Dünyanın dört bir yanından modaya uygun bayanlar ortak bir ilgiyi paylaşıyor, kişisel tarzlarını sergileme arzusu. Müslüman bayanlar, bireysel tercihlere göre değiştirilebilen farklı bayan tesettür eşarp stilleri yaratarak kendi katkılarına sahiptir. Modaya uygun başörtüsü stillerinin giyinme trendlerindeki ilerlemeyle birlikte gelişmeye devam etmesi bekleniyor..

Farklı Tarzlarda En İyi Tesettür Eşarp Koleksiyonu:

İşte bayanlar için en iyi 9 başörtüsü eşarpları,

1. Gossamer Başörtüsü Eşarp:

Gossamer Tesettür Eşarp

Şifon, şeffaf, hafif ve havadardır ve şifon eşarplar başörtüsü oluşturmak için kullanılır. İyi sarıyor, muhteşem görünüyor, kıvrımları kontrol etmesi kolay ve sarması rahat. Düz renklerde/kombinasyonlarda mevcuttur. Kumaş hafif olduğundan, yerine sabitlemek için bir alt başlık takmak çok önemlidir. Akıllı, şık bayanlar tarafından en çok tercih edilen.

2. Kadife Baskılı Tesettür Eşarplar:

Kadife Tesettür Eşarp

İpek pürüzsüz, yumuşak dokulu ve uzun ömürlü bir kumaştır. Parlaklığı ve dökümlü olması onu ipek tesettür eşarp yapımında tercih edilmesini sağlar. Farklı renk kombinasyonlarında n desenlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Soyut/çiçek baskılı ipek başörtüleri giymek kolay ve rahattır. Bu, resmi partiler için bir bayan için mükemmel bir seçimdir..

3. Polyester Başörtüsü Eşarp:

Polyester Tesettür Eşarp

Polyester kumaş türbanlar göz alıcıdır, bakımı kolaydır ancak ter seviyesi emilimi bu kumaşın sınırlamasıdır. Polyester georgetteden üretilmiş bayan tesettür eşarp dayanıklıdır, her mevsimde rahatlıkla giyilebilir ve kolay yönetilebilir. Üstlerle eşleştirebilir ve her giydiğinizde görünümünüzü yenilemeye devam edebilirsiniz..

4. Jersey Başörtüsü Eşarp:

Jersey Tesettür Eşarp

Bu çok yönlü başörtüsü farklı şekillerde giyilebilir. Pim olmadan şeklini koruyan gerilebilir, hafif kumaştan yapılmıştır. Jarse ve örgü tesettür zarif bir görünüme sahiptir ve soğuk hava koşullarından korunmak için dayanıklıdır. Bu türban başörtüsü, herhangi bir kıyafeti giydirmek için mükemmeldir..

5. Geleneksel Uzun Siyah Tesettür Eşarp:

Geleneksel Uzun Tesettür Eşarp

Uzun başörtüsü eşarpları giymek kolaydır. Yüksek kaliteli gerilebilir pamuklu kumaştan üretilmiştir, yaklaşık dirsek uzunluğuna ulaşır. Giymesi kolay, başörtüsünü anında çeker, iğne gerektirmez. Bu geleneksel pamuklu başörtüsü, sade, pratik bir tarz isteyen ve geleneksel bir görünüme sahip bayanlar için mütevazı ve modaya uygun.

6. Aktif Giyim Tesettür Eşarp:

Aktif Giyim Tesettür Eşarp

Spor bayan tesettür eşarplar ultra hafif serin teknoloji kumaştan üretilmiştir. Daha önce spor etkinliklerine katılımın önündeki engel kültürel ve dini nedenlerle giyimdi. Bu yüksek kaliteli, hafif, nefes alabilen malzeme rahattır ve uluslararası yarışmalarda varlıklarını hissettiren profesyonel ve amatör spor kadınları için bir varlıktır..

7. Işıltılı Viskon Tesettür Eşarp:

Işıltılı Viskon Tesettür Eşarp

Düz viskon maxi Uzun tesettür eşarplar tesettür giyimin olmazsa olmazıdır. Günlük kullanım için mükemmel bir uyum sağlarlar. Hacimli stiller için mükemmel olan yumuşak ve hafif viskozdan yapılmıştır. Elbiseler ve üstlerle kombinlendiğinde zarif ve feminen görünün. Mükemmel akan bir stil yaratmak için boyun çevresinde şekillendirilecek kadar uzunlar..

8. Dantel Başörtüsü Eşarp:

Dantelli Tesettür Eşarp

Dantel eşarp başörtüsü modern moda stildir. Müslüman kızlar bu renkli, hafif eşarplarla resmi/resmi kıyafetlerini tamamlayabilirler. İçi göründüğü için pamuklu alt başlık ile uyumludur. Bunlar, katmanlama stili/yan kaydırma stili veya basitçe dupatta stili olarak süslenebilir. Bir akşam takımında sofistike bir görünüm sergileyin.

9. Kaşmir Başörtüsü:

Kaşmir Başörtüsü

Kaşmir, piyasaya sürülen en son tesettür kumaştır. Bu hafif, esnek, yumuşak ve ipeksi eşarp başörtüsü, birçok kumaş unsurunu tek bir başörtüsünde birleştirir. Şeffaf olması nedeniyle aynı renkte bir tesettür eşarp tavsiye edilir. Bu zarif başlık, kullanıcısına havalı ve şık bir görünüm kazandırır ve Müslüman sosyal çevrelerinde sıcak favoridir..

Tesettür eşarp modellerini seçmeden önce sıkça sorulan bir tesettür sorusu, hangi malzemeden yapılır? Farklı kumaş türleri, her eşarp tesettür kreasyonuna özel bir görünüm kazandırmada etkilidir. Müslüman hanımların batılı meslektaşlarının önünde kalmak için stil ve kumaş denemekten çekinmediği, hızla büyüyen bir endüstridir..