Jie sako, kad vienas neapykantos žodis gali sukelti bangavimą ir kartais mirtinai nutraukti ryšius. Pasitikėjimas yra tai, kas veikia kaip klijai, kad bet kokie santykiai išliktų. Draugai turi būti šalia, nes niekas negali gyventi kaip sala, sako senas posakis. Tačiau, kai porcelianinis dubuo sugenda, joks klijų kiekis negali paslėpti įtrūkimų, lygiai taip pat, kai nutrūksta pasitikėjimas, reikia daug laiko, kad susigrąžintume žmogaus meilę ir pasitikėjimą. Tai sakant, draugystė vis tiek gali būti atgaivinta, galbūt geriausia. Ir šiandien norėtume jums papasakoti, kaip su savo geriausiu draugu sugrąžinti tą meilę ir rūpestį. Atminkite, kad mes gyvename realiame pasaulyje ir todėl nesitikime stebuklų per naktį, būkime pozityvūs ir būkime kantrūs, o likusią dalį palikime laikui, nes „laikas žaizdoja visus kulnus“ …. Ally McBeal!!

Klausykite, stebėkite ir tada taikykite:

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti ramiu protu, yra suprasti, kodėl įvyko kova. Šį žingsnį svarbu apmąstyti, nes jis jums pasakytų, ar reikia atsiprašyti dėl priežasties, ar ne. Tikrai beprasmiška atsiprašyti už poelgį, kurio nepadarėte, tačiau žmogaus psichologija būtų prakeikta, atsiprašymas nepadarytų jūsų žemo ar mažo, net jei neklystumėte. Pateiktas atsiprašymas padeda nuraminti situaciją, todėl gali prasidėti kalbos apie atgimimą. Tačiau, pasakęs tai, nenukrisk ir neprašyk ar neprašyk meilės su sans ego, padaryk pirmą žingsnį ir atsiprašyk, duok tam šiek tiek laiko ir tada eik į kitą žingsnį.

Kitas žingsnis būtų suprasti, kodėl įvyko kova? Kokios buvo pagrindinės aplinkybės? Kodėl jis ar ji spragtelėjo? Ar viskas tvarkoje jų asmeniniame gyvenime? Ar jie turi problemų ir rūpesčių, rimtų ir tų, apie kuriuos negalima lengvai kalbėti? Ar kas nors namuose blogai? Ar jie turi finansinių sunkumų? Ar netyčia pasakėte ar padarėte ką nors, kas sukėlė ugnį? Kalbėdami su juo dalykus, priešinkitės kaltinimo žaidimui ir būkite ramūs jų klausydami. Kartais jie gali visai nenorėti atsakyti ar kalbėti, net dienų dienas, duoti jiems savo erdvę ir neskelbti jos viešai. Ateis laikas, kai jis ar ji nurims ir supras, kaip jie tavęs pasiilgsta; tikri draugai numeta savo ego ir dar kartą apsikabina.

Kartkartėmis (ir mes turime omenyje retkarčiais, todėl nebombarduokite) nusiųskite jiems trumpą ir mielą tekstinę žinutę. Sveiki, pasakykite jiems, kiek jų pasiilgote, tačiau nepersistenkite ir nenaudokite per daug gėlėtų žodžių ir frazių, tada praleisite esmę. Leiskite jiems žinoti, kad norėtumėte susitikti su jais tik vieną kartą ir susitvarkyti dalykus, galbūt atvirą diskusiją.

Pagalvokite iš jų požiūrio:

Kartais mums reikia nueiti kilometrą jų batais, prieš juos vertinant ar išsakant nuomonę. Perspektyvos įvairios; todėl svarbu suprasti kitą. Gali būti koks nors neseniai įvykęs įvykis, kuris iškraipė jų pasaulį, todėl dabar pastebimi jūsų draugystės su jais padariniai. Kalbėdami su jais ir išsiaiškindami, kas lėmė ryšį, būkite jautrūs ir nespauskite atsakymų. Negalima manipuliuoti, netapti draugu, turinčiu naudos, nes tai tiesiog atstumtų jus ir jūsų galimybės vėl tapti draugu būtų sugadintos.

Mokykitės iš praeities, nesigilinkite į ją. Ir kai jūs abu laiku sugrįšite kaip BFF, daugiau nedarykite tų pačių klaidų!!

Skirkite jiems laiko ir būkite kantrūs:

Galbūt būsite pasiruošę atgaivinti savo santykius, nespauskite draugo iš karto pradėti dalykų. Jūs abu turite būti vienodai suinteresuoti ir investuoti į santykių atgaivinimą. Kai bendrausite, tiesiog palaukite, kol jie apie tai pagalvos ir nuspręs. Tiesiog todėl, kad esate pasiruošęs, dar nereiškia, kad jūsų draugas yra taip pat pasiruošęs. Jei jums pasisekė, jūsų santykiai bus atnaujinti nežinant, kur buvote pristabdę.

Prisiminti:

Kad ir kokia būtų problema, kiekvienas santykis turi malonių ir laimingų prisiminimų. Pabandykite prisiminti šiuos teigiamus ir malonius prisiminimus ir juos branginti. Kalbėkite apie akimirkas, kurios privers jus juoktis. Šis veiksmas ne atgaivina džiugias akimirkas, bet ir padeda sutvarkyti sugriautus tiltus.

Santykių taisymas reikalauja daug laiko ir kantrybės. Sutrikusių santykių atkūrimas neįvyksta greitai ir lengvai. Nepamirškite, kad savirefleksija taip pat labai padeda atkurti santykius ir tuo pačiu metu; nekaltinkite savęs, jei santykiai nėra fiksuoti. Draugystė yra kursas, kurį reikia atlikti abiem, o ne vienam. Tango reikia dviejų. Skirkite laiko, būkite kantrūs ir, svarbiausia, pasistenkite, ir pamatysite rezultatus.