Mücevherler çekiciliği, parıltıyı, şöhreti, kraliyeti ve zenginliği temsil eder. Mücevherlerin parlaklığı ve benzeri görülmemiş güzelliği herkesi nefessiz bırakabilir. Dövme sanatı da bu nedenle bu şanlı konuyu tema olarak benimsemiştir. Mücevherler yüzlerce farklı tür ve biçimde olabilir.

Resimli Mücevher Dövmeleri

Kadınlar ve Erkekler İçin En İyi ve Şık Mücevher Dövmeleri:

Aşağıda, en güzel 9 mücevher dövme tasarımı tasvir edilmiştir..

1. Zümrüt Mücevher Dövmeleri:

Zümrüt Mücevher Dövmeleri

Zümrütün çarpıcı güzelliği zamansız. Zümrüt, yıllardır tüm dünyada kralların ve kraliçelerin tacını aydınlattı. Bu yeşil görkemli mücevherin aurası ve canlılığı, dövmelerinde eşit olarak mevcuttur. Boncuklarla süslenmiş koyu yeşil renkli kalp şeklindeki zümrüt dövmesi bir kolye gibi görünüyor. Tasarım eki, kraliyet cazibesini iletir.

2. Yakut Mücevher Dövmeleri:

Yakut Mücevher Dövmeleri

Yakut, değerliliği ve nadirliği ile bilinen bir taştır. Bu muhteşem yakut mücevher dövmesi zekice tasarlanmıştır. Ayakta duran taş, sanatsal bir şekilde bir gül çalısının ortasına sanatsal bir şekilde yerleştirilmiştir. Güller siyah beyaz olarak tutulmuş, kalp şeklindeki taş ise parlak ve kırmızı parlıyor. Muhteşem bir kreasyon.

3. Küçük Mücevher Dövmeleri:

Küçük Mücevher Dövmeleri

Gerçek hayatta gördüğümüz mücevherin boyutları ile kendinizi mürekkeplendirerek daha gerçekçi bir yaklaşım görselleştirilebilir. Küçük geçici mücevher dövmeleri çok ünlüdür ve vücudun hemen her yerine, tercihen açıkta kalan kısımlara yapılabilir. Parmaklara mürekkeplenen bu güzel küçük dövme tasarımı harika olduğu kadar harika. Süper havalı görünüyor ve onu görenler kesinlikle iki kez bakacaklar..

4. Grafik Mücevher Dövmeleri:

Grafik Mücevher Dövmeleri

Mücevher dövmeleri de yoğun şekilde grafik olabilir. Dövme, her tarafında elmaslarla gömülü kalp şeklinde bir mavi taş gösteriyor. Taşın rengi büyüleyici. Mavinin tonları, ışıltısı, pırlantalar, hepsi gerçeğe yakın görünüyor. Kolunuzda veya boynunuzda gerçekten değerli bir dövme var.

5. Süs Mücevher Dövmeleri:

Süs Mücevher Dövmeleri

Mücevherler en çok bir süs üzerine uygundur. Mücevherlerle süslenmiş kolye, dövme yapıldığında büyüleyici görünüyor. Metalik takı dövmeleri, arkaya, bileklere, kollara veya istediğiniz her yere mürekkeplenebilir. Sadece bir kolye değil, altın dövme takılara veya taç, bilezik, kolye ucu veya aklınıza gelebilecek her türlü süs eşyasına her tür taşla ve her tarzda sahip olabilirsiniz..

6. 3d Mücevher Dövmeleri:

3d Mücevher Dövmeleri

3D efektlere sahip büyük taş boyutunda bir mücevher. Bir şey daha iyi olabilir mi? Kesinlikle herhangi bir mücevher ve herhangi bir rengi seçebilirsiniz. Bir 3D yüzük, kolye ucu veya diğer süs eşyalarına sahip olmak istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. Bağımsız taşlar daha yoğun bir etkiye sahiptir, ancak diğer 3D mücevher dövmeleri eşit derecede harikadır. Sadece asil noktanızı seçin ve mürekkebi alın.

7. Mücevher Füzyon Dövmeleri:

Mücevher Füzyon Dövmeleri

Mücevherler genellikle diğer birçok dövme tasarımında güçlendirici nesneler olarak kullanılır. Mücevherlerin diğer dövme objeleriyle birleşimi harika çalışıyor. Bu güzel dövmede, kalp şeklinde küçük bir kilidi açan anahtarı oval şekilli bir mücevher süslüyor. Dövmenin içsel anlamı, detaylandırma kadar derindir. Bu vücut takısı dövmesinin 3D etkisi vardır. Boncuklu gümüş zincir ve buradaki renklerin kullanımı gerçekten övgüye değer.

8. Elmas Mücevher Dövmeleri:

Elmas Mücevher Dövmeleri

Elmaslar dünyadaki en çarpıcı mücevherlerdir. Pırlantanın güzelliği eşsizdir. Bu elmas dövmesi o kadar şaşırtıcı ki bir partideki tüm gözbebeklerini yakalayacak. Bu dövmede ayrıca 3 boyutlu bir efekt var ve mavimsi renk, mücevherin gerçek güzelliğini anlamamıza yardımcı oluyor. Bu mücevher dövmesini herkesin istek listesinin üstüne çıkaran gölgeleme çalışması olağanüstü..

9. Büyük Mücevher Dövmeleri:

Büyük Mücevher Dövmeleri

Büyük bir mücevher dövmesi ile eğlenceli bölümü eklemeyi deneyin. Mürekkeplenmesi için tercih ettiğiniz yeri seçebilirsiniz. Bu tamamen güzel büyük elmas dövmesi zahmetsizce mükemmel. Buradaki mücevher, sanatçıların hassasiyet seviyesini güçlü bir şekilde vurgulayan dünyadaki tüm parıltıyı yayar. Bu sanat o kadar iyi hazırlanmış ki saatlerce bakılabilir. Alandaki artış, dövme yapan herkesin daha detaylı ve deney dostu olmasına yardımcı olur. Bu durumda deneyin beklentilerin ötesinde başarılı olduğu kesin..

Liste, mücevher dövme tasarımlarının en iyi 9 fikrini içeriyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok başka harika seçenek var. Mücevherler ve mücevherler renkleri ve kıvılcımları ile bilindiğinden, kendinize güzel bir mücevher dövmesi yaptırırken cilt tonunuzu aklınızda tutmayı unutmayın..