Bir kış gerekliliği ya da bir yaz plaj günü olsun, bir dudak balsamı yolculuğunuz için sonsuza kadar arkadaştır, çantanızın bir köşesinde hemen orada durur. Genellikle bir dudak balsamı için temel temel gereksinim, tüm vücudunuzdaki olası en ince cilt tabakası olan dudaklarınızdaki cildin kurumaya meyilli olduğu ve genellikle dudaklarınızın çatlamasına ve soyulmasına neden olduğu kış aylarında ortaya çıkar. Bu, dudak balzamlarının dudak cildinizi nemlendirdiği ve içlerindeki pembeliği canlandırdığı zamandır. Ancak, yaz için de sessizlik bir gerekliliktir. Dudaklarınızda ağırlık yapmayan ve aynı zamanda güneş kreminiz gibi mükemmel bir güneş koruması sağlayan özel yaz dudak balzamları vardır. Bugünün makalesinde, güvenilir uluslararası üne sahip şirket Avon’un en iyi dudak balsamlarından bazılarını ve bize nasıl fayda sağladıklarını listeleyeceğiz..

1. Avon Yoğun Nem Arı Sütü Dudak Bakımı:

avon dudak balsamı

Arı sütü ve badem yağı ile doldurulmuş yoğun nemlendirici dudak bakımı, cildi hücresel düzeyde nemlendirerek dudaklarınızın yumuşaklığını canlandırır. SPF15 güneşten korunmanıza yardımcı olurken badem yağı dudaklarınızı besler..

2. Avon Color Trend Color Smoothies Dudak Balsamı:

Avon renk trendi smoothies dudak balsamı

Renk trendi dudak balsamı, mercan, yakut, pembe ve fuşyanın farklı yumuşak tonlarında gelir. Dudaklarınıza akıllı bir renk tonu sağlamanın yanı sıra, bu dudak balsamı, E Vitamini ile birlikte birincil unsur olarak Shea yağı içerir. Bu, dudaklarınızı yumuşak ve esnek tutarken dudaklarınıza biraz renk getirmenize yardımcı olur..

3. Avon Flavor Savers Bubblegum Dudak Balsamı:

Avon lezzet koruyucu ciklet dudak balsamı

Avon’un ciklet dudak balsamı, izini süren tatlı meyveli ciklet aromasıyla dudaklarınızı nemlendiren ve besleyen optimum nemlendirmeyi sağlar. Ancak, bu renkli bir dudak balsamı değildir ve bu nedenle resmi kullanımlar için de uygun bir seçimdir..

4. Avon Naturals Çilek Dudak Balsamı:

Avon naturals çilekli dudak balmı

Meyveli çilek kokusu aklınızı başınızdan almıyorsa dudaklarınıza sağladığı yumuşaklık mutlaka olacaktır. Proteinlerle zenginleştirilmiş bu dudak balsamı, dudak balsamı dudaklarınızı yenilerken uzun süreli etki için dudaklarınızı nemli tutmanıza izin veren güneş koruması sağlar..

5. Avon Rose Kiss Dudak Balsamı:

Avon gül öpücük dudak balsamı

Bu sefer ışıltılı kristal kapaklı bir kapta paketlenmiş, Avon’un gül öpücüklü dudak balsamı nispeten yeni bir üründür. Gül öpücüğü adı, yalnızca yaydığı güçlü aromaya değil, aynı zamanda kristal gül şeklindeki kapağa da bağlıdır. Hafif ve cilt üzerinde kolay, bu dudak balsamı dudaklarınızı ağırlaştırmaz, aksine canlı bir parlaklık verirken dudaklarınızı nemlendirir ve yumuşatır..

6. Avon Lezzet Koruyucular Kiraz Dudak Balsamı:

Avon lezzet koruyucu kiraz dudak balsamı

Avon’un vişne aromalı dudak balsamı, vişne tonlu renkli dudak balsamı dudaklarınızın cilt hücrelerini nemlendirip canlandırırken, nemi hapsetmeden önce onları nemle doldururken dudaklarınıza parlak bir allık görünümü verir..

7. Avon Care Derinlemesine Aloe İçeren Dudak Balsamı:

Avon, aloe ile derinlemesine bakım yapan dudak balsamı

Aloe Vera, hem cilt hem de saç üzerinde etkili olan, onları iyileştiren ve bakım yapan bir cilt mucizesi ürünüdür. Avon’un derinlemesine bakım dudak balsamı, size sağlıklı bir surat asmak için kuru çatlamış hasarlı dudakları onarmak için aloe özlerini besler..

8. Avon Naturals Karpuz Nemlendirici Dudak Balsamı:

Avon naturals karpuz nemlendirici dudak balsamı

Avon’un kolay aplikatör çubuğu, taze sulu yaz karpuzlarının iyiliğini bütünleştirir ve meyveli koku sizi büyülerken, bu dudak balsamı, her türlü renk tonunu hapsederek doğal dudak tonunuzu korumanıza izin verir, sadece biraz beslenmiş ve yenilenmiş.

9. Avon Naturals Şeftali Dudak Balsamı:

Avon naturals şeftali dudak balsamı

Avon naturals’ın şeftali dudak balsamını uygulamaya başladığınızda, parlak bir köpüren Şeftali kokusu burun deliklerinizi doldurur ve zihninizi rahatlatır. Bununla birlikte, daha önce olduğu gibi, doğal dudak balsamı serisi sadece canlandırıcı bir koku kullanır, ancak renk tonunu kilitler, böylece kış dudaklarınızı çatlamadan doğal ışıltınızı gösterebilirsiniz..