İpek eşarp tüm bayanlar için havalı bir moda aksesuarıdır. Bu harika tasarımlardan bazılarını deneyin ve şık bir şekilde gösterin. Boynuna sarın veya başınıza takın. Herkese cool bir görünüm verir.

Kadınlar İçin En İyi İpek Eşarp Tasarımları:

İşte birkaç İpek eşarp, aşağıdan en iyi 9 İpek eşarp arasından seçim yapın,

1. Fotoğraf İpek Eşarp:

Fotoğraf İpek Eşarp

Vintage desenli hoş bir eşarp. Tüm fotoğrafları tutar ve nostaljik hissetmenizi sağlar. İpek kumaş çok yumuşak ve rahattır. Bu fotoğrafların kolajlanmış bir dizisini içerir. Boynunuza sarılabilir. Başörtüsü olarak da bağlayabilirsiniz. Bu güzel eşarp ile stil anlayışınızı geliştirin.

2. Baskılı Erkek İpek Eşarp:

Baskılı Erkek İpek Eşarp

Dut olmayan yüksek kaliteli ipekten yapılmıştır. Çok rahat ve yumuşak. Bu erkek ipek eşarp tüm gündelik etkinlikler için uygundur. 25*18cm boyutlarında mevcuttur. Bu çift katlı hoş bir eşarptır. Tüm havalı erkekler, gündelik giyim üstlerinizde kolayca giyilebilecek bu güzel atkıyı incelemeli..

3. Hint İpek Eşarp Yeşili:

Hint İpek Eşarp Yeşil

%100 saf ipekten yapılmıştır. Bu açık yeşil renkli atkı üzerinde mango desenleri bulunmaktadır. Oldukça geleneksel bir eşarp ve tüm durumlar için giyilebilir. Beyaz üstlerle iyi gider ve ayrıca şekil seçimi de vardır. Bu kare veya dikdörtgen şeklinde mevcuttur. Güzel bir Hint moda aksesuarıdır. Güzel baskılar çok geleneksel görünüyor ve moda trendini belirliyor.

4. İpek Başörtüsü Grafik Baskı Deseni:

İpek Başörtüsü Grafik Baskı Deseni

%100 kaliteli saten ipekten yapılmıştır. Pembe ipek eşarp çok güzel görünüyor. Desenler gerçekten harika. Onları boynunuza veya başınıza sarın. Moda anlayışına katkıda bulunur. Zarif ve pürüzsüzdür. Kumaşın yumuşaklığını hissedebilirsiniz. Kadınlar için bu ipek eşarplar gündelik partiler için giyilebilir..

5. Siyah Altın İpek Kare Eşarp:

Siyah Altın İpek Kare Eşarp

%100 saf dut ipeğinden yapılmıştır. Bu güzel eşarp kare şeklindedir ve üzerinde güzel siyah ve altın baskılar vardır. Gündelik partiler veya fırsat için idealdir. Desen çok geleneksel görünüyor. Başın etrafına sarılabilir veya boyuna bağlanabilir. Bu güzel eşarp tüm bayanların moda bölümüne katkıda bulunur..

6. Beyaz İpek Eşarp:

Beyaz İpek Eşarp

Bu güzel beyaz ipek atkıyı giyin ve moda anlayışınızı geliştirin. Saf ipekten yapılmış ve eşarp üzerindeki desenler çok havalı görünüyor. Sıradan toplantılar için en uygunudur. Yumuşak ve hafiftir. Farklı şekillerde giyilebilir. Boynunuza veya başınıza sarın. Bu güzel eşarplarla başları döndüreceğinizden emin olabilirsiniz..

7. Kuş ve Lotus Baskılı İpek Eşarp:

Kuş ve Lotus Desenli İpek Eşarp

Kadınlar için güzel bir siyah ipek eşarp. Her yerinde kuşlar ve nilüfer baskısı var. %100 saf ipekten yapılmıştır. Bu senin paha biçilmez mülkün olabilir. Yumuşak ve pürüzsüz ipek kumaşa bakın. Boynu doğal olarak sarar ve zengin bir his verir. Partiler ve etkinlikler için uygundur. Güzel baskılar tuvalde bir tablo gibi görünüyor. Kesinlikle harika bir sanat eseri.

8. İpek Bandini Eşarp:

İpek Bandini Eşarp

Üzerinde bandini baskısı olan güzel bir kırmızı ipek eşarp. %100 dut ipeğinden üretilmiştir. Pürüzsüz ve yumuşaktır. Zarif görünüyor. Sıradan partiler için giyilebilir. Siyah üstlerle çok şık duruyor. Bandini baskıları, atkıya geleneksel ve etnik bir görünüm kazandırıyor..

9. Pembe İpek Eşarp:

Pembe İpek Eşarp

Kadınlar için çok hoş bir pembe eşarp. Üzerinde yılan desenleri var. Çok havalı ve zarif görünüyor. Pembe eşarp kadınlar için en iyi aksesuar olacaktır. Saf ipekten yapılmıştır. Günlük etkinlikler için giyilebilir.

Hem erkekler hem de kadınlar için çok çeşitli ipek eşarplar vardır. Güzel baskılı ve tasarım ipek eşarplar var. Çiçek baskıları çok havalı görünüyor ve tüm gündelik etkinliklere ve partilere en uygun olanı. Tercihinize veya mevsimlik türe göre de seçebilirsiniz..