Denizci dövmeleri, Çapa, Ejderha, kırlangıçlar, bilek çevresinde ip ve çok daha fazlasını dövme gibi farklı denizci sembollerine sahip dövmelerdir. Bu dövmeler ABD ordusunda ve donanmasında çok yaygındır. Denizci dövmeleri bir şeyi tasvir ediyordu ve amaçları deniz yaşamıyla ilgili bazı olayları ve deneyimleri kaydetmekti..

Resimlerle Denizci Dövme Stilleri

Dövmeler artık geleneksel denizci dövmeleri olarak bilinen Denizciler arasında popüler bir gelenek haline geldi. Her denizci dövmesinin bir anlamı vardır.

En İyi ve Şık Denizci Dövmeleri:

İşte moda ve şıklığınız için bazı denizci dövme tasarımları.

1. Denizci Çapa Tipi Dövmeler:

Denizci çapa tipi dövmeler

Tek bir denizci çapa dövmesi, denizcinin Atlantik’i geçtiği veya ticaret denizinin üyesi olarak kaldığı anlamına gelir. Güvenlik ve istikrarın sembolüdür. Bu tarz dövmeler gençlerde de meşhurdur..

2. Hula Kız Denizci Dövmeleri:

Hula Kız Denizci Dövmeleri

Denizci kız dövmeleri çok etkileyici ve çok çekici. Hula kızları, denizcinin Hawaii’ye gittiğini belirtir. Bu dövmelerin rengi harika ve bunlar en iyi tarz dövmeler. Gemide bir deniz kızı veya bir kızın resimleri olabilir. Bu tasarım biraz benzersiz ve farklı bir deseni simgeliyor.

3. Bilek Dövmesinin Etrafında İp:

Bilek Dövmesi Etrafında İp

Tekneleri, güverteleri ve kargo elleçlemeyi koruyan bir gemici olarak bir denizciyi sembolize eder. Bu dövmeler, sıradan insanlar tarafından pusula ve saat gibi ikonik görüntülerle özelleştirilerek de giyilebilir. Bileklik veya zincir yerine bu tasarımı bileğinizde deneyebilirsiniz..

4. Altın Ejderha Denizci Dövmesi:

Altın ejderha denizci dövmesi

Denizci Uluslararası Tarih Çizgisini geçtiyse, altın ejderha dövmesini sembolize eder. Bu, her zaman denizciler için klasik bir tasarımdır..

5. Tam Donanımlı Gemi Denizci Dövmesi:

Tam donanımlı gemi denizci dövmesi

Bu, çok eski zamanlardan beri tam donanımlı geminin dövmesi olabilir. Denizcinin Cape Horn civarında olduğunu gösteriyor. Bir vücudun arka tarafında hazırlanmış.

6. Deniz Yıldız Stili Denizci Dövmesi:

Deniz yıldızı tarzı denizci dövmesi

Her zaman evinin yolunu bulabilen denizcinin sembolüdür. Pusula gülüne benzer. Koyu ve açık tonlarda beş köşeli yıldız olarak işlenmiştir. Normal ama akılda kalıcı bir tasarıma sahipseniz, arkadaşlarınızın dikkatini çekmek için bu tasarımı alın..

7. Kırlangıç ​​Tipi Denizci Dövmesi:

Kırlangıç ​​tipi denizci dövmesi

Denizciler tarafından sevilen bu dövme, sevdiklerinin rahatı içinde her zaman karaya çıkmayı ve sonra güvenli bir şekilde eve ulaşmayı sembolize eder. Bu desen tarzı kızlar arasında favori; bu tasarıma iyi bakıyorlar.

8. Hızlı Denizci Dövmesini Tutun:

Hızlı Denizci Dövmesi Tut

Denizcilerin kendilerine iyi şanslar getirmesini umdukları iyi şans dövmesidir. Tut ve hızlı, denizcinin ne olursa olsun ipi bırakmayacağı anlamına gelir. Bu anlamlı bir tasarım, bunu tutum gösterişiniz için deneyin.

9. Pusula Gül Desenli Denizci Dövmesi:

Pusula Gül Desenli denizci dövmesi

Denizcinin eve güvenli bir şekilde gitmenin yolunu bulacağını simgeleyen veya ima eden başka bir iyi şans dövmesidir. Bu dövmeler, manyetik pusula ile aynı büyük tasarımı takip ediyor. Gençler bu dövmeyi denemeyi sever, bu tasarımınız hakkında iyi bir inceleme alın.

Denizci dövmeleri, denizci batıl inanç kültürünün korunmasına yardımcı olur veya yardımcı olur. Denizci dövmeleri eski olmasına rağmen gerçek anlamları vardır. Deniz kol dövmeleri, Donanmanın tüm atalarını onurlandırmanın ve aynı zamanda ne şiddetli fırtınadan ne de içlerindeki canavarlardan korkmayan gerçek maceracının ruhunu kutlamanın eşsiz bir yoludur. İyi bir dövme sanatçısı bulduğunuzda, o zaman yeni gelecek tasarımları denizci tarzı dövme desenleri üzerine tartışın..