Kas nemėgsta, kad šalia yra kažkas, kas nors, kai reikia, skolingas petys verkti ar ausis, kuri klausytų, nesilaikydama bet kokių sprendimų? Ir čia mes kalbame ne apie įsimylėjėlius, o apie draugus. Tiesą sakant, turėti draugą yra tas pats, kas turėti sielos draugą, su kuriuo galėtum bendrauti, elgtis su visais bufonais ir būti toks, koks esi. Būtent toks artimų žmonių ratas palengvina gyvenimą, išgyvenant storus ir plonus laikus ar tiesiog mėgaujantis alumi šaltą žiemos vakarą. Draugai padeda atsikratyti kliūčių, bendrauti ir gerai bendrauti. Ir kai sutinki tinkamą draugų ratą, daug kas nutinka, kad ta draugystė išliktų. Dabar giliai įkvėpkite ir suskaičiuokite savo palaiminimus, nes mumyse yra draugas, kažkas, kuris jums pasakys, kaip išlaikyti draugystę su aplinkiniais.

Kaip išlaikyti draugystę

Kaip ir bet kokiuose santykiuose, draugystė taip pat turi pakilimų ir nuosmukių. Jie sako, kad ten, kur draugystėje nėra muštynių, tampa monotoniška ir nuobodu. Įsivaizduokite, kad išgyvenate savo kasdienio gyvenimo rūpesčius ir neturite su kuo juo pasidalyti. Yra tam tikrų dalykų, kuriais galima pasidalyti su tėvais ar vyresniais namuose, net ir jūsų pusbroliais. Tačiau neklaužada ir tamsiausia iš visų paslapčių galima saugiai pasidalyti su draugais. Taip yra todėl, kad tikri draugai niekada nesmerks. Jie suvokia jūsų situaciją, aplinkybes ir atitinkamai pataria.

Patarimai, kaip išlaikyti tą ilgalaikę obligaciją:

1. Vien todėl, kad jis ar ji yra tavo geriausias draugas, tu turi turėti savo erdvę ir suteikti jiems vietos, o tai reiškia, kad visą laiką nereikia šokinėti ant nugaros ir nekvėpuoti. Gera draugystė įvyksta tada, kai vienas kitam nepriimate vietos kaip savaime suprantamo dalyko ir vis dėlto praleidžiate kokybišką laiką vienas su kitu, net jei tai vyksta porą valandų per savaitę. Nebūkite persekiotojai, nesugadinkite jų meilės gyvenimo prisiimdami savo partnerių būdų ir įpročių ir būkite nešališki duodami patarimus, ypač širdies klausimais. Raskite priežasčių būti arti vienas kito, stebėkite, kas vyksta jūsų gyvenime, ir suplanuokite išvyką. Tačiau reikia erdvės, todėl reikia labai atsižvelgti į tai, kad vienas kitam reikia laiko pabūti su savo artimaisiais.

2. Jūs turite būti patikimi, kad įrodytumėte patikimumą ir tai labai svarbu. Kokybiškus draugus retai sutinkate, todėl retenybė yra tas, kuriuo jūsų draugas gali pasitikėti ir juo pasitikėti. Jei kartkartėmis išsisuksite, potencialus geriausias draugas pasitrauks, nes yra ir kitų, kurie nori išgirsti, išklausyti ir būti šalia bei pasirūpinti jais ir jų poreikiais. Tačiau tai nereiškia, kad tampate savotišku durų kilimėliu, išlaikote savo orumą ir, kai įmanoma, išmokite pasakyti NE, jei šiuo metu negalite įsipareigoti. Leiskite jiems žinoti, kad jūs esate jų mintyse, kaip ir jūs, ir yra milijonas būdų tai padaryti. Galbūt teksto pranešimą savo telefone kartą ar kokią nors programos šypsenėlę, o gal naudodamiesi socialinių tinklų svetainėmis, eikite į priekį ir parodykite jiems, kad esate šalia dvasios, o netrukus ir asmeniškai.

Pasistenkite būti geriausi kaip draugai:

Mes visi galime būti geri draugai su visais, tačiau tam, kad amžinai būtume geriausi draugai, reikia meilės ir supratimo kupinos širdies. Taigi, kuris tu esi?