Dövme yaptırmayı biliyor musun? dövme nasıl yapılır? Bu günlerde mürekkeplenmek çok havalı görünüyor. Sanat da oldukça popüler hale geliyor. Bir sanat eseri ya da hayatımız üzerinde anlamı olan bir şeye sahip olmak istediğimizde, bunun mürekkebi bir biçimini yapmaya meyilliyiz. Vücudunuzda yapabileceğiniz bu tasarımların çeşitli türleri vardır. Sadece ellerinizde veya bacaklarınızda değil, bunlar vücudun farklı kısımlarında çizilir. İnsanların bunları yapmaktan korkması değil, sorun şu ki, ya son zamanlarda yaptığınız tasarım hoşunuza gitmezse?.

Tutarsızlıklar olabilir, renkler teninize uymayabilir veya tasarımı beğenmeyebilir veya bunu yeniden yapmak isteyebilirsiniz. Bir kişinin vücudunda belirli bir tasarım yaptırırken yaşamak zorunda olduğu tüm karıncalanma ağrılarının yanı sıra, maliyet de bir faktördür. Sadece bu kadar değil, hijyen ve iğnelerin cildinize uygunluğunun güvenliği de çok önemli..

Bu günlerde size oldukça pahalıya mal olan lazer epilasyon yaptırabilir ve renkleri açabilirsiniz. Başka bir faktör, hangi tasarımı istediğinize karar verme konusunda kararsızsanız, tasarımdan memnun olduğunuza dair zihninizi rahatlatana kadar onu tekrar tekrar yaptırmak zorunda kalabilirsiniz. Sebebi veya nedeni ne olursa olsun, cildinize bazı kalıcı renklerde dövme yaptırmayı planlarken aklınızda bulundurmanız gereken birkaç husus vardır..

Belinde kabile dövmesi olan bir kızın yüksek çözünürlüklü görüntüsü

İşte vücudunuzun belirli bir bölgesine kalıcı renklerde dövme yaptırmadan önce bilmeniz gereken 5 şey..

Dövme Almak İçin Basit ve Kolay Başlangıç ​​Kılavuzu:

1) Uygun Bir Tasarım Seçin: Ya önceden belirlenmiş bir tasarım seçmeniz ya da özel yapılmış bir şey yaptırmanız gerekir. Sanatçınız, istediğiniz yere uygun bir tasarım seçmenize yardımcı olacaktır. Bu yüzden, almadan önce bunu onunla düzgün bir şekilde konuşun..

2) Boyutu Belirleyin: Bütçenize ve uygunluğunuza göre ne kadar büyük veya küçük olmasını istediğinizden emin olmalısınız. Çok detaylı bir şey istiyorsanız, o zaman büyük yapmanız gerekecek ya da bir yazı tipi gibi bilek veya omuz için küçük bir şeyse, o zaman küçük yapabilirsiniz..

3) Sanatçınızla Bu Konuyu Konuşun: Kalıcı mürekkepleme için iyi bir sanatçı seçmelisiniz. Teninize göre renklerin uygunluğu ve ücretleri hakkında konuşun.

4) Hijyen: Kullanılan iğnelerin yeni olduğu ve sanatçınızın bunu yaparken eldiven giydiği konusunda yeterli bilgiye sahip olmalısınız..

5) Kaldırma Durumunda: Mürekkebi yaptırdıktan sonra beğenmediyseniz, tasarımı değiştirmek isteyeceğinizi düşünüyorsanız, fazladan bir miktar nakit bulundurmalı ve bu hizmeti veren klinikler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Ancak, harcayacak paranız varsa, o zaman sorun değil. Ama size büyük miktarda paraya mal olabilir. Bu, her inç kare için yaklaşık 2500 INR ila 3000 INR arasında olmalıdır..