki şeydir. ‘Üzerime basma’ gibi bir mesaj ekle ve anlamın bundan daha açık olamazdı! Harika görünüyor ve harika bir fikir. Çok sayıda kişi, silah dövmesinin olumsuz sonuçlarla ilgili olduğuna inanıyor; ancak durum bu değil. Ateşli silah dövmesi hem olumlu hem de olumsuz anlam taşıyabilir. Bu, yılanlı en seçkin silah dövme tasarımlarından biridir..

 • İçin en iyisi: Bu, insanları kendileriyle uğraşmamaları konusunda uyarmayı seven kadınlar için en iyi silah dövme tasarımlarından biridir ve eğer yaparlarsa, yankıları şiddetli olacaktır.!
 • Tercih edilen mürekkep: Dövme siyah renkli mürekkep kullanılarak yapılır.
 • Nereye: Yan gövdede veya hatta arkada mürekkepli alabilirsiniz.
 • Boy: Mesajın net görünmesi için orta boy tasarımları tercih edin
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahipseniz bu dövmeyi yaptırabilirsiniz..

5. Bacakta Kafatası Dövme Tabancası:

Bacakta Kafatası Dövme Tabancası

Daha önce de belirtildiği gibi, çok ciddi bir insan değilseniz ve göz korkutucu bir dövmeden ziyade korkak bir dövme arıyorsanız, bu iyi bir fikir olabilir. Bir kafatasına ateş eden bir silah yapabilir ve tüm dövmeye gerçekçi bir görünüm yerine karikatürize bir görünüm verebilirsiniz. Onu renkli hale getirebilir ve daha çekici hale getirmek için birkaç öğe daha ekleyebilirsiniz. Kafatasının silah dövmesiyle birleşimi sonsuza kadar harika bir fikir..

 • İçin en iyisi: Erkekler için yapılan bu çılgın silah dövmeleri, içinizdeki Şeytani tarafınızı gösteriyor. Kafatası ölümü karikatürize bir şekilde temsil eder. Öyleyse, kişiyle uğraş ve Ölümün kendisiyle yüzleşmeye hazırlan.!
 • Tercih edilen mürekkep: Dövme siyah renkli mürekkep kullanılarak yapılır.
 • Nereye: Omuzlar ve kollar bu dövme tasarımı için mükemmel noktalar
 • Boy: Daha iyi görünürlük sağlamak için büyük boyutlu bir tasarım seçin
 • Cilt tonu: Orta veya açık ten rengine sahipseniz bu dövme harika görünüyor..

6. Uyluklarda Seksi Silah Dövmeleri:

Uyluklarda Seksi Silah Dövmeleri

Çoğunlukla, bayanlar uyluk veya yan ateşli silah dövmeleri yaptırdıklarında, onları jartiyerin içine sokarlar. Ancak, bu genellikle gerekli değildir. Bir silah, her halükarda, bir kayışın içinde değilken görüntüsünü ve sağlamlığını koruyabilir. Askılar genellikle yoğun dövmelerine kadınsı bir dokunuş katmak için kullanılır. Yine de belirli bir örnek ekleyerek silahınızı dişi yapabilirsiniz..

 • İçin en iyisi: Bu ters çevrilmiş silah dövmesi, hem erkekler hem de kadınlar için uygun en klas tasarımlardan biridir. Dışarıdan sert bir ceviz gibi görünen kişinin hassas doğasını ortaya çıkarmak için karmaşık bir şekilde tasarlanmıştır..
 • Tercih edilen mürekkep: Dövme siyah renkli mürekkep kullanılarak yapılır.
 • Nereye: Bu tasarım omuzların arkasında yapılması idealdir.
 • Boy: Bu büyük bir silah dövme tasarımı
 • Cilt tonu: Orta veya açık ten rengine sahipseniz bu dövme harika görünüyor..

7. Eldeki Sigara Tabancası Dövme Tasarımları:

Eldeki Sigara Silah Dövme Tasarımları

Bir duman tabancası, bir silahın başka bir tipik ama fantastik temsilidir. Silahlar, güç ve güç için susuzluğu sembolize eder. Dumanlı silahlar, normal tabancalardan daha fazla şiddeti simgelemektedir. Kurşunun çekildiğini ve artık geri almanın mümkün olmadığını gösteriyor. Bu, ellerde modaya uygun ve güzel görünümlü bir silah dövme tasarımıdır..

 • İçin en iyisi: Dumanlı bir silah dövmesi, silahın yeni kullanıldığını ve hala sıcakta olduğunu gösterir. Bu yüzden lütfen vücutlarında bu dövme olan kadın ve erkeklerden uzak durun.!
 • Tercih edilen mürekkep: Siyah mürekkep bu dövme için en iyisi
 • Nereye: Kollar ve ön kollar bu tasarım için en iyi yerleştirme fikirleridir.
 • Boy: Tüm ayrıntıların iyi gösterildiğinden emin olmak için büyük boyutlu bir tasarım seçin
 • Cilt tonu: Orta veya açık ten rengine sahipseniz bu dövme harika görünüyor..

8. Kelimelerle Silahlar ve Güller Dövmesi:

Kelimelerle Silah ve Gül Dövmesi

Silah dövme tasarımları, çeşitli nedenlerle insanlar tarafından tercih edilmektedir. Kişisel bir anlamı olabilir veya bir silahın temsil ettiği genel kanun kaçağı sembolize ediyor olabilir veya insanlar onu sadece iyi göründüğü için bile seçebilirler. İnsanlar kişisel nedenlerle silah dövmesi yaptırdıklarında, anlamı daha belirgin hale getirmek için genellikle birkaç kelime eklemeyi tercih ederler..

 • İçin en iyisi: Bu, küçük bir ilham verici alıntı ile gelen başka bir Guns and Roses dövme tasarımıdır. Bu hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.
 • Tercih edilen mürekkep: Siyah renkli mürekkep bu dövme için en iyisidir
 • Nereye: Omuzlar ve kollar bu dövmeyi yaptırmak için en iyi yerlerdir.
 • Boy: Mesajın net görünmesi için orta ila büyük boyutlu bir tasarım seçin
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahipseniz bu dövme harika görünüyor..

9. Düz Eski Bir Antik Tabanca Dövmeleri:

Düz Eski Antik Tabanca Dövmesi

Dövmenizi, üzerine oyulmuş tüm tasarımları ile basit bir antika tabanca yapabilirsiniz. Tek renkli olarak alabilir veya renkli yapabilirsiniz. Genellikle insanlar silahları kollarına, yanlarına veya bacaklarına dövme yaptırmayı tercih ederler. Bazen bunun için bellerine de giderler. Bu eski okul kız silah dövme tasarımlarından biridir..

 • İçin en iyisi: Bu, vücutlarında gösteriş yapacak kadar cesur kızlar ve kadınlar için en duyusal silah dövme tasarımlarından biridir..
 • Tercih edilen mürekkep: Bunu siyah renkli bir mürekkeple yapın
 • Nereye: Denize yakın olan alt karın bölgesi, bu tasarım için mükemmel bir yer.
 • Boy: Silahın göz kamaştırıcı bir anını vermek için büyük boyutlu bir tasarımı tercih edin
 • Cilt tonu: TAçık ten rengine sahipsen dövmesi harika görünüyor.

10. Bacaklarda Seksi Silah Dövme Tasarımları:

Bacaklarda Seksi Silah Dövme Tasarımları

Silah dövmeleri için en sürekli durumlar gerçekten bacaklar, kollar ve orta taraftır. Bunun arkasındaki amaç, silahların boyundan daha uzun olmasıdır. Ateşli silah dövmesi ana hatlarının cildin sıkı, uzun bölgeleri boyunca ayarlanmasının nedeni budur. Ateşli silah dövmenizin ana hatlarıyla ilgili olarak, neredeyse her şeyi seçebilirsiniz. Eğrisellik, silahların kulplarında son derece iyi görünüyor. Her durumda, silahın yanı sıra başka bir resim de ekleyebilirsiniz..

 • İçin en iyisi: Her zaman tetikte ve hazır olan kadınlar, tavırlarının sembolik bir yorumu olarak bu dövmeyi seçebilirler..
 • Tercih edilen mürekkep: Pembe ipuçlarıyla siyah renkli mürekkebi kullanabilirsiniz.
 • Nereye: Uyluk çevresindeki alan bu tasarım için en iyisidir.
 • Boy: Büyük boy bir silah güzel görünür ve çorabınızın içine gizlenmiş gerçek bir silah yanılsamasını verir
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahipseniz bu dövme harika görünüyor..

11. Sırtta İki Silah Dövmesi:

Sırtta İki Silah Dövmesi

Melek kanatlı silahlar, savaş mesajı yerine bir tür barışı ifade eder. Savaş ve yıkım için kullanılabilir, ancak silahlar barışın korunması ve sürdürülmesi için de kullanılabilir! melek kanatlı silahlar, silahların bu tarafını tasvir etmek ister. Bu silahlar, gerçekçi bir açı vermek için tüm detaylarla zarif bir şekilde yapılmıştır..

 • İçin en iyisi: Arkadaki kanatlı silah dövme tasarımları, savaş yerine barışı seçmek isteyen erkekler için en iyisidir. Yeterince şiddet gördüler ve dostluk yaymak istiyorlar.
 • Tercih edilen mürekkep: Hem tabancalar hem de kanatlar en iyi siyah renkli mürekkeple yapılır.
 • Nereye: Geri, bu tasarım için en iyi yerleştirme fikridir.
 • Boy: Büyük boyutlu bir tasarım, tüm ayrıntıların ortaya çıkması için arka tarafta mükemmel görünüyor
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahipseniz bu dövme harika görünüyor..

12. Kızlar İçin Kurdeleli Kalça Üzerinde Silah Dövme Tasarımları:

Kalça Üzerinde Silah Dövme Tasarımları

Bu tür dövme tasarımı genellikle kızlar içindir. Bacaklarınıza veya kollarınıza alabilirsiniz. Bir kurdele ile yerinde tutulan bir silahı gösterir. Daha kadınsı hale getirmek için kızlar kurdeleyi pembe yapar. Erkekler bu tasarımı tercih ederse, genellikle şeridi bir mermi kayışı ile değiştirirler. Bu aynı zamanda bir aşk silahı dövmesinin sembolüdür..

 • İçin en iyisi: Bu yine dışarıdan sevimli ve masum görünen ama içeride alev alev yanan kızlar için tasarlanmış bir başka en iyi silah dövmesi.
 • Tercih edilen mürekkep: Bu dövme siyah ve kırmızı renkli mürekkep kullanır.
 • Nereye: Duyusal bir görünüm için bu dövmeyi uyluk bölgesine yazdırabilirsiniz.
 • Boy: Orta ila büyük boyutlu bir tasarım, ele alınamayacak kadar iyi görünüyor!
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahipseniz bu dövme harika görünüyor..

13. Kızlar için Silah ve Gül Dövme Tasarımı:

Kızlar için Silah ve Gül Dövme Tasarımı

Silahlar genellikle polisler, ödül avcıları, askerler, avcılar, suçlular vb. ile ilişkilendirilir. Silahlar her zaman kan dökülmesine veya yıkıma yol açmayan mermiler içerir. Bu nedenle, güller ve dikenlerle bir silah yapmak, bir silahın sahip olduğu yıkıcı güzelliğin uygun bir temsili gibi görünüyor..

 • İçin en iyisi: Bu, karışık aşk ve nefret özelliklerini ortaya çıkarmaktan hoşlanan erkekler için popüler silah dövme tasarımlarından biridir.
 • Tercih edilen mürekkep: Konsept, siyah ve kırmızı renkli mürekkepleri kullanır
 • Nereye: Bu tasarım en iyi sırt, boyun ve omuzlarda yapılır.
 • Boy: Bu güzel dövmenin hakkını ancak büyük boyutlu bir tasarım verebilir.
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahipseniz bu dövme uygundur.

14. Uylukta Tabanca Tutacağı Silah Dövmesi:

Tabanca Tabancası Tabanca Dövmesi

Birkaç genç bayan, dövmelerini bir sonraki seviyeye taşımayı seviyor. Bu şekilde, bir kayışa silah takmak yerine, gerçek görünümlü bir silah kılıfı ve bir silah/silah alırlar. Bu dövme pratik görünüyor ve yeni. Genç bir bayan sevimli görünebilir, ancak ateşli silahlar güvenli olmadığı ve bu noktada dövme yaptırmak zor olduğu için gücünü bu şekilde bir dövme ile gösterebilir. Bayanlar kadın olmayı sever.

 • İçin en iyisi: Her zaman nişan almaya hazır kızlara en çok yakışan silah tutacağı konseptinde benzersiz bir tasarım daha.
 • Tercih edilen mürekkep: Konsept, siyah ve pembe renkli mürekkepleri kullanır
 • Nereye: Bu tasarım en iyi uyluklarda yapılır
 • Boy: Bu güzel dövmenin hakkını ancak büyük boyutlu bir tasarım verebilir.
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahipseniz bu dövme uygundur.

15. 3D Silah Dövme Tasarımları:

3D Silah Dövme Tasarımları

Çevrenizdeki insanlara hayatlarının gerçek bir şokunu yaşatmak ister misiniz? Kalabalığı korkudan felç etmek için bu 3D silahın mürekkebini al ve gömleğini çıkar. Çünkü bu görüntünün gerçekçi görünümü böyle. Tabanca tutan bir elin görüntüsü kullanılarak inanılmaz bir canlılık etkisi verilmiştir. Bu, kişinin birinin hareketlerinden ne kadar incindiğinin ve acıya daha fazla dayanamayacağının daha derin bir anlamını ortaya çıkarır..

 • İçin en iyisi: Bu, iyi tonlu bir vücuda sahip olan ve bu harika tasarımı zahmetsizce taşıyabilen erkekler için en uygun olanıdır..
 • Tercih edilen mürekkep: Konsept, siyah ve pembe renkli mürekkepleri kullanır
 • Nereye: Bu tasarım en iyi göğüs bölgesinde yapılır.
 • Boy: Bu tasarımın gerçekçi hissini yakalamak için büyük boyutlu bir tasarım seçin
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahipseniz bu dövme uygundur.

16. Parmak Tabancası Dövme Tasarımları:

Parmak Tabancası Dövme Tasarımları

Oyuncak silahlar yapmak için parmaklarımızı kullandığımız çocukluk günlerinizi hatırlıyor musunuz? Artık bu küçük silahı parmaklarınıza kazıyarak o anıları yeniden yaşayabilirsiniz. Bu çok yaratıcı bir konsept ve harika görünen yeni dövme tabancalarından biri. Bu sadece kızlar için değil, erkekler bile bu güzel silahları parmaklarına kazırlar..

 • İçin en iyisi: Bu basit dövme tabancası hem erkekler hem de kadınlar üzerinde mürekkeplenebilir.
 • Tercih edilen mürekkep: Konsept siyah renkli mürekkep kullanır
 • Nereye: Bu tasarım en iyi parmaklarda yapılır
 • Boy: Küçük boyutlu bir tabanca, parmakların boyutunu eşleştirmek için idealdir
 • Cilt tonu: Bu dövme, açık veya açık ten rengine sahipseniz uygundur.

17. Göğüste Silah Dövme Tasarımları:

Göğüste Silah Dövme Tasarımları

Bu çılgın silah sandığı tasarımı size bir Gangster filmini hatırlatıyor. Görüntü, mermiler, tüfekler ve hatta bir kafatası gibi tüm ayrıntılarla özenle yapılır. Üzerinde “Bir Savaşçı Doğ ve Bir Efsane Öl” yazan yazıtlar bile var. Bu tasarım gerçekten efsanedir, çünkü böyle bir ayrıntı düzeyi ile göz alıcı görünmektedir. Bu harika dövmeyi iyi tonlu vücutlarında taşıyabilen güçlü ve sağlam erkekler için uygundur..

 • İçin en iyisi: Bu Gangster tarzı silah dövmesi erkekler için en iyisidir
 • Tercih edilen mürekkep: Konsept siyah renkli mürekkep kullanır
 • Nereye: Bu tasarım en iyi göğüste yapılır
 • Boy: Büyük boyutlu bir görüntü, tüm ayrıntıları kapsamak için idealdir
 • Cilt tonu: Bu dövme, açık veya açık ten rengine sahipseniz uygundur.

Daha Dövme Tasarımları:

Resimlerle En İyi Silah Dövme Tasarımları 1

Resimlerle En İyi Silah Dövme Tasarımları 2

Resimlerle En İyi Silah Dövme Tasarımları 3

Resimlerle En İyi Silah Dövme Tasarımları 4

Resimlerle En İyi Silah Dövme Tasarımları 5

Resimlerle En İyi Silah Dövme Tasarımları 6

Resimlerle En İyi Silah Dövme Tasarımları 7

Resimlerle En İyi Silah Dövme Tasarımları 8

Resimlerle En İyi Silah Dövme Tasarımları 9

Resimlerle En İyi Silah Dövme Tasarımları 10

Silah dövme Tasarımlarının Zarafetini Korumak İçin Ek İpuçları:

Bu ipuçları, işareti kaçırmadan mükemmel bir silah dövmesi elde etmenize yardımcı olabilir:

 • Silah dövmeleri normalde şiddeti ve kötü doğayı sembolize eder, ancak bunu kastetmezsiniz. Bu nedenle, duygularınızı anlamlı bir şekilde iletmek için çiçekler gibi öğeler bulduğunuzdan emin olun..
 • Dövmelerinize antika bir görünüm kazandırmak için eski tüfek ve tabanca modellerini de seçebilirsiniz..
 • Ayrıntıları tam olarak ortaya çıkarmak için oldukça iyi boyutta bir silah dövmesi tercih edin..
 • Bir tane planlıyorsanız, sanatçınızın 3D dövmeler konusunda bilgili olduğundan emin olmanız gerekir. İstediğinizi elde ettiğinizden emin olmak için seçtiğiniz dövme tabancalarının resimlerini taşıyın..

Son düşünceler:

Umarız bu dövmeler sizin için büyük hedefler belirlemiştir! Bazıları o kadar yaratıcı ki interneti kasıp kavurdu, bu yüzden bu görsellerin en iyilerini sembolik anlamları ve uygunluklarıyla anlamanıza yardımcı olmak istedik. Sloganımız, hayallerinizdeki mükemmel Gun dövmesini elde etmenize yardımcı olmaktır. Bir Silah dövmesi yaptırmak için bir silaha sahip olmanıza gerek olmadığını, ancak gerektiğinde iyi bir şekilde kullanılabilecek bu modern zaman silahının niteliklerine sahip olduğunuzu unutmayın. Kusursuz dövme için bekleyişin sona ermiş görünüyor, o yüzden devam et ve kendini dövmek için en sevdiğin salonu ziyaret et.!