Šiandien šiame straipsnyje mes norime nutraukti įprastus klaidingus įsitikinimus, kaip drėkiklis ne visada sveria jūsų odą. tai tinka tiek sausai, tiek riebiai odai, kur riebi oda natūraliai riebaluojasi ir blizga per kelias sekundes po naudojimo, o sausa oda tiesiog suteikia daugiau drėkinamojo kremo, kad oda būtų minkšta ir šilta, netiesiogiai dalyvaujant daugiau riebios drėgmės sluoksnių.

Po kurio laiko oda pradeda blizgėti ir patamsėti, todėl veidas tampa negyvas. Štai kodėl šiame straipsnyje mes kalbėsime apie visą laiką, kai drėkinamasis kremas turi ar padės jums padaryti odą elastingą, bet neapsunkins jūsų. Ši veislė vadinama drėkinamaisiais aliejais be aliejaus, o žemiau pateiktas sąrašas, kurį galite pasirinkti iš daugybės produktų.

Populiarūs drėkintuvai be aliejaus Indijoje:

Pažvelkime į aukščiausią drėkinamąjį kremą be aliejaus.

1. Neutrogena Oil Free Anti -Acne drėkintuvas:

drėkiklis be aliejaus

Drėkinamasis kremas nuo spuogų geriausiai žino, kada reikia kontroliuoti ir reguliuoti odos riebalų gamybą, dirbant su poromis, leidžiančiomis prasiskverbti natūraliems aliejams. Sudėtyje esantys vaistai nuo spuogų, šis neriebus drėkinamasis kremas ne tik išlaikys jūsų odą matinę ir blizgančią, bet ir tuo pačiu kovos su sunkiais spuogais.

2. Neutrogena regimai skaidrus aliejus be drėkintuvo:

Drėkinamosios priemonės be aliejaus 2

Šis dermatologų patikrintas be aliejaus drėkinamasis kremas veikia jūsų veido riebalų perteklių, sugeria aliejų ir nešvarumus iš po aliejaus kišenių, tuo pačiu metu linkęs į odos spalvą ir nevienodą dėmėtumą, atnaujina ir atgaivina odą iki sveikos ir elastingesnės tekstūros.

3. Nivea Men Oil Drėkinamasis drėkintuvas:

Drėkinamosios priemonės be aliejaus 3

Vyrų odos struktūra bet kurią dieną yra kietesnė ir atkaklesnė nei moterų, todėl reikia kruopštaus darbo, kad šiurkšti sausa oda taptų švelni ir sveika. Iki 7 odos problemų, šis „Nivea“ aliejaus kontrolės drėkinamasis kremas kovoja su odos balinimu ir drėgmės fiksavimu, tuo pačiu išlaikydamas odos riebumą ir šviežumą.

4. Origins Zero Oil- Oil Free drėkintuvas:

Drėkinamosios priemonės be aliejaus 4

Nulinio aliejaus drėkinamasis kremas palaiko ir reguliuoja aliejaus gamybą, o drėkina ir drėkina jūsų odą mėtų, levandų aliejaus ir glicerino ekstraktais. Citrinų aliejaus esmė, pjūklas Palmetto ir salicilo rūgštis veikia odos ląsteles, kad jas šviesintų ir šviesintų.

5. Švarus ir skaidrus odos balansavimo drėkiklis:

Drėkinamosios priemonės be aliejaus 5

Odą subalansuojantis drėkiklis yra puikus produktas mišriai odai su riebiosiomis T zonomis ir sausais skruostais. Šis drėkinamasis kremas jaučia ir nustato riebumą ir sausumą ir atitinkamai veikia, suteikdamas odai daug maistinių medžiagų, išlaikydamas odą matinę ir be riebalų.

6. „Kiehl‘S Ultra Facial Oil Oil Gel Cream Moisturizer“:

Drėkinamosios priemonės be aliejaus 6

Pagrindas pagamintas ne iš aliejaus ar kremo, o gryno gelio, kuris palengvina riebiai ir normaliai odai. Tai yra unisex produktas ir nėra griežtas jūsų jautriai odai, nes jis papildo šiurkščius jūsų veido gabalus, o gelio pagrindas užrakina poras ir neleidžia susidaryti aliejui. Jame esantys agurkų ir vaisių ekstraktai ramina ir ramina odą.

7. „Stila Sheer“ spalvos tonuotas aliejus be drėkintuvo:

Drėkinamosios priemonės be aliejaus 7

Atsparus vandeniui ir prakaitui su šiek tiek drėkinamojo kremo atspalviu, „Stila“ atneša jums vieną iš geriausių odos priežiūros produktų, kurie drėkina ir kondicionuoja odą iš giliai, pabrėždami odos toną..

8. Peter Thomas Roth drėkinamasis aliejus be aliejaus:

Drėkinamosios priemonės be aliejaus 8

Aloe yra pagrindinis produktas, kuris minkština, lygina ir maitina odą, o pro vitaminai A ir E sulaiko drėgmę ir nedelsiant palengvina odos sausumą ir pleiskanojimą. Šio produkto pagrindas yra gelis, todėl jis tinka net riebiai ir normaliai odos tipui.