Kiekvienas žmogus gyvenime turi pakilimų ir nuosmukių, ir pažvelkime į faktus, kad ir kokie stiprūs manytume esantys, yra akimirkų, kai palūžtame ir norime, kad kažkas mus išgirstų, net ir švelnus apkabinimas. Tai daugeliui iš mūsų pažįstamas atvejis, todėl svarbu turėti draugą, rūpestingą, mylintį ir nesmerkiantį draugą, kuris padėtų mums įveikti tamsias ir niūrias dienas.

Mums reikia žmogaus, kuris būtų mūsų saulė lietingą dieną, ar ne? Tačiau vieną kartą apsiverskite atvirkščiai, o kas, jei būtumėte „draugas“, kurio jiems reikia? Kaip jūs tvarkytumėte jų problemas? Ar galėtumėte jiems patarti? Ar būtumėte vietoje ir tą akimirką, kad padėtumėte jiems?

Kartais neįmanoma būti fiziškai, ir tada mes galime paskambinti ir palaikyti, ir net jei tai neįmanoma, galbūt nusiųskite tekstą ar pranešimą vienoje iš socialinių tinklų svetainių, el. Paštu ar „WhatsApp“, mielas drauge, žinok, kad mes ten esame dvasia.

Patarimai, kaip valdyti jų problemas

Patarimai, kaip valdyti jų problemas:

1. Jūsų draugui reikia pagalbos rankos, peties, ant kurio galima verkti, ir žmogaus, kuriuo jie gali pasitikėti, todėl nebūkite įkyrūs auklės ir neskandinkite „aš tau taip sakiau“. Tai nepadėtų, iš tikrųjų tai padėtų jiems pataisyti, sukelti keblumų, dėl kurių jie jaustųsi žemi, neverti, nemylimi ir pan. Ne todėl jis ar ji atėjo pas jus, ir jūs turėtumėte būti empatiški, bet tuo pačiu metu nešališki konsultuodami

2. Jūs taip pat turėtumėte būti labai geras klausytojas, tas, kuris netrukdo. Atminkite, kad dabar padėtis yra labai nepastovi ir jiems reikia išsisukti ir kalbėti. Tai taip pat padėtų pradėti nuo apkabinimo, nes apkabinimas yra fizinis vaistas, kuris ramina nervus ir leidžia protui atsipalaiduoti. Tada atsisėskite su žmogumi, pasiūlykite vandens ar raminamojo gėrimo, šviežių vaisių sulčių. Prašome nesiūlyti kofeino ar gazuotų gėrimų, kurie, kaip įrodyta, gali sukelti žmogų hiper. Tada švelniai laikykite rankas, žiūrėdami į akis žiūrėkite. Leiskite jiems žinoti, kad taip elgdamiesi jums rūpi, ir tai leis ištirpti nelaimės ištiktam žmogui širdyje, kad jiems būtų lengviau pasitikėti jumis ir su jumis kalbėti.

3. Jei tai jūsų draugas ir žinojote, kad taip nutiks jiems, nustokite kalbėti apie praeitį. Verčiau tiesiog išgirskite juos, būkite šalia ir leiskite jiems verkti tiek, kiek jie nori. Verkimas padeda, nesvarbu, ar tai vyras, ar moteris, padeda nuraminti nervus ir pašalinti neigiamą energiją iš vidaus. Pasiūlykite jiems servetėlę ir, jei įmanoma, apkabinkite, kai verkia.

Būkite empatiški, bet žinokite savo ribas:

Nepabloginkite situacijos pasitikrindami kitą šalį, net jei jums tai leidžiama. Tai yra jų problema ir jiedu turėtų tai išspręsti, tačiau, jei esate labai tikri dėl situacijos, tik tada pereikite prie abiejų pusių nuosaikumo arba tiesiog būkite su draugu ir paprašykite jų sėdėti ir pasikalbėti.

Kitame vakarėlyje nesiginčykite, nemanykite ir ne tik išgirskite vieną dalį, yra dvi medalio pusės, bet netrukdykite kitam galui, nebent jie ateina pas jus su savo versija ar paprašo tau pagalbos.