Dövmeler vücutta kalıcı vücut sanatı olarak işaretlenir. Dövmeler bile geçici olarak lekelenir. Dövme Alıntılar çeşitli stil ve tasarımlarda işaretlenmiştir. Dövmeler çeşitli modellerde yapılmakta ve ihtişamıyla tüm insanlığa dokunmaktadır. Modern günlerde, dövmeler oluşturmak için özel iğneler kullanılır. Son derece doğrulanmış makineler kullanılarak dövme tasarımları lekelenir. Dövme tasarımları çiçekler, hayvanlar, doğa vb. gibi birçok stili içerebilir. Bu dövmeler birbiri ile kombinasyon halinde olacaktır. Bazıları alıntılar, sözler, resimler, kelimeler, resimler ve cümleler içerir. Bunlar şık bir şekilde bir mesaj olarak temsil edilir.

Resimlerle En İyi Dövme Alıntıları

Dövme fikirlerinden alıntı yapmadan önce takip edilmesi gereken önemli unsurlar, dövmenin tasarımı, rengi, kelimelerin veya resimlerin yazı tipi boyutudur ve büyük kısmı hangi dilde yazılması gerektiğidir. Dil herhangi bir ülkeden olabilir, ancak sizi büyüleyebilmesi için dövme şık bir şekilde yapılmalıdır..

İnsanlar, oldukça etkileyici buldukları ve başkalarının önünde gösteriş yapmayı sevecekleri benzersiz alıntı dövmelerini kullanırlar. Dövme alıntıları, küçük veya büyük herhangi bir uzunlukta olabilir. Bunda böyle bir sınırlama yoktur. Ancak cildinizin zarar görmemesi için güvenilir bir mağazadan yaptırdığınızdan emin olmanız gerekir..

Resimlerle En İyi Dövme Alıntıları:

Aşağıdakiler, insanlar arasında büyük ölçüde görülen en iyi dövme alıntılarının kategorileridir. Tırnak içindeki bazı kategoriler, farklı alıntı türleri için belirtilecektir. Burada, mürekkeplenmeniz için size ilham vermesi gereken resimlerle 25 iyi dövme alıntısı sunuyoruz.!

1. Aşk Alıntı Dövmeler:

Aşk Alıntı Dövmeler

Aşk sonsuzdur. Hayatın bir parçasıdır. Bu dünyada her birey doğumdan ölüme kadar aşkı yaşar. Aşk, kişinin hayatında birçok değişiklik getirir. Aşk, hissedilmesi gereken bir duygudur. Bireysellik tarafından gösterilir ve deneyimlenir. Ebeveynlerden daha iyi olana kadar aşk yaşanacaktır. Gençlik evrelerinde aşk, yaşamda değişiklikler getirecektir. Bu nedenle, aşkla ilgili bu alıntı dövme fikirleri, kesinlikle kişinin mürekkeplenmek istemesini sağlayacaktır. Bazı aşk sözleri örnekleri şöyledir: “Aşk, bir kadının hayatının tarihidir; erkeklerde bir bölümdür”, “Hepimiz aşk için doğduk, varoluşun esası ve tek sonu budur.” vb. Bu alıntılar, görüntülerin bir kombinasyonu ile lekelenecektir..

Ünlü dövme alıntılarıyla da mürekkeplenmeyi seçebilirsiniz. Aşk sözleri açıklayıcıdır ve sevginizi diğerine göstermenin en iyi yoludur..

 • Gövde Yerleşimleri: Bu alıntılar, arkada, boyun bölgesinin altında işaretlendiğinde mükemmel görünüyor.
 • Renk: Kırmızı ile daha sembolik bir görünüm verecek ve kendisi için konuşacak.
 • Boy: Bu boyut teklife göre değişir.
 • Cilt tonu: Bu dövme alıntıları, açık ten için en uygunudur.
 • Uygun Cinsiyet: Bu ilham verici dövme alıntısı hem erkekler hem de kızlar için çok uygundur..

2. Mizah Alıntı Dövme:

Mizah Alıntı Dövme

Mizah, kişinin bireyselliğinin bir tür ifadesidir. Gülme, keder, ağlama, kızgınlık, nezaket vb. içerir. Hint teorisine göre mizah, bir kişinin dokuz farklı senaryosundan oluşur. Bir kişinin bu dokuz farklı duygusuyla ilgili herhangi bir alıntı, mizah kategorisine girer. Bu mizahın bazı alıntıları “Çok kitap, çok az zaman”. Alıntı çok kısa olacak, ancak alıntı anlamı çok sıra dışı olacak. Alıntılar izleyicilere çok mükemmel anlamlar verecektir. Mizah alıntıları, duygularınızı doğru şekilde ifade etmek için yararlıdır. Bu alıntılar olağanüstüdür ve bunların seçimi kişilere göre değişir.

 • Gövde Yerleşimleri: Bu kısa dövme alıntıları omuzlarda mükemmel bir şekilde görüntülenebilir.
 • Renk: Siyah renk bu alıntı dövmeleri için en iyisini yapar.
 • Boy: Boyut kısadan uzuna değişebilir.
 • Cilt tonu: Bu popüler dövme alıntıları, açık ve esmer ciltlerde iyi görünebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Erkekler için en uygun.

3. Hayat Dövmeleri Alıntı:

Hayat Dövmeleri Alıntı

Hayata dair çok güzel sözler bile var. Burada yaşamı anlatmaya özel bir gerek yok; herkes için ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu, Tanrı tarafından her birimize verilen unutulmaz bir hediyedir. Hayat bize iyiyi ve kötüyü öğretir. Farklı türde insanları deneyimler, doğaları her şeyi.

Büyük insanlar hayat hakkında çeşitli alıntılar yaptılar. Bazı yaşam alıntı örnekleri şunlardır: “Hayat, kendinizi bulmakla ilgili değildir. Kendini yaratmaktır.”, “Hayat çözülmesi gereken bir sorun değil, yaşanması gereken bir gerçektir.” Vb. Hayattaki bu dövme alıntıları, bugün trend olanlardır. Hayat dövmesi alıntıları, hayatın gerçek özünü sergiliyor. Bu dövmelerin sembolik bir anlamı ve zarif bir dış görünüşü var..

 • Gövde Yerleşimleri: Bu anlamlı dövme tırnaklarının yerleşimi, karın bölgesi çevresinde mükemmeldir..
 • Renk: Kahverengi veya Siyah renk buraya en çok yakışabilir.
 • Boy: Genellikle büyük beden, bu harika dövme alıntıları için en uygunudur..
 • Cilt tonu: Bu popüler dövme alıntıları neredeyse tüm cilt tipleri için uygundur..
 • Uygun Cinsiyet: Bu dövme alıntıları kızlar için mükemmel.

4. Bilgelik Dövmeleri Alıntılar:

Bilgelik Dövmeleri Alıntıları

Bilgelik, deneyime, bilgiye sahip olma, iyi yargılarda bulunma ve başkalarına bilge olma niteliği olarak tanımlanır. Başkalarına iyilik yapmak için düşünmenin doğasını verir. Bunların hepsi bilgeliğin altında gelir. Bilgelik ile ilgili birçok alıntı var. Bunlardan biri “Olumlu olamıyorsanız, en azından sessiz olun”. Dövmeler için böyle kısa anlamlı alıntılar, daha azının daha fazla olduğunu düşünenler için en iyisidir! Bilgelik dövmeleri alıntıları olumlu hisler getirir. Bu olumlu hisler, bireyin hayatı dolu dolu yaşamasını sağlar..

 • Gövde Yerleşimleri: Kollarda maksimum kapsama alanı burada iyi görünüyor.
 • Renk: Bu dövme alıntı fikirleri için siyah renk en uygunudur.
 • Boy: genellikle kısa alıntılar ciltte harika görünür.
 • Cilt tonu: Bu kısa dövme alıntıları, esmer cilt tonunda daha hoş.
 • Uygun Cinsiyet: Tüm cinsiyet tipi için bu takım elbise.

5. Tanrı Alıntı Dövmeleri:

Tanrı Alıntı Dövmeler

Tanrı dünyanın yaratıcısıdır. İnsanların onun hakkında ifade edecek bir sözü yok. Bu dünyadaki herhangi bir kişi doğrudan Tanrı’ya bağımlıdır. Tanrı kutsal kitaplarda güzel sözler vermiştir. Tanrı ile ilgili bir alıntı, “Bir kişi başlarsa bir adım, o zaman tanrı bize bir hedefe ulaşmak için bize ulaşmak için daha fazla adımla gelir”. Bu, ruhani olan ve kendilerini modaya uygun bir şekilde etkilemeyi seven hem erkekler hem de kadınlar için uygundur. Tanrı, dövmelerin dini olduğunu söylüyor. Bu tür dövmeler güzel sözler içerir.

 • Gövde Yerleşimleri: Koldaki bu alıntı dövmeler o bölgede kusursuz görünüyor.
 • Renk: Bu dövmeler siyahta en iyi görünüyor.
 • Boy: Alıntılanan boyuta bağlıdır; genellikle kısa boy iyi görünür.
 • Cilt tonu: Hint cilt tonu genellikle bu dövmelerin mürekkeplenmesi için uygundur..
 • Uygun Cinsiyet: Genellikle hem erkekler hem de kadınlar için uygundur.

6. Para Dövmesi Alıntısı:

Para Dövme Alıntı

Para dünyayı yöneten kişidir ve Para dünyadaki her insan için çok değerlidir. Herkes arasında birinin konumunu belirler. Bir kişinin durumunu temsil eder. Yeryüzünde bir yaşam sürmek için insanın paraya ihtiyacı vardır. Para ile ilgili birçok alıntı var. Bunlardan biri “Para eksikliği tüm kötülüklerin anasıdır”. Bu dövme alıntısı çok etkileyici ve güzel. Bu erkekler için iyi bir dövme teklifi. Para dövmesi alıntıları bugün bir bireyin finansal durumu hakkında çok şey içeriyor. Ayrıca günlük hayatımızda paranın önemini anlatıyor..

 • Gövde Yerleşimleri: Bu, en iyi el dövmesi alıntılarından biridir..
 • Renk: Kırmızı, Siyah renk buraya en çok yakışabilir.
 • Boy: Bilekte çok büyük dövme yapılamaz; doku ve sanat formu nedeniyle yine de öne çıkacak.
 • Cilt tonu: Adilden esmer ten rengine kadar herkes bu dövmeyi tercih edebilir..
 • Uygun Cinsiyet: Bu erkekler için uygun iyi erkek dövme tırnak.

7. Ölüm Üzerine Dövme Alıntısı:

Ölüm Üzerine Dövme Alıntısı

Her canlı bir aşamada dünyayı terk etmelidir. Bir kişiyi tümden tamamen ayırır. Ölümün asla ima ile gelmediği söylenir. Ölüm, tüm canlılarla ilişkiyi koparır. “Ölüm korkusu, yaşam korkusundan kaynaklanır. Dolu dolu yaşayan bir adam her an ölmeye hazırdır.” Bu popüler dövme alıntıları, felsefeyi ve hayatı sevenler tarafından yazılabilir. Ölümle ilgili dövme alıntıları, ölümden sonra yalnız bırakılmanın gerçek özünü ifade eder. Bu dövmeler açıklayıcı.

 • Gövde Yerleşimleri: Bu dövme ellerde ve kollarda harika görünüyor.
 • Renk: Sırt, bu dövmeler için mükemmel bir yerleşimdir..
 • Boy: Tekliflere bağlıdır, boyut değişebilir.
 • Cilt tonu: Adil cilt tipi insanlar bunu mürekkeplenmek için tercih edebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Bu bir erkek için en iyi dövme alıntıları.

8. Mutluluk Sözleri Dövme:

Mutluluk Sözleri Dövme

Mutluluk sağlığınız için iyidir. Mutlu olmak insana tüm kederleri ve üzüntüleri unutturacaktır. Bu dünyadaki her insan mutlu yaşamaya çalışır. Bir kişi tatmin olduğunda gelir. Mutlulukla ilgili bir alıntı, “Kızgın olduğun her dakika için altmış saniyelik mutluluğu kaybedersin” dir. Mutluluk alıntıları dövmesi, ne zaman sinirlenseniz veya gergin olsanız öfkenizi yeniden kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu dövmeler göze hitap ediyor.

 • Gövde Yerleşimi: Bilek alıntı dövme bunun için iyi görünüyor.
 • Renk: Kahverengimsi ton ile siyahımsı arası burada harika görünecek.
 • Boy: Küçük boyutlu dövme bu sanat için yeterince iyi.
 • Cilt tonu: Hint cilt tonuna çok uygun, herkes bu mürekkebi almayı tercih edebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Kızlar ve erkekler için alıntı dövmeler, ikisi de bunu tercih edebilir.

9. Şiir Alıntı Dövmeleri:

Şiir Alıntı Dövmeler

Şiir, bir şeyi veya insanı güzel bir şekilde tanımlamanın bir yoludur. Şair, bir nesneyi birkaç kelimeyle olağanüstü bir şekilde anlatır. Şiirle ilgili bir alıntı, “Düşüncelerinizle barışık olmayı bıraktığınız zaman konuşursunuz.” Bu alıntıda daha az kelime var ama mükemmel anlamları var. Şiir alıntı dövmeleri, içsel anlamınızı gösterir. Bu dövmeler güzel ve mesaj odaklı.

 • Gövde Yerleşimleri: omuz alıntı dövmeler bu formda harika çalışıyor.
 • Renk: Bu dövme için siyah veya koyu mavi renk takip edilebilir.
 • Boy: Genellikle, büyük boy bir dövme, bu dövmeyle kalabalığın arasından sıyrılmanızı sağlayabilir..
 • Cilt tonu: açık tenli insanlar bunu diğerlerine tercih edebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Bu kadınlar için dövme alıntıları olabilir.

10. Eğitim Alıntı Dövme:

Eğitim Alıntı Dövme

Eğitim birey için çok önemlidir ve Eğitim insanı saygın kılar. Bir insana iyiyi ve kötüyü öğretti. Bir alıntı, “Zeka artı karakter – gerçek eğitimin amacı budur.” Bu alıntıyı okumak için bir kişinin eğitimli olması gerekir. Eğitimde mevcut olan çeşitli alıntılar vardır. Eğitim alıntı dövmeleri olağanüstü. Bunlar yararlı eğitim gerçeklerine dayanmaktadır.

 • Gövde Yerleşimleri: bu tip için bilek dövmeleri tırnak takip edilebilir.
 • Renk: Turuncu ve kırmızının siyah renkle karışık karışımı buraya en çok yakışır.
 • Boy: Büyük boy dövme bu sanat için harika görünebilir.
 • Cilt tonu: Bu, tüm cilt tonlu insanlara uyabilir.
 • Uygun Cinsiyet: Bu dövme her iki cinsiyet için de çok uygundur..

11. İlham Alıntı Dövmeleri:

İlham Alıntı Dövmeler

Her insan birinden ya da diğerinden ilham alacaktır. Sözler hayatta iyilik için ilham verecek. İyi bir doğa yaratırlar, hayatta hedefler belirlerler. İlham veren sözler bizi ekipte özel kılıyor. Çok ilham veren bir alıntı, “Düşünme ya da yargılama, sadece dinle”. Bunlar daha az kelime içerir, ancak büyük bir anlamı vardır. İlham tırnak dövmeleri, cildinizde işaretlemeyi seveceğiniz bir şeydir. Bu dövmeler, ara sıra ilham vererek içsel gücü artırır..

 • Gövde Yerleşimleri: Bu dövme sırtta, boyun bölgesinin arkasında harika görünüyor.
 • Renk: Siyah renk bu dövmeye hacim katacak.
 • Boy: a Burada çok büyük olmayan dövme gerekli.
 • Cilt tonu: Açık tenli insanlar bu dövmeyi diğerlerine tercih edebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Bu erkekler ve kadınlar için iyi çalışıyor.

12. Alıntılar ile Zaman Dövmesi:

Tırnaklı Zaman Dövmesi

Evrende zaman çok önemlidir. Dünyada her şey birkaç saniyeliğine durabilir ama zaman dinlenmek için bir saniye bile durmaz. Bir örnek için zamanında bir alıntı. “Zaman değerli onu akıllıca kullan.” Alıntıyı akıllıca anlayan bir kişi alıntıyı takip edecektir. Bu, erkekler için en iyi dövme tırnak tasarımlarından biridir. Tırnaklı zaman dövmesi bizi zamanın gerçek değeri konusunda eğitir. Ayrıca ekli alıntılar da dakik olduğunu hatırlatıyor..

 • Gövde Yerleşimleri: Omuz vücut tırnak dövme burada iyi çalışıyor.
 • Renk: Bu dövme tasarımı için siyah kutu ile kırmızımsı gölge uygun.
 • Boy: Daha geniş ve daha kısa boyut burada mükemmel görünüyor.
 • Cilt tonu: Hintli cilt tonlu insanlar devam edebilir ve bunu şüphesiz mürekkebi alabilirler..
 • Uygun Cinsiyet: Bu, erkekler için en iyi dövme alıntıları arasında.

13. Başarı Alıntı Dövmeleri:

Başarı Alıntı Dövmeler

Başarı, çok çalışmanın meyvesidir. Bu bir Başarı şu veya bu şekilde kazanılabilir. Bir kez başarıya ulaşıldığında, her zorluk hatıralardan kaybolur. Bir alıntı, “Başarı asla size gelmez; sen ona git.” Bu kısa ve basit alıntılar vücudun herhangi bir yerinde lekelenmiştir. Bilek alıntı dövmeleri olarak harika görünüyorlar. Başarı alıntı dövmeleri etkileyici bir dış görünüme sahiptir. Ayrıca üzerindeki alıntı, kişiyi başarıya bir adım daha yaklaştırıyor..

 • Gövde Yerleşimleri: Bilek dövmesi burada bu yerleşim için daha uygun.
 • Renk: Siyah renk bu tarz için zarif ve en iyisi olabilir.
 • Boy: Kısa boy dövme bu tasarımla harika olur.
 • Cilt tonu: Açık ten tonu insanlar bu dövme tasarımıyla diğerlerine göre iyi görünebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Bu, kadınlar için en iyi alıntı dövmelerinden biridir..

14. Alıntı Dövmelerinin Başarısızlığı:

Alıntı Dövmelerinin Başarısızlığı

Her insanın hayatındaki başarısızlığı. Her birey hayatında en az bir kez başarısızlığı tadacaktır. Başarısız olduklarında, başarmak için güçlü bir istek yaratılır. Bakış açısıyla birçok alıntı okundu. Winston Churchill, “Başarı nihai değildir, başarısızlık ölümcül değildir: Bu sayıya devam etme cesaretidir” diyor. Kadınlar için en iyi dövme tırnak tasarımlarından biridir. Başarısızlık alıntıları, başarı için en iyi çabayı göstermeye ilham verir. Bu dövmelerin derin bir anlamı var ve ifade edecek çok şeyi var..

 • Gövde Yerleşimleri: Bu dövme uylukta harika görünüyor.
 • Renk: Bu dövme sanatına en çok mavi veya siyah renk yakışabilir..
 • Boy: Burada ne kısa ne de çok uzun boy iyidir.
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahip kişiler, yerleşim nedeniyle bu dövmeyi tercih edebilirler..
 • Uygun Cinsiyet: Bu kızlar için mükemmel dövme tırnak.

15. Dostluk Dövmesi Alıntıları:

Dostluk Dövmesi Alıntıları

Dostluk, kulağa kulağa hoş gelen bir kelimedir. Bir arkadaş, tüm duygularımızı paylaştığımız bir kişidir. Ve bir arkadaş, tüm işler için bizimle olacak olandır. “Gerçek dostları bulmak zor, ayrılmak daha zor ve unutmak imkansız” bu alıntı kalbe dokunuyor. Bu popüler dövme alıntıları herkese iyi görünüyor. İki en iyi arkadaş, arkadaşlıklarının bir sembolü olarak bunu yaptırmayı da seçebilir. Arkadaşlık dövmeleri, iki arkadaş arasındaki bağı temsil eder. Daha spesifik olmak gerekirse, aynısı unutulmaz bağlar sergiliyor.

 • Gövde Yerleşimleri: bunun için en iyi bilek alıntı dövme takımları.
 • Renk: Genellikle siyah renk iyi olabilir.
 • Boy: İyi bir uzunluğa sahiptir; bu nedenle, küçük boyutlu bir dövme bu alıntı için iyi çalışabilir.
 • Cilt tonu: Hint cilt tipi bu dövme için iyi çalışabilir, her durumda ikinci bir düşünceye gerek yok.
 • Uygun Cinsiyet: Bu hem erkekler hem de kadınlar tarafından mürekkeplenebilir.

16. Özgürlük Alıntı Dövmeleri:

Özgürlük Alıntı Dövmeler

Özgürlüğün birden fazla anlamı vardır. Tutsak veya köle olma durumu olarak tanımlanır. Dövmeler, özgürlüğün anlamını tasvir eden görüntü ile lekelenebilir. “Özgürlük ruhun oksijenidir” gibi başka özgürlük alıntıları da yapabilirsiniz. Bunlar günümüzün moda pazarında modaya uygun ve şıktır ve hem erkekler hem de kızlar için harika çalışır. Dövme özgürlüğünün farklı anlamları vardır. Bu dövmeler benzersizdir ve çeşitlerinden biridir. Üstelik tercih edilen seçenekler arasında.

 • Gövde Yerleşimleri: Bu, hiç şüphesiz omuzlarda mükemmel çalışır.
 • Renk: Siyah gölgeli kırmızı renkli mürekkep bu dövme için harika görünüyor.
 • Boy: Bu alıntı ile küçük boyutlu dövme burada yapılabilir.
 • Cilt tonu: Açık tenliler, renk çeşitliliği nedeniyle bu dövmeyi tercih edebilir..
 • Uygun Cinsiyet: Erkeklere çok yakışıyor; ancak, kadınlar da bunu yapmayı seçebilir.

17. Müzik Alıntı Dövmeleri:

Müzik Alıntı Dövmeler

Müzik hayatta hayati bir rol oynar. Müzik de insana tüm gerilimleri, endişeleri unutturur ve kalbe tüm gerilimlerden arınmış hissettirir. Bir dövme, kalbe dokunan harika alıntılara sahip müzik aletleriyle boyanabilir. “Müziğin işlevi, bizi bilinçli düşüncenin zulmünden kurtarmaktır”, kişinin hissini gösteren bir alıntıdır. En iyi trend kadın alıntı dövmelerinden biridir. Müzik alıntı dövmeleri, müzik severler için mükemmeldir. Bu dövmeler benzersiz bir dış görünüme sahiptir ve kalabalığa ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için ilham verir..

 • Gövde Yerleşimleri: Omuz alıntı dövme yerleştirme bu trend için harika görünüyor.
 • Renk: Siyah, bu dövme tasarımı için mükemmel bir renk..
 • Boy: Daha geniş ve daha kısa, boyut çok önemli değil, orta boy burada iyi iş görebilir.
 • Cilt tonu: Gölgeli cilt tonu insanlar bunu mürekkeplendirmek için en uygunudur.
 • Uygun Cinsiyet: Bu, kızlar ve kadınlar için en iyi alıntı dövmeleridir..

18. Kurgu Alıntı Dövme:

Kurgu Alıntı Dövme

Kurgu, nesir ve roman edebiyatı olarak tanımlanır. İnsanların hayali olaylarını anlatır. Kurgu alıntısı, onu okuyan bir izleyiciye doğrudan ulaşacaktır. Kurgu ayrıca hangi bir şeyin icat edildiğini veya doğru olmadığını açıklar. “Kurgu, hayatın bizi inkar ettiği ikinci şansı verir”, bir kurgu örneği için bir alıntıdır. Bu, erkekler için popüler dövme tekliflerinden biridir. Okumayı ve edebiyatı sevenler, tereddüt etmeden bu tür dövmeleri yaptırmaya devam edebilirler. Kurgu alıntı dövmeleri açıklayıcıdır. Bunlar ilişkilendirilebilir ve izleyiciyi hayali olayları özetlemesi için etkiler..

 • Gövde Yerleşimleri: Omuz dövme tırnakları en iyi görünebilir. Bunları kollara bile koyabilirsiniz.
 • Renk: Kahverengi veya siyah renk buraya çok yakışacak.
 • Boy: Bunlar iyi bir uzunluğa sahiptir, dolayısıyla küçük boyutlu bir dövme iyi görünebilir ve iyi oturabilir.
 • Cilt tonu: Açık tene diğer ten rengine sahip insanlardan daha çok yakışır.
 • Uygun Cinsiyet: Bu, en iyi seçilmiş erkek alıntı dövmelerinden biridir..

19. Kızlar için Motivasyonel Alıntı Dövmeler:

Kızlar için Motivasyon Alıntı Dövmeler

Her birey, alçaldıklarında kendilerini motive etmeye ihtiyaç duyar. Depresyonda olduklarında motivasyonel alıntılar okurlarsa, bu hayatlarını değiştirecektir. Motivasyon örneği olarak bir alıntı, “Dağı hareket ettiren adam, küçük taşları uzaklaştırarak başlar” şeklindedir. Burada “Yapabileceğine inandı, yaptı” sözü kızlar için mükemmel bir şekilde uygundur. Kadınlar için en şirin dövme tırnak. Motivasyon, kızlar için dövmelerden alıntılar açıklayıcıdır. Bu özel dövmeler zarif bir dış görünüme sahiptir ve etkileyicidir..

 • Gövde Yerleşimleri: Buradaki resimde gösterildiği gibi karın bölgesi harika görünüyor.
 • Renk: siyah mürekkeple etkileyici, herkes başka bir koyu renkle gidebilir.
 • Boy: Küçük yazı tipi ile uzun boy bu popüler alıntı dövmeleri için harika görünebilir.
 • Cilt tonu: Açık tenli kızlar bunu diğerlerine tercih edebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Yukarıdaki resimdeki bu alıntı, kadınlar için en iyi alıntı dövmelerinden biridir..

20. Cesaret Dövmesi Alıntıları:

Cesaret Dövmesi Alıntıları

Cesaret, kişinin cesaretini korkutan bir şeyi yapabilme yeteneği olarak tanımlanır. Bir insanın hayatında ne pahasına olursa olsun bir hedefe ulaşmak için cesarete ihtiyacı vardır. Cesaret insanı çok güçlü kılar. Cesaret dövme alıntıları özlü ve basittir. Örnek için bir alıntı “Büyümek ve gerçekte olduğunuz kişi olmak cesaret ister.” Cesaret dövmesi alıntıları, kişinin içsel gücü hakkında çok şey söyler. Bu dövmeler zarif bir dış görünüme sahiptir ve cilt üzerinde işaretlenmek için mükemmeldir..

 • Gövde Yerleşimleri: Bilek tırnak dövmeleri buraya yerleştirilmek için en iyisi olabilir.
 • Renk: Hayat ve cesaretle ilgili bu tür dövmeler için daha koyu bir kahverengi tonu en iyisi olacaktır..
 • Boy: Bu alıntılar genellikle uzundur, bu nedenle küçük boyutlu dövmeler işe yarayabilir.
 • Cilt tonu: Hemen hemen tüm cilt tonlarında insanlar bu mürekkebi almayı seçebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Bu, erkekler için en iyi dövme alıntıları kadar mükemmel.

21. Güven Alıntı Dövmeleri:

Güven Alıntı Dövmeler

Güven, her bireyin hayatında taşıması gereken bir duygudur. Herhangi bir ilişki birbirine güven içindedir. İki kişi ve organizasyon vb. arasında inanç inşasıdır. Yüreğe dokunan bir alıntı: “Güvenin kırılması saniyeler, onarması ise sonsuza kadar sürer.” Bunlar büyük ölçüde iki kişi arasındaki güven kırıldığında yaşanır. Duygusal doğası olanlar, bunları diğerlerine tercih etmeyi seçti. Güven alıntı dövmeleri, kendiniz için seçmeyi seveceğiniz bir şeydir. Dövmeler, güvenin önemli rolünü ortaya koyuyor.

 • Gövde Yerleşimleri: Bel bölgesi için mükemmel; bu da kollara yerleştirilebilir.
 • Renk: Kahverengi ve kırmızı renkler bu anlamlı dövme alıntıları için en iyi sonucu verir.
 • Boy: Daha az geniş ama daha uzun oldukları için küçük boyut burada en iyi sonucu verebilir..
 • Cilt tonu: Hint cilt tonuna sahip herkes bu dövmeyi yaptırabilir..
 • Uygun Cinsiyet: Bunlar kadınların yapması için mükemmel.

22. Arzu Dövme Alıntıları:

Arzu Dövme Alıntıları

Her insanın hayatında bir arzusu olmalıdır. Tutku insanı çok çalıştırır, yeni şeyler öğrenir. Kaderlerine ulaşmak için yeni insanlarla tanışın. Bu nedenle arzu ile ilgili bir alıntı “Başarılı olma arzunuz, başarılı olmanız için arzumu aşmalıdır” şeklinde ifade edilir, bu okunduğunda pek çok anlam anlaşılabilir. Arzu dövme alıntıları, bir bireye çok şey öğreten anlamlı dövme alıntılarıdır. Bu dövmeler, hayattaki arzunuzu veya amacınızı sergilemek için mükemmeldir..

 • Gövde Yerleşimleri: Bu dövme alıntıları ellerde mükemmel görünüyor.
 • Renk: Siyah renk en çok buraya yakışabilir.
 • Boy: Bu dövme alıntıları için ne çok kısa ne de çok uzun, orta boy dövme mürekkeplenebilir.
 • Cilt tonu: Tüm cilt tiplerine uygundur, bunu yapmak için tereddüt etmenize gerek yoktur..
 • Uygun Cinsiyet: Bu dövme alıntısı, cinsiyetten bağımsız olarak tüm bireyler için uygundur..

23. Ahlak Alıntı Dövmeleri:

Ahlak Alıntı Dövmeler

Her deneyim bize hayatımız için biraz ahlak öğretecek; Hatayı asla tekrarlamamak gibi. Ahlaki için bir alıntı, “Ahlaki bir ders, uzun cesaret kırıcı olmaktansa kısa sözlerle daha iyi ifade edilir.” Bu tür ilham verici dövme alıntıları, yaşamdaki ilkelere inananlar ve ahlakın insanları bağladığını düşünenler için en iyisidir. Bu bayanlar için en iyi dövme alıntıları. Ahlak alıntı dövmeleri, bir bireyi etkileyen ilham verici dövme alıntılarıdır. Öte yandan, bu dövmelerin hayatın farklı yönlerine dayanan eğitici bir mesajı var..

 • Gövde Yerleşimleri: Bu dövme alıntıları ellere çok yakışıyor.
 • Renk: Siyah renk burada kendi içinde yoğunluk katabilir.
 • Boy: Uygun bir uzunluğa sahiptir; bu nedenle, küçük boyutlu bir dövme mürekkeplenebilir.
 • Cilt tonu: Açık ten rengine sahip kişiler bunu başkalarına tercih edebilir.
 • Uygun Cinsiyet: Bu kadınlar için en uygun.

24. İkonik Geleneksel Dövmeler:

İkonik Geleneksel Dövmeler

Geleneksel dövmeler özeldir. Bu, zarif dış görünümü nedeniyle son derece popüler olan eski bir giriştir. Ayrıca geleneksel dövme tasarımı ikonik tasarımlardan oluşmaktadır. Bunlar mükemmel bir şekilde benzersizdir ve cilt üzerinde işaretlenmek için mükemmeldir. Ayrıca, bu ikonik tasarıma geleneksel dokunuş, onu diğerlerinden ayırıyor. Geleneksel dövmeler cesur ve muhteşem. Bu dövmeler özeldir. Kusursuz bir görünüme sahiptir. Üstelik geleneksel dövmelerin mükemmel ikonik tasarımını teninizde işaretlemeyi seveceksiniz..

 • Gövde Yerleşimleri: Bu dövmeyi yaptırmak için en iyi yer eller.
 • Renk: Turuncu, kırmızı ve yeşil kombinasyonu burada harika görünüyor.
 • Boy: Daha uzun uzunluk, dövme alıntılarının bu doğası için en uygun olabilir.
 • Cilt tonu: Açık tenli insanlar için en uygun olanıdır, diğerlerinin bu mürekkebi almak istiyorlarsa yeniden düşünmeleri gerekir.
 • Uygun Cinsiyet: Bu dövme kadınlar için idealdir. Erkekler yapmak isterse, popüler göğüs dövme alıntılarından biridir..

25. Mücadele Alıntıları Dövme:

Mücadele Sözleri Dövme

Mücadele, istenen amaca ulaşmak için gösterilen güçlü çabaları ifade eder. Bunlar, dövme tırnaklarının kalabalık tarafından yüksek talep gördüğü mücadele için sembolik bir anlama sahiptir. Bazı şık yazı tipleriyle insanlar güvenle alıntıları gösterebilir. Bunlar, başarı için hayatta çok çalışmanın gerektiğine inananlar içindir. Mücadele dövmesi alıntılarının, bir bireyin acıları hakkında açıklayacak çok şeyi var. Öte yandan, bu alıntılar bireyi hayatta çok daha iyisini yapmaya motive eder..

 • Gövde Yerleşimleri: El ve bel, bu alıntılar için mükemmel bir yerleşimdir..
 • Renk: Siyah, bunların mürekkeplenmesi için en uygun renktir..
 • Boy: Kısa ve küçük boy burada sevimli ve güzel görünecek.
 • Cilt tonu: Tüm cilt tonlu insanlara uyar; Bunu yapmak isterken yeniden düşünmeye gerek yok.
 • Uygun Cinsiyet: Erkekler genellikle bu dövmeyi diğerlerine tercih eder..

Ek İpuçları:

Dövme alıntılarının etkinliği tamamen temsiline bağlıdır. Bundan böyle, herhangi bir dövme alıntısı seçerken, cilt tipinize ve vücut yerleşiminize göre kendiniz için mükemmel bir eşleşme bulmanız çok önemlidir. Güzel dekora sahip heyecan verici seçeneklere bile gidebilirsiniz. Kişiliğinizin daha iyi bir yansıması olacağı için anlamlı dövme alıntıları ararsanız daha iyi olacaktır. İnsanlar bile devam etmek için korkak ve şık bir ruh hali arıyor; bu nedenle, dövme onlar için faydalı olacak.

Daha Dövme Tasarımları:

Dövme Alıntıları 1

Dövme Alıntıları 2

Dövme Alıntıları 3

Dövme Alıntıları 4

Dövme Alıntıları 9

Dövme Alıntıları 5

Dövme Alıntıları 6

Dövme Alıntıları 7

Dövme Alıntıları 8

Dövme Alıntıları 10

Hayatla ilgili birçok dövme alıntısı çeşitli web sitelerinde sunulmaktadır. Bu nedenle, her okuyucunun faydalı bulması için tüm partiden bir ürün seçmelisiniz. Umarım makalemizin parçasını oldukça ilginç bulursunuz ve ondan biraz iyi bilgi alırsınız. Deneyimlerimizi bizimle paylaşırsanız olağanüstü olduğunu göreceğiz. Sözleriniz, makaleyi geliştirmemize ve size makalenin daha bilgilendirici bir parçasını sunmamıza kesinlikle yardımcı olacaktır..