Dvigubos durys, kaip ir visos kitos durys, yra vienodos jūsų namų apsauginės užtvaros atžvilgiu, taip pat sukuria mados įspūdį lankytojams ir praeiviams. Dvigubos durys gali būti pagamintos ir iš medžio, ir iš geležies, nors mediena laikoma madingesne, tuo tarpu geležis yra daug saugesnė. Dvigubų durų dizainas yra unikalus dėl to, kad gali išlaikyti dvi duris ir išlaikyti jas kaip vienodas.

Tai tikrai labai palankus mados pareiškimas žmonėms, turintiems didesnį priekinių ar galinių durų rėmą. Dvigubos durys gali būti pridedamos pagal jūsų pasirinkimą ir yra apribojimų, susijusių su dizainu, nes yra daugybė dizainų, kurie naudojami visame pasaulyje. Nors yra keletas labai populiarių dvigubų durų dizaino, kuris yra pirmasis pasirinkimas iš daugelio.

Geriausi dvigubų durų dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 8 paprastus ir modernius dvigubų durų dizainus į naujus modelius. Pažvelkime į juos.

1. Tradicinis dvigubų durų dizainas:

Istorinės medinės durys. Lionas, Prancūzija

Tradicinės dvigubos durys, naudojamos daugelyje namų visame pasaulyje, yra tikras liudijimas, kaip tiksliai žmogus gali pritvirtinti apsaugines ir madingas duris prie savo pagrindinio ar galinio įėjimo. Tradicinės dvigubos durys gali būti toliau prižiūrimos, jas papildomai pritvirtinant užraktu ir kitais apsauginiais įtaisais, kurie apsaugos jūsų namus.

2. Šiuolaikinis dvigubų durų dizainas:

dvigubos durys 2

Šiuolaikinės dvigubos durys yra puikus minkštų dvigubų durų dizainas jūsų namuose. Šiuolaikinės dvigubos durys yra gana madingas teiginys ir gali būti itin apsaugotos, kai reikia stumti. Dizainas gali būti pasirinktos spalvos, o dizainą taip pat galite pritaikyti patys, tačiau šiuolaikinis turi išlikti šiuolaikiškas.

3. Stiklinamos stumdomos dvigubos durys:

dvigubos durys 3

Šis puikus kaltinės geležies arba stiklo durų dizainas yra puikus jūsų namų mados pareiškimas. Stiklinės stumdomos durys suteikia jūsų namams privatumo ir mados. Įstiklintos stumdomos durys puikiai atrodo, kai naudojamos daugelyje namų, ir šios durys liudija puikų dvigubų durų dizainą.

4. Virvės dvigubų durų dizainas:

dvigubos durys 4

Šiuolaikinio dizaino durys yra labai populiarios ir iš tikrųjų buvo įtrauktos į daugybę puikių namų visame pasaulyje. Norėdami naudoti šį dizainą savo namuose, turite turėti didesnį durų rėmą, o koncepcija gali keistis, nors pagrindinis principas turėtų išlikti tas pats, kad imituotų šią idėją. Virvės dizainas gali būti pagamintas iš bet kokios medienos, nors geriausias yra tikmedis.

5. Dviejų durų sparnų dizainas namams:

dvigubos durys 5

Sparnai suteikia blizgesio visiems pagrindo dizainams, o šios medinės durys yra šio fakto liudijimas. Sparnai yra puikus šių medinių durų priedas, todėl jūsų namai tikrai bus unikalūs. Abi durys papildo viena kitą, o norint sukurti šį meno kūrinį reikalingas profesionalus dailidė.

6. Dvigubų durų dizainas iš tikmedžio medžio lotoso:

dvigubos durys 6

Šis dvigubų durų dizainas yra absoliutus grožis ir tikrai reikalauja, kad profesionalus dailidė puikiai atliktų šį darbą. Nors dienos pabaigoje galite atlikti nedidelius dizaino pakeitimus, kad išlaikytumėte koncepciją, visas dizainas turi būti nukopijuotas.

7. Minimalistinės dvigubų durų konstrukcijos namams:

dvigubos durys 7

Minimalistinis durų modelis yra susijęs su šiuo gebėjimu išlaikyti mažiau, bet dominuojantį medinį faktorių kartu su dideliu kiekiu atsparaus stiklo, kuris yra puikios dvigubos durys jūsų namų interjerui. Jei jums reikia dvigubų durų, atskiriančių vieną kambarį nuo kito, tai yra geriausia durys.

8. Kalvoji geležis: naujas dvigubų durų vartų dizainas:

dvigubos durys 8

Bet kokios dvigubos durys puikiai atrodo jūsų namuose, nes padeda sukurti nuotaiką, o šios tvirtos dvigubos durys yra pritaikomas šio fakto liudijimas. Ši kaltinių geležies dvigubų durų konstrukcija su stiklu suteikia daugiau grožio jūsų naujiems namams.

Tikimės, kad šie nuostabūs dvigubų durų dizainai padės jums gauti pagrindinę idėją. Pasirinkite savo mėgstamiausią iš šio sąrašo pagal savo naują namų išdėstymą.

Vaizdų šaltinis: 1.