Hint eşarp tasarımları tüm gündelik kıyafetlerde çok hoş görünüyor. Nakış işlemeleri ve ipek eşarplar tüm hanımların vazgeçilmez aksesuarıdır. Duruma bağlı olarak çok çeşitli eşarplar arasından seçim yapabilirsiniz..

En İyi Hint Eşarp Koleksiyonu:

İşte birkaç Hint tarzı eşarp tasarımı ve aralarından seçim yapın.

1. Miras Hindistan Eşarp:

Miras Hindistan Eşarp

Yünden yapılmış güzel bir Hint atkı. İçinde çok güzel bir lacivert, bordo renkleri var. hafiftir ve boyuna şal olarak giyilebilir. Bu bir jamavar atkı. Çok geleneksel görünüyor. Eşarp üzerindeki çalışma zengin gelenekten bahsediyor. Bu sanat eseri, durumlar için çok görkemli görünüyor.

2. Kadın Hint İpek Eşarp:

Kadın Hint İpek Eşarp

Yüksek kaliteli habotai ipeğinden yapılmıştır. Güzel ipek kumaş çok pürüzsüz ve yumuşaktır. Bu mavi beyaz atkı çok güzel. Bu şık görünümü vermek için gündelik üstlerle eşleştirilebilir. Baskılı bir desenle birlikte gelir. İpek çok zarif ve parlak görünüyor.

3. Hint Başörtüsü:

Hint Başörtüsü

Açık mavi ipek başörtüsü çok güzel ve zarif görünüyor. Üzerindeki etnik baskılar, olayın havasına s ekler. Tüm durumlar ve toplantılar için uygundur. Güzel mavi renkler ipek kumaşla iyi uyum sağlar. Ayrıca çok geleneksel görünüyor. %100 saf ipekten yapılmıştır.

4. Hint Pamuklu Eşarp:

Hint Pamuklu Eşarp

Saf pamuktan yapılmış bu güzel eşarp, moda anlayışınızı gösteren hoş bir püsküllüdür. Kırmızı eşarp beyaz kıyafetlerde çok moda görünüyor. Gündelik durumlar için uygundur. Kumaş yumuşak ve pürüzsüz. Güneşte bunalmadan sıcacık havanın tadını bu güzel eşarplara sararak çıkarın. Bunlar, Hindistan’ın farklı ülkelere ihraç edilebilecek şekilde tasarladığı güzel pamuklu eşarplar seti..

5. İplik Boyalı Büyük Eşarp:

İplik Boyalı Büyük Eşarp

Güzel bir iplikle boyanmış bordo eşarp kurtalarda çok trend görünüyor. Her iki tarafta ham saçaklı dokuma bordürleri vardır. Boynuna bağla ve bir düğüm yap. Boynuna dolanan bu Hint eşarp çok şık görünüyor. Tüm gençlere sesleniyorum. Birbirinden güzel toprak renkleri ile havalı ve trend bir görünüm sağlar..

6. Hintli Kadın Eşarp:

Hint Kadın Eşarp

Yumuşak viskon malzemeden üretilmiştir. Bu güzel eşarp tüm bayanlar için olmazsa olmaz bir aksesuardır. Güzel mor renkli yumuşak eşarp boğuşuyor. Parti veya gündelik etkinlikler için tüm durumlar için uygundur. Yumuşak kumaş, boyun üzerinde harika bir şekilde örtülür ve hoş bir görünüm verir. Mevsime bağlı olarak birçok renkte mevcuttur.

7. Sarı Hint Baskılı Eşarp:

Sarı Hint Baskılı Eşarp

Üzerinde çiçek desenleri olan hoş bir sarı eşarp. Tüm gündelik olaylar için doğru. Beyaz kurtalarda çok zarif görünüyor. Bu çiçek baskılar ona çok rahat bir görünüm kazandırıyor. %100 saf pamuklu vual kumaştan üretilmiştir. Kumaş yumuşak ve pürüzsüz.

8. Geleneksel Hint Eşarp:

Geleneksel Hint Eşarp

Saf krep ipekten yapılmıştır. Bu sevimli kırmızı eşarp üzerinde nadir görülen fil izleri var. Renkler canlı ve çok Hintli. Bir dizi fil ve balık, ona sari bir sınır görünümü veren bordüre bayılır. Çok geleneksel görünüyor ve tüm resmi durumlar için doğru.

9. Kantha İş İpek Eşarp:

Kantha İş İpek Eşarp

Çok renkli bir kantha iş atkısı. Çok etnik görünüyor. Kantha patchwork ve işlemeleri eşarbın zenginliğine katkıda bulunuyor. Saf ipekten yapılmış bu eşarp tüm gündelik durumlar için uygundur. Beyaz kurtalarda çok güzel görünüyor. Bunlar Hint el yapımı ipek eşarplar ve tüm bayanlar için kesinlikle unutulmaz bir hediye olacak..

Bu sevimli Hint eşarpları çok geleneksel ve güzel görünüyor. Pamuklu, ipekli, krep vb. renklerde mevcuttur. Güzel etnik baskılar Hint ihtişamına katkıda bulunur. Bu güzel eşarplardan bazılarını deneyin ve moda anlayışınızı geliştirin.