En son ne zaman bir yazın ortasında dudak balsamı tercih ettiniz? Dudak balsamı, herkesin bildiği gibi, kış günleri için bir çaredir, kesinlikle dudaklarınızı çatlamaktan ve kurumaktan korumak için kullanılır. Ancak en yeni dudak balsamı serisi sadece dudaklarınızı korumakla kalmaz, aynı zamanda boğucu yazın ortasında dudaklarınıza pürüzsüz bir renk tonu ve nemlendirme sağlar. Dudaklarınız vücudunuzun en yumuşak, en hassas kısmıdır ve tüm yıl boyunca korumasına katılmak, yıllar boyunca size yumuşak ve dolgun dudaklar bırakacaktır. İşte bu yüzden bugünkü yazımızda Maybelline’in Baby dudak balm çeşitlerini ve bize nasıl fayda sağladığını yazacağız..

1. Bebek Dudakları Kristal Pembe Kuvars:

bebek dudak balsamı

Maybelline’den bebek dudakları, her zaman dudakları yumuşak ve öpülebilir hale getirirken, hasarlı olanları korur ve onarır hedef yelpazesiyle gelir. Bu kristal Bebek dudakları serisi, cildi yenileyen kristal parçacıkları kullanırken, esnek dudaklarınıza hafif bir renk katan pembe kuvars, parıldayan taupe ve parıldayan mercan dahil 6’lı ışıltılı tonlar kullanır..

2. Bebek Dudakları Gül Bağımlısı:

Bebek dudakları gül bağımlısı

Bebek dudaklarından gül bağımlısı, hasarlı veya kuru dudakları yenilemek, onarmak ve yenilemek için sarhoş edici meyveler ve Centella özü kullanır. Bu dudak balsamındaki hidrasyon kilidi tekniği dudakları ıslak ve nemli tutarken, SPF20’li güneş koruma faktörü UV ışınlarına ve bronzlaşmaya karşı mükemmel koruma sağlar..

3. Bebek Dudakları Enerji Verici Portakal:

Bebek dudakları enerji verici turuncu

Centella aroması ile karıştırılan Shea yağı ve antioksidanların güçlü bir karışımı, dudaklarınızın uzun süre beslenmesini ve nemli kalmasını sağlarken, pürüzsüz SPF20 güneş koruması, yumuşak büzücülerinizi korumak için dudaklarınızın üzerinde bir koruma kılıfı oluşturur..

4. Mentollü Bebek Dudakları:

Bebek dudakları mentol giderici

Rahatlatıcı mentollü bebek dudak balsamı ile artık dudak derisinin yaşlanmasının başlıca belirtileri olan kırışıklıklar ve ince çizgiler hakkında endişelenmenize gerek kalmadan dudaklarınızı parlak bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Balsam dudaklarınızı canlandırıp enerji verirken, rahatlatıcı mentol özleri duyularınızı tazeler..

5. Söndürülmüş Bebek Dudakları:

Bebek dudakları söndürüldü

Kuru, çatlamış dudaklarınızın susuzluğunu bu Baby dudak bakım balsamı serisiyle giderin. Bu balsamın uzun süreli nemlendirmesi, aşırı yağlılık olmadan parlak, yumuşak bir dudağa sahip olmanızı sağlayan hidrasyon kilidi tekniğine kıyasla hiçbir şey değildir..

6. Bebek Dudakları Şeftali Öpücüğü:

Bebek dudakları şeftali öpücüğü

Saten kadife hissi veren yumuşak şeftali dudakları sadece bir kol mesafesinde. Şeftali öpücüğünü alın Bebek dudaklı dudak kremini alın ve kuruluğu ve çatlamış dudakları yok edin. Yoğun, uzun süreli nemlendirme sağlayan Şeftali öpücüğü, uygulamada yumuşak bir şeftali çıplak tonunu spor yapmanızı sağlar..

7. Bebek Dudakları Üzüm Asması:

Bebek dudakları üzüm asma

Üzüm asma serisi, ağız sulandırıcı ve beslenmenin temel faydalarını sağlarken, suratınıza renk katan yumuşak, hafif pembe bir renk tonuyla gelir. Uygulamadan birkaç dakika sonra yumuşak ve esnek dudaklara sahip olun.

8. Bebek Dudakları Elektro Dudak Balsamı, Minty Sheer:

Bebek dudakları elektro dudak balsamı

En son ne zaman dudak balsamı çekerken bu kadar eğlendin? Bebek dudaklarından elektro dudak balsamı serisi, hareket halindeyken dudaklarınızı nemlendirmenize ve beslemenize izin verirken stil katsayınıza trend katan parlak canlı neon renkler kullanır..

9. Bebek Dudakları Antioksidan Berry:

Bebek dudakları antioksidan berry

Anti-oksidanlarla doldurulmuş meyveler sadece beslemekle kalmaz, aynı zamanda dudağınızın ten rengini yeniden canlandırır ve aydınlatır; Centella özü ve SPF 20 güneş koruması, dolgun ve yastıklı dudaklar sağlamak için hava ve cilt hasarlarıyla mücadele eder..