Eşarplar modanın önemli bir parçasıdır ve her bayanın dışarı çıktıklarında harika ve büyüleyici görünmek istediği gerçeğini kimse görmezden gelemez. Pamuklu eşarplar onlar için mükemmel ve nihai moda aksesuarı olabilir, güzelliklerini artıran ve daha güzel ve muhteşem görüneceklerdir.Geleneksel bir öğe olarak kabul edilir. Uzun yıllardır kullanmakta olduğu. Pamuklu atkı tasarımları son derece çok yönlüdür ve her türlü görünümü taze ve güncel tutar.

Resimlerle Son Pamuk Eşarp Koleksiyonu:

Bayan pamuklu eşarpların harika koleksiyonlarını kapsayan bir liste yaptık, sadece listeye göz atın..

1. Büyük Boy Ekose Eşarp:

Oversize Ekose Eşarp

Bu ekose pamuklu atkı, gündelik giyimde kadınlar için mükemmel bir seçim olmuştur. Pamuklu atkı, kışlar için mükemmel bir kaba bir görünüm verir. Eşarp çoğunlukla boyuna sarılır ve ön kısımda üçgen bir şekil oluşturur..

2. Çiçekli Pamuklu Eşarp:

Çiçekli Pamuklu Eşarp

Çiçekli eşarplar, çoğunlukla partilere bakışınıza tasarımsal bir dokunuş kattığı için popülerdir. Bu gri çiçekli atkı, şeffaf olan pamuklu bir malzemeden yapılmıştır. Küçük bez parçası basitçe boyna sarılır ve ön tarafına bir düğüm verilir..

3. Pin Şerit Eşarp:

İğneli Çizgili Eşarp

İnce çizgili pamuklu eşarplar, paralel olarak uzanan herhangi bir rengin çok ince şeritlerinden oluşan bir desendir. Çizgili atkı, her iki ucunda üç küçük kesik bulunan kalın siyah pamuklu bir eşarptır. Bu bir moda kıyafeti olarak kıyafetiniz için iyidir.

4. Pamuklu Başörtüsü:

Pamuklu Başörtüsü

Günümüzde gençlerin çok sevdiği pamuklu başörtüsü en popüler hale geldi. kitlesel görünümünüzü, dinamik görünümünüzü vb. artıracaktır. Başınız için aynı gri pamuklu atkıyı arıyorsanız, hiç zaman kaybetmeden hemen arayın..

5. Kırmızı Pamuklu Boyun Eşarp:

Kırmızı Boyun Eşarp

Kıyafetinize bir Pop renk katın. Ekstra bir çekicilik için bu kırmızı pamuklu atkıyı kıyafetinize ekleyin. Seçtiğiniz düz beyaz veya çiçek baskılı bir elbisenin etrafına atkıyı düğümleyin, birkaç askılı daire giyin ve eğlenceli bir akşam için hazırsınız..

6. Mor Şifon Eşarp:

Mor Şifon Eşarp

Şifon eşarplar, kadınsı ve kız gibi olmayı seven her kız için olmalıdır. Mor şifon eşarp boynunda, bileğinde, belinde veya çantanın kayışında dökümlü renk isteyenler için. Şifonlar, şeffaflık ve ağırlıksızlık ile çoğunlukla kare tiptedir ve bu da onu kadınlığın destekleyicisi yapar..

7. Gamcha Büyük Pamuklu Eşarp:

Gamcha Büyük Pamuklu Eşarp

Kadınlar için Gamacha pamuklu eşarplar da son yıllarda moda dünyasına birçok gençte görülen bir kalça atkısıyla girdi. Eşarp sadece kadınlar için değil, erkekler için de olmazsa olmaz bir moda aksesuarıydı ve çoğunlukla beyler için bir kravat şeklinde moda haline getirildi..

8. Yaz İçin Beyaz Pamuklu Eşarp:

Yaz İçin Beyaz Pamuklu Eşarp

Beyaz fular, çoğunlukla yaz aylarında kadınlar tarafından gerçekleştirilen basit bir eşarp tarzıdır. Üzerinde basit bir görünüm veren hiçbir tasarım ve şerit yoktur. Eşarp çoğunlukla kot pantolon üzerinde piknikler, geziler vb..

9. Dikdörtgen Pamuklu Eşarp:

Dikdörtgen Pamuklu Eşarp

Dikdörtgen pamuklu eşarp en yaygın ve en çok yönlü eşarptır. temel ve basit bir yapıya sahiptir. Dikdörtgen şeklinde uzun bir kumaş parçası. Eşarp sarılmış, ham kesim veya kesilmiş olabilir ve pemlere sahip olabilir. Bu atkı türü çok şık ve birçok farklı kıyafete göz alıcı bir ektir..

10. Örme Sonsuzluk Eşarp:

Örme Sonsuzluk Eşarp

Bu pamuklu örgü atkı, kullanıcıya muazzam bir görünüm kazandıracak pamuklu bir sonsuzluk atkısıdır. Bu eşarp her türlü kıyafet için uygun olacaktır. Bunu herhangi bir partiye ve işleve denemek göz alıcı olacaktır..

Eşarp, genellikle kullanıcıya şık bir görünüm kazandırmak için boyna farklı şekillerde giyilen dikdörtgen şeklinde bir parça pamuklu malzemedir. Yaz aylarında kullanıcıyı zararlı ısıdan uzak tutar, kış aylarında ise boyuna sıcaklık vererek sizi soğuktan ve öksürükten korur. Ayrıca özel günler için piyasada bulunan tasarımcı eşarplar da bulunmaktadır..