Genellikle insanlar etkileyici ve konseptleri ilk bakışta göze hitap eden dövmeler tasarlar ve bu görsellerde bile kişiselleştirebilir veya algınıza göre bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Bu satırlarda, yeni bir okul dövmesi tasarlanıyor, böylece kullanıcı kişiliğine yeni bir görünüm kazandırıyor..

New School tasarımları, canlı renkleri ve görüntünün her yerinde kalın çizgileri olduğu için ünlüdür. Dövme tasarımları, eski dövme okulundan oldukça etkilenmiştir ve görüntüler, kullanıcıya olduğu kadar görüntüye de parlak bir görünüm kazandıran daha büyüleyici ve yenilikçi bir tarzda tasvir edilmiştir..

Resimlerle Yeni Okul Dövme Tasarımları

En İyi ve Sevimli Yeni Okul Dövme Tasarımları:

İlk 9 farklı yeni okul dövme tasarımı türünde küçük bir yolculuğa çıkalım:

1. Çekici Yeni Okul Dövme Tasarımı:

Çekici Yeni Okul Dövme Tasarımı

Bu, kadınlar için güzel ve çekici bir geleneksel dövme tasarımıdır, çünkü gül, dengeyi, umudu ve yeni bir hayata başlama sözünü sembolize eder. Görüntü farklı bir şekilde tasarlanmış, taç yapraklarındaki kıvrımlar ve çiçeğin üzerindeki kırmızının daha açık ve koyu tonları tasarlanan güle ve hatta giyen kişinin baldırına ürkütücü bir görünüm kazandırıyor..

2. Fantastik Yeni Okul Dövme Tasarımı:

Fantastik Yeni Okul Dövme Tasarımı

Resme bakarak, bu resmin yeni dövme okulu tarafından tasarlandığı anlaşılabilir. Vampir yarasa, resmi karikatürize bir tarzda ana hatlarıyla çizerek ve kafasını vücudundan daha büyük hale getirerek büyüleyici bir görünüm kazandı..

3. Sansasyonel Yeni Okul Dövme Tasarımı:

Sansasyonel Yeni Okul Dövme Tasarımı

Bir ahtapotun, kullanıcının omzuna farklı bir görünüm kazandırmak için bu kadar muhteşem ve benzersiz bir şekilde tasarlanabilmesi inanılmaz. Harika bir şekilde, bu yaratığın dokunaçları çizilmiştir ve bu görüntü sadece yeni okul sanatçı zihninden çıkabilir..

4. Muhteşem Yeni Okul Dövme Tasarımı:

Muhteşem Yeni Okul Dövme Tasarımı

Dövme dünyasında, kafatası ile tasvir edilen bir baykuş, ölüm habercileri olarak adlandırılır veya geceleri hüküm sürenlerdir. Aynısı, harika renk kombinasyonu ve bakışında büyülenen baykuş kanatlarının kanatlarındaki ekstra bir göz yardımıyla şaşırtıcı şekillerde tasvir edilmiştir..

5. Farklı Yeni Okul Dövme Tasarımı:

Farklı Yeni Okul Dövme Tasarımı

Bu tür yaratıcılık, yalnızca yeni okula ait olan sanatçı tarafından tasvir edilebilir. Bu balık, yüzünden fırlayan üç göze sahip olacak şekilde değiştirildi ve görüntüye kurgusal ve hoş bir görünüm kazandırdı..

6. Köpüklü Yeni Okul Dövme Tasarımı:

Köpüklü Yeni Okul Dövme Tasarımı

Dövme görüntüsüne bakarak, tasarımın yeni bir okul sanatçısı tarafından yapıldığını kolayca tahmin edebilirsiniz. Canlı renkler ve kalın ana hatlar, yaratıkların tasvir edildiği yeni sanatsal yol ve etkileyici bitiş, kullanıcının kollarına alkışlanan bir görünüm kazandırıyor..

7. Muhteşem Yeni Okul Dövme Tasarımı:

Muhteşem Yeni Okul Dövme Tasarımı

Yeni okul sanatçısının imajı diğerlerinden biraz farklıdır, ancak eski okul düşüncesinden esinlenmiş olsalar da, tasvir tarzı ve cesur renkler onu zaman zaman dikkat çekici ve harika kılmaktadır. Kafatası dövmesi ölümü ifade eder, ancak kullanıcının ellerinde zihin değiştiren bir şekilde çizilmiştir..

8. Korkunç Yeni Okul Dövme Tasarımı:

Korkunç Yeni Okul Dövme Tasarımı

Tasarım, bazen gerçek ve gerçekçi görünecek kadar görkemli bir şekilde tasvir edilmiştir. Sert gözleri ve parlak renkleri olan bu su hayvanının keskin dişleri, kullanıcının boynuna büyüleyici bir görünüm kazandırır..

9. Kalp Dokunaklı Yeni Okul Dövme Tasarımı:

Kalp Dokunaklı Yeni Okul Dövme Tasarımı

Güzel, sevimli çiçeklerin mükemmel bir şekilde tasvir edildiği, kadın halkı için fantastik ve büyüleyici bir tasarım geliyor, sanat tasarımına ve aynı zamanda kişiye aşık olmanızı sağlıyor..

Bu dövme tasarımları, tasarımın birçok canlı renk kombinasyonuna sahip olması ve görüntülerin yeni bir teknikle entegre edilmesi nedeniyle muhteşem görünüyor, insanlar tarafından ana hatları çizildiğinde harika görünüyor. Bu okulun görüntüleri doğada çok yaratıcıdır ve genellikle mizahi bir dokunuş, resmedildiğinde harika görünmesini sağlar..