Eşarp, temel bir giyim aksesuarıdır ve pamuk, yün, keten vb. gibi farklı malzemelerden yapılmış bir kumaş parçası gibi görünmektedir. Farklı tarzlara göre değişir, ancak eşarp rengi de önemli bir rol oynar ve en çok popüler eşarp bir Siyah Eşarp. Hemen hemen tüm giyim tarzları ve renkleri ile gider. Ayrıca her yaş ve cinsiyet için uygundur. Ve aynı zamanda çok amaçlıdır, yani hem stil hem de rahatlık için kullanılabilir..

Bayanlar İçin En İyi Siyah Eşarp Koleksiyonu:

Aşağıdakiler, Siyah renkli eşarpların ilk 9 çeşididir.,

1. Şifon Düz Siyah Eşarp:

Şifon Siyah Eşarp

Şifon Eşarp genellikle ipekten ve bazı sentetik elyaflardan yapılır. En önemlisi Bayan Siyah Eşarp çünkü sadece bayanlar tarafından giyiliyor. Şifon bir atkıya dokunursanız çok ipeksi ve kaba bir doku elde edersiniz. Sentetik lifler nedeniyle de bir dereceye kadar gerilebilir..

2. Sonsuz Siyah Eşarp:

Infinity Siyah Eşarp

Siyah Sonsuzluk Eşarp, başı veya sonu olmayan dairesel şekilli bir eşarptır. Bağlamak için herhangi bir ucu olmadığı için “Siyah ilmek atkı” veya “Siyah Snood Eşarp” olarak da adlandırılır. Genellikle Kaşmir, yün veya diğer bazı kumaşlardan yapılır..

3. Pashmina Büyük Siyah Eşarp:

Pashmina Siyah Eşarp

Keşmir’de bulunan ince Pashmina yününden bir Pashmina atkı yapılır. O kadar yumuşak ve incedir ki yarım inçlik dairesel bir halkadan da geçebileceğine inanılır. Şifon eşarp gibi, bu da Siyah Eşarp Kadın giyimi.

4. Sarong Siyah Eşarp:

Sarong Siyah Eşarp

Sarong, genellikle bele veya tüm vücuda sarılan Uzun Siyah Eşarptır ve daha sonra içine sokulur. Genellikle pamuktan yapılır. & ipek. Genellikle sahil kıyafeti olarak giyilir..

5. Sıska Büyük Siyah Eşarp:

Sıska Siyah Eşarp

Bir Sıska Siyah ipek eşarp, bir Siyah Boyun Eşarp türüdür. Adından da anlaşılacağı gibi çok incedir ve genellikle yılın sıcak aylarında geceleri giyilir. Genellikle ipekten, dantelden veya jarse kumaştan yapılır..

6. Renk Kombinasyonu ile Shemagh Eşarp:

Shemagh Renk Kombinli Siyah Eşarp

Özellikle çöl bölgelerinde ısı ve tozdan korunmak için boyna ve başın üzerine bir Shemagh eşarp giyilir. Gri veya kırmızı gibi başka bir renkle kombinlendiğinde daha çekici görünüyor. Yukarıdaki resim size Siyah ve Gri Eşarp’a daha iyi bir bakış sağlayacaktır..

7. Yünlü Siyah Eşarp:

Yünlü Siyah Eşarp

Siyah Yün Eşarp kaşmir, angora, koyun yünü vb. gibi çeşitli yün türlerinden oluşur. Stil katsayısı yerine konfor oranı yüksektir. Kışın yaygın olarak kullanılır.

8. Dantel Örgü Siyah Eşarp:

Dantel Örgü Siyah Eşarp

Bu, çeşitli ipliklerin dantellerinden yapılmış bir Siyah Örme Eşarp. Ağırlıklı olarak kullanılan iplikler pamuk içerir & yün ise ipek nadiren kullanılır. Görünüşünde çok zarif ve çekici.

9. Siyah Bandana Eşarp:

Siyah Bandana Eşarp

Siyah Bandana, sonunda üçgen şeklinde katlanmış kare şeklinde veya üçgen şeklinde bir eşarptır ve başa veya bazen boyun çevresine de giyilir. Pamuk ipliğinden yapılır ve çoğunlukla Kovboylar veya batı ülkelerinde giyilir..

Bu nedenle, eşarbın gerçekten de önemli bir giyim aksesuarı olduğunu ve siyah fuların en çok kullanılan eşarp gibi göründüğünü fark etmiş olabilirsiniz. Ayrıca siyah eşarplar da kullanılan malzeme, stil ve renk kombinasyonuna göre çeşitli tiplerde sınıflandırılmaktadır. Tercihinize uygun siyah bir fular seçebilirsiniz. Örneğin, stil yerine rahatlığı seçerseniz yün atkı mükemmel, tercihiniz stil ise Dantel örgü Siyah eşarp iyi bir seçimdir..