Bayan eşarpları, omuzlarda ve bazen de başlıkta gevşek bir şekilde giyilen basit bir giyinme şeklidir. Çeşitli insanlar genellikle bu eşarp ve hırkaları çeşitli amaçlar için kullanırlar. Bazı insanlar moda trendlerini kullanırken, bazıları dini kavramları takip ediyor. Bir de bu bayan eşarpların kalın bir malzemesini kullanarak rahatlığı hissetmek isteyenler var..

Günümüzde, tek tip eşarpları ve eşarpları imza kıyafet kuralları olarak kullanan ofisler ve kolejler var. Tüm bu amaçlar için bu tür modaya uygun aksesuarları tercih edebilirsiniz. Güzel tonlarda mevcutturlar ve ayrıca istediğimiz malzemeleri seçebiliriz. Kaşmir, ipek, pamuk, yünlü ve yumuşak sentetik malzemelerde mevcutturlar..

Trendy Stillerde Kadınlar İçin Eşarplar:

İşte en iyi 30 bayan eşarp modeli,

1. Kadınlar için İpek Baskılı Eşarplar:

Kadın İpek Baskılı Eşarp

İşte moda koleksiyonunuzu yükseltmenin bir yolu. Kadınlar için çok yumuşak ve parlak olan bu çok renkli atkıyı seçin. Ve ipek malzemeden yapılmıştır. Herhangi bir tek renkli modern kıyafetle mükemmel uyum sağlar.

2. Kadınlar için Yumuşak Taşıma Eşarpları:

Kadınlar İçin Yumuşak Saplı Atkılar

Kadınlar için bu tarz kışlık eşarpları tercih ederek hem havalı hem de trend olun. Bu güzel koleksiyon o kadar yumuşak ki kullanımı çok rahat. Kot pantolonlarla tüm üstlerle mükemmel uyum sağlar.

3. Pamuklu Ahşap Blok Baskılı Başörtüsü:

Pamuklu Ahşap Blok Baskılı Başörtüsü

Paisley tasarımlı bir eşarp koleksiyonuna sahip olmak ister misiniz? O zaman bu onun için en iyi seçimdir. Üzerinde güzel tonları olan bir Paisley tasarımına sahiptir. Şenlikli mevsimlerin tatillerinde giyilmek çok popüler.

4. Kadınlar için Yeşil Yumuşak Eşarplar:

Kadınlar İçin Yeşil Yumuşak Eşarplar

Modern günlerin güzel bir koleksiyonu olan bu yeşil yumuşak dokuma bayan eşarbına bir göz atın. Bu basit ama modaya uygun yeşil fular koleksiyonu, herhangi bir uygun kıyafetle giydiğinizde kesinlikle gösteriyi çalacaktır..

5. Hafif Kadın Modası Eşarplar:

Hafif Kadın Modası Eşarplar

Hafif bir atkı taşımak istiyorsanız, işte bu. Malzemenin her yerinde çiçek baskıları olan kadınlar için gri moda bir eşarp. Ve bu da biraz parlak ve hafif olan sentetik kumaştan yapılmıştır..

6. Sarı Çiçekli Baskılı Atkılar:

Sarı Çiçekli Baskılı Eşarp

Daha trend olan ve güzel sarı tonlarında olan eşsiz eşarplardan birini keşfedin. Bayanlar için tasarlanan bu aksesuar, kumaşın her yerinde çiçek baskılarına da sahiptir. Ve güzel kıyafetlerle eşleştirildiğinde harika bir aksesuardır..

7. Şarap Mor Kış Eşarp:

Şarap Mor Kış Eşarp

Bu, kış mevsiminde giydiği bir başka güzel eşarp koleksiyonu. Eşsiz bir şarap mor tonudur. Bayanlar için bu tarz modern atkılar Infinity eşarp olarak adlandırılmaktadır. Kadınlar arasında büyüyen güncellenmiş moda aksesuarlarından biridir..

8. Büyük Boy Kış Eşarp:

Büyük Beden Kışlık Eşarp

Bu sevimli ve kısa bayan eşarpları arasında, bu kadınlar için büyük beden moda eşarplarından biridir. Eşsiz bir krem ​​rengine sahiptir ve yünle örüldüğü için soğuk mevsimlerde giyilebilecek kadar güzeldir..

9. Yeşil Ombre İpek Eşarp:

Yeşil Ombre İpek Eşarp

Kullanımı ve hatta taşıması çok hafif olan bu modern ve havalı moda eşarpları keşfedin. Tunik veya kurti s gibi her türlü üst ile uyumsuz olabilir. Ombre yeşili ve ipekten yapılmıştır..

10. Kadınlar için Baskılı Parlak İpek Eşarp:

Bayan Baskılı Parlak İpek Eşarp

Gözünüzü bu ekstra şık ve modaya uygun eşarplardan biri olan, eksantrik bir koleksiyona koyun. Harika yeşil gölgede ve ipek malzemeden yapılmış, bu da onu çok yumuşak ve parlak yapıyor..

11. Bayanlar İçin Yeni Desenli Eşarplar:

Bayanlar İçin Yeni Desenli Eşarplar

Her yerinde baskılı desen tasarımına sahip bayan eşarpları koleksiyonunun bu moda baharını keşfedin. Leopar desenli benzersiz bir tasarımda mavi ve kırmızının iki tonuna sahiptir. Hafif ve ince malzemeden olduğu için bu sevimli eşarplardan biri bahar mevsiminde çok iyi kullanılabilir..

12. Kızlar için Moda Eşarplar:

Kızlar için Moda Eşarplar

İşte genç yaştaki trendy ve modern kızların kullanabileceği şık atkılardan biri. Herhangi bir topluluğa kolayca uyar, böylece bunu giyen her kıza diva görünümü verir. Bazı ezilmiş desenlerle hem kırmızı hem de bordo tonlarında gelir.

13. Kadınlar İçin Trendy Kışlık Eşarplar:

Kadınlar için Trendy Kış Eşarpları

Çok hafif ve ince bir gölgede en çağdaş ve modaya uygun bayan eşarp çeşitleri geliyor. Malzemenin her yerindeki baskılı tasarım, çarpıcı görünmesini sağlar ve kullanılan kumaş, giymeyi çok rahat hale getiren sentetik malzemeden yapılmıştır..

14. Flanel Battaniye Eşarp:

Flanel Battaniye Eşarp

Şimdi, gri ve beyaz tonların yanı sıra siyah bir gölgede olan bayanlar için sevimli eşarplardan birine bir göz atın. Malzemesi soğuk mevsimde kullanılabilecek flanel battaniyedir. Giydiğimiz her kıyafette sıcacık bir duyguya ihtiyaç duyduğumuzda kullanılabilir..

15. Kadınlar için Dokuma Tasarım Eşarp:

Kadın Dokuma Tasarım Eşarp

Modaya uygun bir Diva iseniz ve yine de kış mevsiminde bile daha trend görünmek istiyorsanız, tavrınızı geliştirmek için bu tür bir aksesuarı tercih edebilirsiniz. Bu çok renkli ve çiçekli dokuma battaniye tipi bayan modası eşarplar, soğuk mevsimde giymek için en iyi seçimdir..

16. Büyük Günlük Kış Eşarp:

Büyük Günlük Kışlık Eşarp

İşte bu sezonun en çok satan kadın günlük giyim eşarplarından biri. Panço şal üzerinde benzersiz Leopar deseni ile her elbise üzerinde göz kamaştırıcı bir görünüm sağlar. Bu şeyleri herhangi bir fırsat için giydiğiniz gün şovu çalabileceğinize şüphe yok..

17. Kadınlar İçin Şık Kısa Eşarp:

Kadınlar İçin Şık Kısa Eşarp

Güzel kıyafetlerinizin üzerine sevimli aksesuarlarla şirin görünmek ister misiniz? O zaman bu sevimli eşarplar en iyi seçenekler olabilir. Seçebileceğiniz canlı renkler var ve bu bayan eşarp çok renkli baskılarla parlak mavi.

18. Çok Renkli Yün Eşarp:

Çok Renkli Yün Eşarp

İşte en çok kış aylarında kullanılan kalın ekose şal tipi tasarımcı eşarp. Yeşil ve sarı tonlarını oluşturan çok renkli yün ile güzel bir şekilde örülmüştür. Soğuk hava mevsiminin soğukluğuna dayanacak kadar büyük ve kalındır..

19. Asimetrik Dimi Yün Eşarp:

Asimetrik Dimi Yün Eşarp

Gardırobunuzu bu yeni asimetrik bayan eşarp modeliyle tamamlayın. Bu güzel pembemsi eşarp size mükemmel kız gibi bir görünüm verecek kadar daha güzel ve çekici.

20. Havalı ve Trend Kısa Eşarplar:

Havalı ve Trend Kısa Eşarplar

Gardırobunuzda favori olacak bu tür moda eşarplara bir göz atın. Kadınlar için bu tek renkli yün Örme eşarplara moda çılgınlığınızı yükseltin. Burada, resimde gösterildiği gibi net bir desen elde etmesi için dikkatlice örülmüş saf gri bir renktir. İlkbahar dahil her mevsim giyilebilir..

21. Kadınlar için Çiçekli Püsküllü Eşarp:

Çiçekli Püsküllü Kadın Eşarp

Yeni piyasaya sürülen bu sentetik malzeme atkı ile bebek görünümünüzü geliştirin. Her yerinde hem çiçek hem de çizgili baskılar bulunan siyah bir fular. Hafif ağırlıklı bir malzeme olduğu için giymemizi ve rahatlığı hissetmemizi çok kolaylaştırıyor. Bitmemiş görünümünüzü tamamlar.

22. Ekose Battaniye Eşarp:

Ekose Battaniye Eşarp

Çoklu renk tonlarıyla harmanlanmış yün ekose battaniye tipi malzeme atkıdır. Daha çok soğuk hava iklimlerinde kullanılması tercih edilir, sıcaklığını bir kraldan kendimiz hissederiz. Bu moda eşarplar, her türlü kostümle eşleştirmek için kullanılır..

23. Güzel Şifon Hafif Eşarp:

Şık Şifon Hafif Eşarp

Bu hafif ağırlıklı atkı, yüksek kalitede güzel şifon malzemeden yapılmıştır. Çoğunlukla ipeksi malzemelerde bulabileceğiniz parlak bir görünüme sahiptir. Pembe, mor ve sarı tonlarının bir arada olduğu sevimli eşarplardan biridir. Her türlü elbise ve kıyafete mükemmel uyum sağlar.

24. Soğuk Hava Sonsuzluk Eşarp:

Soğuk Hava Infinity Eşarp

Koleksiyonun bu harika parçası fazlasıyla modern ve aynı zamanda kalın olduğu için tercihen soğuk mevsimlerde kullanılıyor. Bayan eşarpların bu siyah gri tonu Infinity modeli adı verilen yeni deseni sayesinde çarpıcı bir görünüme sahip. Tutumunuzu şaşırtıcı hale getirmek kısa ve sevimli.

25. Triko Triko Eşarp:

Triko Triko Eşarp

Bu tür modern atkı, belirli bir desende yün ipliklerin örülmesi konsepti kullanılarak yapılır. Görünümünüzü daha güzel hale getirmek için bir kazak üstü üzerinde yaygın olarak kullanılır. Bu tür güzel eşarplar canlı renkler ve malzemelerle mevcuttur. İşte püsküllü model olan bordo ve beyaz renkli atkı..

26. Çok Renkli Örme Eşarp:

Çok Renkli Örme Eşarp

Bu üç renkli bayan eşarp, moda dünyasında birçoğunun bakışlarını üzerine çekmesini sağlayan bir başka buluş. Güzelliğini vurgulamak için üzerinde mavi, krem ​​ve göz kamaştırıcı kırmızı tonları vardır. Kullanılan yünlü malzeme, üç güzel tonla birlikte muhteşem bir tasarım elde etmek için görkemli bir şekilde örülmüştür. Favorilerimiz olacak herhangi bir renk üst ile eşleştirilebilir..

27. Kadınlar için Yumuşak Deniz Mavisi Eşarp:

Bayan Yumuşak Turkuaz Eşarp

Herkese hitap edecek umut verici bir görünüme sahip olan bu sevimli fuların deniz mavisi tonunu keşfedin. Aynı zamanda ele alınması ve devam ettirilmesi çok uygun olan güzelliğimizi geliştirir. Üzerindeki favori tonlardan dolayı hepimiz tarafından tercih edilmektedir. Üstün kalitede oversize bir eşarp arayanlar için..

28. Fransız Donanması At Baskılı Eşarp:

Fransız Donanması At Baskılı Eşarp

Lacivert, beyaz ve biraz otantik kırmızı tonlarına sahip bu çok hafif ağırlıklı sentetik atkıya bir göz atın. Malzemenin her tarafına basılmış lacivert renkli atlarla vurgulanmıştır. Tüm modern kıyafetlerle mükemmel uyum sağlar ve ekstra aksesuarların daha az kullanılmasına yardımcı olur..

29. Noel Örme Eşarp:

Noel Örme Eşarp

Elk desenleri kullanılarak örülen bu güzel eşarplar arasında yeni koleksiyon yelpazesini kapatın. Bu model eşarplar, yılın çoğu zaman soğuk havasını gördüğümüz yerlerde kullanım için şiddetle tavsiye edilir. Gardırobumuza güzellik katmak için benzersiz ve taze yeni bir koleksiyon stili aradığımız Noel sezonunda kullanmak için uygundurlar. Güzelce dokunmuş geyikleri ve hatta çok renkli kar taneleri olduğu için, şenlikli günler için iyi bir seçimdir..

30. Parlak Renkli Tesettür Eşarp:

Parlak Renkli Tesettür Eşarp

Dini amaçla, bazı kadınlar bireysel taleplerini yerine getirmek için bu tür sevimli eşarpları tercih ederler. Bundan böyle başörtüsü adı verilen bir kıyafet olarak kullanılırlar. Onlar, başlarını ve saçlarını örtmek için kullanılan bir bezden başka bir şey değildir. Bu moda eşarplar kesinlikle amacı yerine getirecek ve aynı zamanda moda bilincini korumaya yardımcı olacaktır..

Eşarplar, kıyafetinizi tamamlamada ve hatta onu bozmada da yardımcı olabilir. Bu yüzden moda oymaları ve malzemelerini seçerken çok dikkatli olmalısınız. Pek çok kumaş türünde geldikleri için yaşadığımız yerin iklimini veya mevsimini göz önünde bulundurmalı ve uygun malzemeleri seçmelisiniz..

Soğuk yerlerde yaşayanlar, sentetik veya şifon türü bir malzeme satın almanın bir anlamı yok. Aynı zamanda sıcak bir iklimde yaşayanlar da yünlü veya battaniye tipi eşarp almaya gitmemelidir. Ayrıca eşarp modellemede izlenen çeşitli desen ve desenler vardır. Bu türler hayvan baskılı, çizgili, geometrik, çiçekli, baskılı, işlemeli ve hatta püsküllü gibi modeller piyasada mevcuttur..

Bayanlar için hem ton çeşitlerini hem de kumaş çeşitlerini göz önünde bulundurarak bir tür seçim yaparken bir çeşit okyanusumuz var. Her iki cinsiyet tarafından da giyilebildiğinden, erkekler genellikle klas olabilecek koyu renkleri tercih etmek zorunda kalırlar..