Eşarpın çok çeşidi var ama şallı olan daha şık. Uygun fiyatlı şıklığı ile bilinir. Pashmina atkı her mevsim güzel, ipeksi yumuşak ve rahattır. Partilerde giymek için de harika. Günümüzde kışlık yünde en iyi marka olarak bilinmektedir. Bu gerçek ve otantik bir eşarp türüdür.

Kadınlar İçin En İyi Pashmin Eşarp Koleksiyonu:

Eşarptan şala veya şaldan tam boy şala kadar bedenleri farklılık gösteren farklı eşarp çeşitleri vardır.,

1. Mavi Renkli İşlemeli Eşarp:

Mavi Renkli İşlemeli Eşarp

Sınırlar boyunca Keşmir Sozni Kari işlemeli mavi bir şal eşarp. Soğuk kış günlerinde el dokuması şal olarak omuzlarınıza takabileceğiniz gibi, boynunuza da atkı olarak takabilirsiniz..

2. Siyah Renkli Kaşmir İşlemeli Pashmina Eşarp:

Siyah Renkli Nakışlı Pashmina Eşarp

Kenarları işlemeli siyah bir şaldır. Sınırlarda zari dediğimiz şey vardı. Tilla’lı bu atkı, onu partilerde giymek için zarif bir parça yapar. Kot pantolon ve üst ile kızlar tarafından giyilebilir.

3. Mor Bootidar Kaşmir Pashmina Eşarp:

Mor Botidar Eşarp

Bu, bir Kani örgüsünde benzersiz bir şekilde dokunmuş güzel bir mor şal eşarp. Eşarp en duygusal şekilde el dokumasıdır. Mor renktedir ve kış kıyafetlerinize mükemmel bir son dokunuş sağlar. Güzel bir çiçekli Bootidar örgüsüne sahiptir..

4. Kırmızı Katı Pashmina Eşarp:

Kırmızı Solid Pashmina Eşarp

Bu kırmızı pashmina atkı, el dokuması olup, omuzlarınızı örtmenizi sağlar. Bu zanaat, bir başyapıt yapmaya çalışan Keşmirli usta tarafından yapılmıştır. Bu, kızlar için de kış mevsiminde en kullanışlı eşarp.

5. Mavi-Gri Tersinir Pashmina Eşarp:

Mavi-Gri Çift Yönlü Pashmina Eşarp

Bu gri renkli atkı, “Do Rukha” el dokuması deseninde gelir ve mavi ve gri olmak üzere iki farklı renkte giyilerek bayanlar için en iyi seçimdir. Bu eşarp, moda ikonu olarak farklı türde elbiselerle eşleştirilebilir. Renk kombinasyonu büyüleyici.

6. Mavi Pırıltılı Pembe Ters Çevrilebilir Şal:

Mavi Pırıltılı Pembe Çift Yönlü Şal

Bu, klasik stilinize uyacak muhteşem bir çift gölgeli ters çevrilebilir eşarp. Geleneksel şal içinde bir ışıltıya ilham vermek için bir tarafında pembe zari ipliklerle gelen güzel bir pembe şal eşarp. Farklı elbiseler ile giyilebilecek muhteşem bir eşarp..

7. Kani Sarı Pashmina Eşarp:

Kani Sarı Pashmina Eşarp

Keşmir’de ustalar tarafından dokunan sarı renkli güzel bir eşarp. Bu zanaat, yüzeyinin her tarafında güzel görünmesini sağlayan parlak kırmızı, yeşil ve pembe renklerde dokunmuştur. Boyuna atkı, omuzlara ise şal olarak giyilebilir..

8. İpek Şal Eşarp:

İpek Pashmina Eşarp

Tarz ve renk açısından benzersiz ve orijinal bir başyapıt olan pashmina ipek eşarptır. Bunlar dokunmak için yumuşak ve ipeksi ve değer vereceğiniz eşsiz bir şala sahip. Bu, dışarı çıkmayı planlıyorsanız iyi bir seçim olacaktır, bu kesinlikle kıyafetiniz için idealdir..

9. Papatya beyazı El Dokuması İşlemeli Pashmina Eşarp:

Papatya Beyaz El Dokuması Nakışlı Pashmina Eşarp

Bu saf beyaz şal eşarp, yetenekli zanaatkarlar tarafından lüks bir malzeme olarak dokunmuştur. Bir tarafında işlemesi vardır ve farklı elbiseler üzerine giyilebilir. Partilerde de giyilebilir.

Yani bunlar kızlar ve bayanlar tarafından giyilebilecek bazı farklı şal eşarplardı. Kadınlar için daha birçok eşarp çeşidi vardır. Böylece, şal eşarpların çok iyi olduğunu ve çok sıkı bir çalışma ile dokunduklarını ve çok yetenekli bir insan gerektirdiğini görebilirsiniz..