Kalıcı dövme yaptırmayı mı planlıyorsunuz? Ama tasarımlar hakkında kafanız mı karıştı? O zaman endişelenme! Bu makaleyi dikkatlice okuyun! Bu makale tam size göre. Dövme, dünyadaki insanların çağlar boyunca üzerinde çalıştığı çarpıcı bir vücut sanatı biçimidir. Tüm görünümünüze tamamen farklı bir anlam sunar ve karakterinize sonsuza kadar kalacak bir stil dokunuşu katar..

Görselli Kalıcı Dövme Tasarımları

Çok çeşitli dövmeler vardır ve her biri farklı bir artı özel anlam taşır. Bu dövmeler, onları özel kılan ince ayrıntılara ve desene sahiptir. Çok çeşitli kalıcı dövme tasarımları vardır ve her birinin kendine yakın kesin bir anlamı vardır..

Resimlerle Güzel Kalıcı Dövme Tasarımları:

Burada, sizi kesinlikle merak edecek, görüntüleri ve anlamlarını içeren 15 birinci sınıf kalıcı dövme tasarımının bir listesini veriyoruz..

1. Kalıcı Çeşitli Dövmeler:

Kalıcı Çeşitli Dövmeler

Dövmeler için elde edilebilecek farklı seçenekler vardır, ayrıca ay, güneş, kelebekler vb. gibi farklı doğa nesnelerini rahatlatır. Farklı anlamları temsil ederler ve genellikle bir hikayeyi ilişkilendirirler. Kozmostaki dövmeler esas olarak umut, iyimserlik ve mutluluğu gösterir. El ve bacaklardaki bu tür dövmeler, benzersiz vuruşları ve çoğunlukla kalıcı dövmeler olan tonları ile muhteşem görünüyor. Kızlar için kalıcı dövme tasarımlarından biridir..

2. Kalıcı Göz Dövme Tasarımı:

Kalıcı Göz Dövme Tasarımı

Arka göz dövmelerindeki fikir, antik kabile kültüründen geldi. Kabile halkı, kaçma şansı olmayan avlarını bilgilendirmek için gözlerini, omuzlarını veya alınlarını boyarlardı. Bu dövme aynı zamanda koruma sembolü olarak da ölçülür. Göz dövmesine giderken kaşları dikkatli seçin. Gözler arasındaki V kızgın bir ifade sunarken, göz hakkında C merak ettiğinizi söylüyor.

3. Kalıcı Köpekbalığı Dövme Tasarımları:

Kalıcı Köpekbalığı Dövme Tasarımları

Kadınlar genellikle ağırbaşlı taraflarını göstermek için yunus dövmelerini tercih ederler. Köpekbalığı dövmeleri oldukça nadirdir ve korkusuzluklarını ve tehlike karşısında cesaretlerini sembolize etmek için ideal bir seçimdir. Köpekbalığı dövmesi, azim ve cesur bir ruh anlamına gelir. Özel köpekbalığı dövmeleri vardır – kabile köpekbalığı tasarımları, mantıklı, aksi takdirde karikatürize edilmiş, kıvrımlı bir kadının vücudunda şaşırtıcı görünen bir tarz. Bu dövmeler çoğunlukla siyah ve gri tonlarında tamamlanmıştır ve oldukça göz korkutucu görünmektedir..

4. Kalıcı Pin Up Kız Dövmesi:

Kalıcı Pin Up Kız Dövmesi

Pin up kelimesi, 2. Dünya Savaşı boyunca 40’lı yıllarda oluşuyordu, kadın yıldızların posterleri ise duygusallığı göstermek için dikiliyordu. Pin up dövme, kadınların duygusallık ile birlikte güçlenmesini gösteren büyük tasarımlardır. Neredeyse tüm pin up dövmeler, cimri giysilerle giydirilmiş özelliklerin duyumsallaştırılmasıyla gerçek veya kurgusal bir karakterin resmidir..

5. Kalıcı Tribal Dövmeler:

Kalıcı Tribal Dövmeler

Eller inanılmaz bir tuval yaratır ve bu nedenle birçok dövme sanatçısı üzerinde tam bir kabile ortamı oluşturmaya bayılır. Kabilelerin geniş kesimine odaklanır ve parmak uçlarını sayarak elin her kenarını kaplar. Akrep atalarının dövmeleri, tasarımın harika bir gösterisini yapan son derece moda dövmelerdir. Erkeklerin çoğu bu tip dövmeleri vücutlarına kalıcı olarak yaptırmıştır..

6. Kalıcı Şeker Dövme Tasarımları:

Kalıcı Şeker Dövme Tasarımları

Şeker dövmeleri aslında tatlı ve eğlenceli görünüyor. Bu kızların dövme tasarımları oldukça nadirdir. Kişiliğinizin eğlenceli yanı sıra şımarık sevimli yanını ortaya çıkarırlar. Doğru dövmeyi seçmek kesinlikle her bakanın dikkatini çekecektir. Bu dövmeyi yapmak için parlak artı canlı renkler kullanılır. Cupcakes, tatlı tarafınızı ortaya çıkaran tüm şeker dövme tasarımları arasında en sevilen favoridir. Kim bu güzel dövmeyi sevmez ve kalıcı olarak arkada gösteriş yapar..

7.  Erkekler İçin Kalıcı Korku Dövmeleri:

Erkekler İçin Kalıcı Korku Dövmeleri

Bu dövmeler, göz korkutucu tasarımları ve dokuları ile de çekicidir. Bu dövmeler, insanların dikkatini çekmek ve sık sık onları heyecanlandırmak için ellere mürekkeplenir. İskelet artı kafatası tasarımı aynı zamanda beğenilen bir korku dövmesi figürü ve yumruklara güçlü bir görüntü yerleştiriyor. Kafatasları da bir tehlike işaretidir ve çoğunlukla yalnızlığı tercih eden kız ve erkek çocuklar bu seçeneği tercih eder. Karanlık ve gizemli temalar, herkesi muhteşem bir görüntüyle büyüler.

8. Kalıcı Ünlü Dövmeleri:

Kalıcı Ünlü Dövmeleri

Bu tür dövmeler, ideal karakterlerinin resmini ellerine damgalamayı seven birkaç hayran tarafından da tercih edilir. Sadece yetenekli dövme sanatçıları kişiyi doğru şekilde görüntüleyebilir. Uygun vuruşlarla oldukça sürükleyici görünüyor. Bu, erkekler için popüler kalıcı dövme tasarımlarından biridir..

9. Kalıcı Çiçek Dövme Tasarımı:

Kalıcı Çiçek Dövme Tasarımı

Ayrıca insanlar, geniş bir tasarım ve renk seçeneği sunduğu için çiçek tasarımlarını sergilemeyi tercih ediyor. Çiçekler, muhteşem yaprakları ve girdapları ile büyüleyici görünüyor. Tüm elleri kaplar ve toplantılarda yüksek sesle gösteriş yapılabilir..

10. Kalıcı Dini Semboller Dövme Tasarımı:

Kalıcı Dini Semboller Dövme Tasarımı

Dövmelerin gerçek anlamı, biz ölene kadar bizimle kalabilen tasarımlardır ve bunlar aynı zamanda nereye gidersek gidelim yanımızda taşıyabilecek tek şeydir. Yüce Allah’ın varlığını her zaman yanımızda bulundurmaya ne dersiniz? Aslında kalıcı dövme tasarımları şeklinde vücudumuza dini semboller ve işaretler yazdırabiliriz. Bunlar, bir insanın çok dindar bir zihniyete sahip olması ve bizi her zaman kutsayan yüce güce inanması için yeterli tasvirlerdir. Üç dişli bir haç veya bir “Om” veya belki bir “Swastik” bu tip için çok iyi fikirlerdir..

11. Kızlar İçin Kalıcı Deniz Kızı Dövmeleri:

Kızlar İçin Kalıcı Deniz Kızı Dövmeleri

Hareketli ve çok renkli dövmeler yaptırmanın yeterince olgun görünmeyeceğini düşünüyor musunuz? O zaman endişelenecek bir şey yok çünkü yetenekli dövme sanatçıları en sevdiğiniz fikirleri istediğiniz gibi özelleştirebilir. Burada, büyüdüğünüz her türlü karakterle kalıcı dövmelerden bahsediyoruz. Bu resimde bir deniz kızı görüyoruz ama ondan esinlenilmiş ve biraz daha olgunlaşmış bir versiyonu olmasına rağmen kesinlikle çok yaygın Disney prensesi değil. Bu kolej kızlar için mükemmel bir şekilde uygundur.

12. Kalıcı Kolye Dövme Tasarımı:

Kalıcı Kolye Dövme Tasarımı

Kolye dövmeleri tüm erkekler ve kadınlar arasında çok yaygındır ve boyun dövmeleri için büyük ve küçük her türlü tasarımı denerler. Bu, boynunuza kesinlikle boyun danteli gibi görünen ve kesinlikle güzel bir dövme tasarımı alabileceğiniz inanılmaz bir el işi. Bu özel tasarım tipik bir kadın tipi tasarımdır, ancak kabile savaşçı desenlerine bir dokunuşla daha cesur olanları elde edebilirsiniz ve erkekler onları gerçekten çok çekici bulabilir. Bu, şimdi en son çizelgelerdeki en popüler dövme tasarımlarından biridir..

13. Kalıcı Aile Portresi Dövmeleri:

Kalıcı Aile Portresi Dövmeleri

Tüm ailenin vücuda mürekkeplendiği böyle kalıcı dövmeler görmek şaşırtıcı. Resimde açıkça görebileceğiniz gibi, adamın sırtının alt kısmında karısının ve iki çocuğunun dövmesi var ve bu çok harika görünüyor. Bunun başka bir dövme tasarımcısı ile mümkün olmadığı ve bunun için uzman bir profesyonele başvurmanız gerektiği bir gerçektir. Bu, ailenize onları ne kadar sevdiğinizi göstermenin en düşünceli yollarından biridir ve onlara karşı duygularınızı ifade ederken bundan daha iyi bir sürpriz olamaz..

14. Bilekte Kalıcı Müzik Notaları Dövmesi:

Bilekte Kalıcı Nota Dövmesi

Küçük dövmeler hem erkek hem de kadın üzerinde sevimli ve çekici görünür ve kalıcı bir dövme tasarımı ise daha da iyidir. Bu dövmeler söz konusu olduğunda da birçok seçenek elde edebilirsiniz ve onlar da çok uygundur. Bunun nedeni, vücudun herhangi bir yerine mürekkeple istediğiniz herhangi bir şeyi alabilir ve sonra bunları gösteriş yapabilir ve ihtiyaca göre saklayabilirsiniz. Özellikle buna gelmek, ritmin her zaman yanlarında olmasını isteyen ateşli müzik severler için bir nota niteliğindedir. Bu, çocuklar için popüler kalıcı dövmelerden biridir.

15. Kalıcı Güzel Alıntılar Dövme Tasarımı:

Kalıcı Güzel Alıntılar Dövme Tasarımı

Hayatımızda her zaman motivasyona ihtiyaç duyarız ve kendimizi moralsiz hissettiğimizde bizi cesaretlendirebilecek ve moralimizi yükseltebilecek insanların yanında olmaktan her zaman hoşlanırız. Zaten bir parçamız olduğu için ruhumuzu bir anda ayağa kaldırabilecek dövme tasarımlarından birine sahip olmaya ne dersiniz? Dövme olarak alabileceğiniz ve onları şık bir şekilde sergileyebileceğiniz güzel ve cesaret verici alıntılardan bahsediyoruz. Bunları güzel yazı tiplerinde yaptırabilir ve daha sonra şeritler, kalpler veya yıldızlar gibi diğer güzel desenler ve tasarımlarla veya bu konuda ne istersen onu detaylandırabilirsin. Bu, kadınlar için kalıcı dövme tasarımlarından biridir..